Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oo Bojana koju je naša Bojana možda, kojim slučajem zvala... ili kud svi..?

    Napokon žena! Dobro došla!! OOO Dobro došla!!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Bojanina Bojana, koja se zapravo i ne zove Bojana

      Comment


      • Dobro došla, imamo loša iskustva s tim imenom

        Comment


        • Ne obaziri se na ove upadice, to je ovde uobičajeno, pogotvu od nekih tu ... izvoli, osećaj se kao kod svoje kuće, a imaš sigurno i poznatu ekipu.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by BojanaCZV View Post
            Bojanina Bojana, koja se zapravo i ne zove Bojana
            A ja mislio da je ona Bojana ustvari ova Bojana koja izgleda nije ni Bojana. U svakom slučaju, ako je dozvoljeno...dobro veče i od mene.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Наравно да ће долазити женски чланови на форум, чули за нову тему коју је Ганг отворио

              Comment


              • Pre će biti da je Bane u pitanju, pročulo se o njemu dosta toga postaje državno poznat

                Dobrodošla Bojana
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Могуће да је и до тога, свакако овај форум има доста тога да понуди за женске чланове

                  Добродошла

                  Comment


                  • Originally posted by BojanaCZV View Post
                    Dobro vece
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Dobro došla.
                      Konačno žensko i da voli Zvezdu
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Hvalaaa

                        Comment


                        • Iako sam na odmoru, ovo ne smem da propustim

                          Dobro nam dosla

                          z3 compact using Tapatalk
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Pozdrav za sve iz Republike Srpske.

                            Nadam se dobrom druzenju

                            Zvezda,Inter,Orlando Magic.
                            Last edited by AnferneePenny; 21-08-17, 14:16.
                            It's all about smiles and cries..

                            Comment


                            • Dobrodosao

                              Comment


                              • Pozdrav svima....ja se taman obradovao da je 500kb limit za avatar kad ono 64kb za avatar još manje od onih 100kb, a ovo je za neku profilnu fotografiju , ovim administromoderatorima da poručim da ću se boriti za 200kb najmanje.
                                edit:Radiiiii pogreših

                                Ne znam koliko ću pisati tj. koliko ću imati vremena za 2 foruma...ali znate gde već sve možete da me nadjete.

                                Hteo sam da vas ispoštujem i da najmanje barem napravim nalog pošto me je stvarno priličan broj vas pozvalo.

                                E da i zeznuo sam se sa username-om pošto sada ovde moram da kopiram svaki put kada se izlogujem...ali neka ga da ne menjam(o) ništa.
                                Last edited by uoɹǝɯɐƆ oɹǝԀ™; 23-08-17, 22:50.

                                Comment

                                Working...
                                X