Announcement

Collapse
No announcement yet.

SportKlub i TotalTV & DigiTV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SportKlub i TotalTV & DigiTV

    Kako komentarisete ovaj clanak???


  • #2
    Odg: SportKlub i TotalTV & DigiTV

    [quote author=sashadpb link=topic=130.msg3832#msg3832 date=1165324924]
    Kako komentarisete ovaj clanak???


    [/quote]

    koji clanak ?

    ako pitas za DigiTv od toga nema nista...

    Comment


    • #3
      Odg: SportKlub i TotalTV & DigiTV

      To me je interesovalo. Hvala na odgovoru.

      Comment


      • #4
        Odg: SportKlub i TotalTV & DigiTV

        [quote author=sashadpb link=topic=130.msg3854#msg3854 date=1165406919]
        To me je interesovalo. Hvala na odgovoru.
        [/quote]

        i drugi put
        Ziv bio!

        Comment


        • #5
          Odg: SportKlub i TotalTV & DigiTV

          [quote author=admin link=topic=130.msg3841#msg3841 date=1165355036]
          koji clanak ?

          ako pitas za DigiTv od toga nema nista...
          [/quote]
          Ne kapiram zasto.
          Zar vi sami niste pisali na podforumu kablovska da se ljudi angazuju i pritiskom ubede svoje kablovske operatere da kupe sportklub.
          Veci broj korisnika = veca zarada :P
          Zasto je digitv izuzetak? Da li je zelja totaltv-a za ekskluzivom jaca od zarade koju cete dobiti od digitv-a ili digitv nije hteo da plati cenu koju je trazio sportklub???

          I da ne otvaram novu temu kad smo vec naceli pricu o tome, kako stoje pregovori sa ostalim operaterima da preuzmu SK? (PTT i IKOM) Pitam zato sto je vise nego ocigledno da veci broj operatera znaci vecu zaradu a to znaci bolji i ekskluzivniji program. Koliko sam video brojke ta dva operatera imaju otprilike koliko i SBB tako da bi se uvodjenjem SK-a u njihove mreze duplirao broj gledalaca a samim tim i zarada
          Bilo bi lepo da SK postane nesto sta je Premiere u Nemackoj ili SKY spot u Engleskoj.

          Comment


          • #6
            Odg: SportKlub i TotalTV & DigiTV

            Bajo, vidim da domacini nece da ti odgovore jer su lepo vaspitani, ali mozda bih mogao ja da probam.

            Digi TV je djubretarska, polupiratska platforma koja ce pokusati da dobije ogoroman broj pretplatnika takoreci bez ikakvih ozbiljnijih ulaganja. Ocekuju da ce niskom cenom pridobiti siroke mase, a o programima i kvalitetu ce razmisljati kada dovoljno zarade.

            Posto su stranci, valjda Rumuni, imaju velike sanse u granicnim delovima Srbije, tamo gde zivi dosta Rumuna i Madjara jer imaju vise od 20 njihovih programa.

            Za srpsku publiku nisu uspeli da obezbede ni RTS, ni B-92, ni Sport Klub, ni Pink, ni Film+, vec samo nekoliko lokalnih krs stanica. Ocigledno, nemaju nameru da plate, mislili su da ce se svi usrati od srece sto ce ih oni podici na satelit.

            I za TV program kao i za sve u zivotu vazi: koliko para toliko muzike. Seti se poslovice "nisam bogat da kupujem jeftine stvari" i zaobidji Digi paket u sirokom luku.

            Pozdrav

            Comment


            • #7
              Odg: SportKlub i TotalTV & DigiTV

              MA mene ni ne zanima imam kablovsku ;)
              Nego cisto racunam da bi bilo korisnije za sve da i oni imaju sportklub iz razloga koje sam vec naveo.

              Tvoj tekst se ne slaze sa do sada poznatim podacima o digitv-u (ne zaboravi da jos zvanicno nisu startovali tako da jos nije poznato koliko je ova lista tacna ali je za sada jedina zvanicna)
              A po njoj na listi je i sportklub i film+ i AXN Central Europe i jos par zanimljivih kanala tako da je daleko da su bas "pilicari" kako kazes a i ne bi bili toliko jaki da su slabi igraci.
              Inace ta gomila rumunskih i madjarskih kanala se nalazi u dodatnom paketu.
              http://www.rdi-digitv.com/providerinfo.php?p=5
              Ali digitv nije predmet ovog foruma.

              Comment


              • #8
                Odg: SportKlub i TotalTV & DigiTV

                Pa zar ti treba bolji dokaz da su pilicari, od toga da oni stavljaju nase najbolje kanale u svoju zvancinu ponudu pre no sto su sklopili ugovore sa njima?

                Pozdrav

                Comment


                • #9
                  Odg: SportKlub i TotalTV & DigiTV

                  [quote author=Mirche link=topic=130.msg3978#msg3978 date=1166204653]
                  Pa zar ti treba bolji dokaz da su pilicari, od toga da oni stavljaju nase najbolje kanale u svoju zvancinu ponudu pre no sto su sklopili ugovore sa njima?

                  Pozdrav
                  [/quote]

                  to se zove piraterija... i kaznjiva je zakonom...

                  Comment


                  • #10
                    Odg: SportKlub i TotalTV & DigiTV

                    Imam Total TV i zanima me hocete li ubaciti NASN kanal u ponudi ?

                    Comment


                    • #11
                      Odg: SportKlub i TotalTV & DigiTV

                      [quote author=philadelphia link=topic=130.msg41056#msg41056 date=1229474099]
                      Imam Total TV i zanima me hocete li ubaciti NASN kanal u ponudi ?
                      [/quote]
                      i mene!
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • #12
                        Odg: SportKlub i TotalTV & DigiTV

                        [quote author=Liverpool FC link=topic=130.msg41081#msg41081 date=1229517979]
                        [quote author=philadelphia link=topic=130.msg41056#msg41056 date=1229474099]
                        Imam Total TV i zanima me hocete li ubaciti NASN kanal u ponudi ?
                        [/quote]
                        i mene!
                        [/quote]


                        Na Telekomovom IPTV ima ESPN u ponudi.

                        Comment


                        • #13
                          Odg: SportKlub i TotalTV & DigiTV

                          [quote author=milanche link=topic=130.msg41089#msg41089 date=1229519495]
                          [quote author=Liverpool FC link=topic=130.msg41081#msg41081 date=1229517979]
                          [quote author=philadelphia link=topic=130.msg41056#msg41056 date=1229474099]
                          Imam Total TV i zanima me hocete li ubaciti NASN kanal u ponudi ?
                          [/quote]
                          i mene!
                          [/quote]


                          Na Telekomovom IPTV ima ESPN u ponudi.
                          [/quote]
                          Ja sam sbb
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • #14
                            Odg: SportKlub i TotalTV & DigiTV

                            imal neke sanse za sportklub na telekomovom iptv?

                            Comment


                            • #15
                              Odg: SportKlub i TotalTV & DigiTV

                              Zanima sta se desava sa Eurosport 2 zasto nema ton 3 dana vec od kako se pojavio da li neko zna?

                              Comment

                              Working...
                              X