Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Andy Murray

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: ATP-ANDY MURRAY

    [quote author=bojanaBG link=topic=1114.msg44158#msg44158 date=1231917696]
    Ovog puta je totalno u pravu Federer,cak i najveci hejteri po drugim forumima su to rekli,cak i na b92.net,gde ljudi jedva cekaju neku priliku da bi ga najgore ispljuvali.
    Nadal je no.1 i prosle godine je imao super sezonu,Federer je osvojio 13 GS,a AO 3 puta,znci defintivno zna kako se osvaja GS,Djokovic brani titulu i osvojio je TMC, Murray ima samo jedno finale GS. A pobediti na manjem turniru,5 meceva u 2 seta,na temperaturi koja je ne prelazi 20 stepeni i pobediti na GS,7 meceva na 3 dobijena seta gde je trenutno oko 40 stepeni je velika razlika.
    Daleko od toga da nije medju prvim favoritima,ali nije bas 1.favorit.
    Mozda je mogao da da politicki ispravan odgovor i da kaze da su svi favoriti,bla,bla,bla...ali jednostavno je iskreno odgovorio na postavljeno pitanje i ja ne vidim sta je tu lose.
    [/quote]

    Videcemo.Ako Marej osvoji AO (a mislim da ima najvece sanse za to) bice to potvrda i jako opravdanje za takav stav kladionica.Ako Federer( ili Nadal) osvoji to bi znacilo da je Fed ipak bio u pravu.

    Comment


    • #32
      Odg: ATP-ANDY MURRAY

      [quote author=milanche link=topic=1114.msg44181#msg44181 date=1231933859]
      [quote author=bojanaBG link=topic=1114.msg44158#msg44158 date=1231917696]
      Ovog puta je totalno u pravu Federer,cak i najveci hejteri po drugim forumima su to rekli,cak i na b92.net,gde ljudi jedva cekaju neku priliku da bi ga najgore ispljuvali.
      Nadal je no.1 i prosle godine je imao super sezonu,Federer je osvojio 13 GS,a AO 3 puta,znci defintivno zna kako se osvaja GS,Djokovic brani titulu i osvojio je TMC, Murray ima samo jedno finale GS. A pobediti na manjem turniru,5 meceva u 2 seta,na temperaturi koja je ne prelazi 20 stepeni i pobediti na GS,7 meceva na 3 dobijena seta gde je trenutno oko 40 stepeni je velika razlika.
      Daleko od toga da nije medju prvim favoritima,ali nije bas 1.favorit.
      Mozda je mogao da da politicki ispravan odgovor i da kaze da su svi favoriti,bla,bla,bla...ali jednostavno je iskreno odgovorio na postavljeno pitanje i ja ne vidim sta je tu lose.
      [/quote]

      Videcemo.Ako Marej osvoji AO (a mislim da ima najvece sanse za to) bice to potvrda i jako opravdanje za takav stav kladionica.Ako Federer( ili Nadal) osvoji to bi znacilo da je Fed ipak bio u pravu.
      [/quote]

      Ja neznam sta da kazem neznam sto ista izjavljivao mozda jeste upravu boli njega ....... sta kladionice misle........
      Nema nista tu lose,ali i ja se slazem sa fedom,on i nadal su iskusni u osvajanju GS........... ;) ;)

      Comment


      • #33
        Odg: ATP-ANDY MURRAY

        Pa da je potvrdio da je Murray favorit,onda bi svi komentarisali da se uplasio,ovako neki ljudi komentarisu da je to provokacija. U svakom slucaju,Federer sta god da je odgovorio neko bi mu nasao zamerku,onda bolje da kaze sta stvarno misli.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #34
          Odg: ATP-ANDY MURRAY

          odmah murray nije ostao duzan,ja se vise nebojim feda it itd........
          federer mu moze biti trener,joj i mene ovaj murray nervira.

          Comment


          • #35

            Comment


            • #36
              Odg: ATP-ANDY MURRAY

              ovo postaje prepucavanje dvojice tenisra........... ;) ;)
              kako bi volio da dode do njihoovg meca NA AO pa da ga federer isprasi ...................

              Comment


              • #37
                Odg: ATP-ANDY MURRAY

                [quote author=bojanaBG link=topic=1114.msg44184#msg44184 date=1231934470]
                Pa da je potvrdio da je Murray favorit,onda bi svi komentarisali da se uplasio,ovako neki ljudi komentarisu da je to provokacija. U svakom slucaju,Federer sta god da je odgovorio neko bi mu nasao zamerku,onda bolje da kaze sta stvarno misli.
                [/quote]

                Comment


                • #38
                  Odg: ATP-ANDY MURRAY

                  [quote author=milanche link=topic=1114.msg44189#msg44189 date=1231935244]
                  [quote author=bojanaBG link=topic=1114.msg44184#msg44184 date=1231934470]
                  Pa da je potvrdio da je Murray favorit,onda bi svi komentarisali da se uplasio,ovako neki ljudi komentarisu da je to provokacija. U svakom slucaju,Federer sta god da je odgovorio neko bi mu nasao zamerku,onda bolje da kaze sta stvarno misli.
                  [/quote][/quote]

                  Sa tim se slazem da sam na murrayom mjestu i ja bi se osjetio prozvanim...........sta je bilo bilo je.......
                  murray odmah ko pcela uzvraca.................. ;) ;)

                  Comment


                  • #39
                    Odg: ATP-ANDY MURRAY

                    @milanche
                    ne znam da li si video taj deo intervjua,ali je prvo pitao,a ko je to rekao,kad je cuo kladionice,odgovorio je kroz smeh: 'good for him'
                    uglavnom,ono sto zelim da kazem je,da to nije zvucalo bas toliko ozbiljno koliko novinari zele da predstave.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • #40
                      Odg: ATP-ANDY MURRAY

                      [quote author=bojanaBG link=topic=1114.msg44193#msg44193 date=1231935782]
                      @milanche
                      ne znam da li si video taj deo intervjua,ali je prvo pitao,a ko je to rekao,kad je cuo kladionice,odgovorio je kroz smeh: 'good for him'
                      uglavnom,ono sto zelim da kazem je,da to nije zvucalo bas toliko ozbiljno koliko novinari zele da predstave.
                      [/quote]

                      Ako je tako onda je OK

                      Comment


                      • #41
                        Odg: ATP-ANDY MURRAY

                        [quote author=fc nadal link=topic=1114.msg44192#msg44192 date=1231935516]
                        [quote author=milanche link=topic=1114.msg44189#msg44189 date=1231935244]
                        [quote author=bojanaBG link=topic=1114.msg44184#msg44184 date=1231934470]
                        Pa da je potvrdio da je Murray favorit,onda bi svi komentarisali da se uplasio,ovako neki ljudi komentarisu da je to provokacija. U svakom slucaju,Federer sta god da je odgovorio neko bi mu nasao zamerku,onda bolje da kaze sta stvarno misli.
                        [/quote][/quote]

                        Sa tim se slazem da sam na murrayom mjestu i ja bi se osjetio prozvanim...........sta je bilo bilo je.......
                        murray odmah ko pcela uzvraca.................. ;) ;)
                        [/quote]

                        Marej je paljevina.Mozda se stabilizovao u zadnje vreme ali znamo kakve ispade je imao na pocetku karijere..

                        Comment


                        • #42
                          Odg: ATP-ANDY MURRAY

                          [quote author=milanche link=topic=1114.msg44202#msg44202 date=1231937101]
                          [quote author=fc nadal link=topic=1114.msg44192#msg44192 date=1231935516]
                          [quote author=milanche link=topic=1114.msg44189#msg44189 date=1231935244]
                          [quote author=bojanaBG link=topic=1114.msg44184#msg44184 date=1231934470]
                          Pa da je potvrdio da je Murray favorit,onda bi svi komentarisali da se uplasio,ovako neki ljudi komentarisu da je to provokacija. U svakom slucaju,Federer sta god da je odgovorio neko bi mu nasao zamerku,onda bolje da kaze sta stvarno misli.
                          [/quote][/quote]


                          Sa tim se slazem da sam na murrayom mjestu i ja bi se osjetio prozvanim...........sta je bilo bilo je.......
                          murray odmah ko pcela uzvraca.................. ;) ;)
                          [/quote]

                          Marej je paljevina.Mozda se stabilizovao u zadnje vreme ali znamo kakve ispade je imao na pocetku karijere..
                          [/quote]

                          jESTE SVI ZNAMO KAKAV JE BIO,prava paljevina,hej kako bi volio da dode do njihovog polufinala........joj......... ;)

                          Comment


                          • #43
                            Odg: ATP-ANDY MURRAY

                            Vidim da ste danas raspravljali o Rogeru i Murrayu steta sto nisam bio tu da se ukljucim, ali stvarno Murray je bas decko naduvenko i paljevina teska. Kako bih i ja voleo da dodje do njihovog polufinala strasno! Da ga Rog vise jednom ucutka!
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #44
                              Odg: ATP-ANDY MURRAY

                              Marej je ve? predugo "normalan",o?ekujem da napravi nekavu havariju na AO!

                              Svaka mu ?ast ali da ude favorit no. 1 ispred Rafe,Federera i Noleta.....smijurija!
                              Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                              Comment


                              • #45
                                Odg: ATP-ANDY MURRAY

                                [quote author=fc nadal link=topic=1114.msg44188#msg44188 date=1231934883]
                                ovo postaje prepucavanje dvojice tenisra........... ;) ;)
                                kako bi volio da dode do njihoovg meca NA AO pa da ga federer isprasi ...................
                                [/quote]

                                Comment

                                Working...
                                X