Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Andy Murray

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.bbc.com/news/uk-scotland-...ce=JasonTateFx

    Sirotica
    "But Pascal what are you saying?"

    Comment


    • Originally posted by thrillseeker View Post
      Mozda bi ti bio KAMEN da si u mjestu i shkoli u kojoj si prezivio masakr ???
      SignaturE se cheka ...sigpic

      Comment


      • Originally posted by shpageti View Post
        Mozda bi ti bio KAMEN da si u mjestu i shkoli u kojoj si prezivio masakr ???
        Gde sam to rekao i na koji nacin sam ismevao Endija? U najmanju ruku saosecam sa njim, pogotovu kad se bukvalno zacenio...
        "But Pascal what are you saying?"

        Comment


        • Originally posted by thrillseeker View Post
          Gde sam to rekao i na koji nacin sam ismevao Endija? U najmanju ruku saosecam sa njim, pogotovu kad se bukvalno zacenio...
          Izvinjavam se onda,ona rijech - sirotica i smajli...djelovalo mi je cinichno.
          SignaturE se cheka ...sigpic

          Comment


          • Nema se ovdje šta ismijavati, meni je ovo baš emotivno
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Joj Bozeeee Micaaa jeee
              link

              Comment


              • http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=858368

                Ima mnogo da mu ponudi, kaze Morezmo

                Svejedno, Mari ne prestaje da me iznenadjuje, a i nije nesto novo kad znamo da ga je mama dosta dugo trenirala

                Comment


                • Andy Murray and his beautiful serve!

                  Comment


                  • Iako nije ostvario ocekivane rezultate, Endi nastavlja saradnju sa A.Morezmo

                    “Kada počnete da radite sa nekim, potrebno je vremena pre nego što rezultati budu vidljivi, to se ne dešava za nedelju. Nadam se da ćemo početkom sledeće godine videti napredak od treninga i rada sa Ameli i Danijem”, rekao je Mari.
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Henman smatra da Endi treba da preispita odluku, da nastavi saradnju sa A.Morezmo.

                      On analizira igru Endija:"Nema udarca u tenisu koji on ne može da izvede. Ako ih već poseduje, zašto ih ne koristi. On mora da bude aktivniji i ofanzivniji, a ne da pušta protivnike da diktiraju ritam. Ima dobar dvoručni bekhend kao Đoković, ali ga ne koristi mnogo"

                      Imao je Endi te 'fantastične mečeve' protiv Robreda.
                      Španac je odlican igrac, ali je Endi klasa iznad, i on je u tim mečevima trebalo da bude dominantan i da pobedi- npr. sa 6:3, 6:3.
                      Medjutim on je igrao preko 3. sata, i tu nesto nije u redu.
                      Morao bi da napravi presek, i da proanalizira svoj tim-način života .
                      Na kraju, "samo on može da odgovori na to pitanje", smatra Henman.
                      Treba ATP-iju "pravi" Endi-samo neka ga zdravlje sluzi
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Congratulations @Andy_Murray and Kim Sears on your engagement!!!






                        Spoiler
                        Last edited by jovan; 28-11-14, 07:57. Reason: dopuna
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Endi izgleda fizicki u top formi

                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment





                          • link

                            Comment


                            • Endiju i Kim srecno vencanje

                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • http://www.bbc.com/sport/tennis/36271778

                                Comment

                                Working...
                                X