Announcement

Collapse
No announcement yet.

Haxball

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 21:30

    Comment


    • https://www.haxball.com/play?c=iDEbpOX_pt4&p=1

      Comment


      • Connecting to master...

        Connecting to peer...

        Trying reverse connection...

        Connecting to peer...
        I na kraju "disconnected".

        Je li nekome izbacivalo ovu grešku? Sinoć nije htelo uopšte da se konektuje da tu gornju sobu.
        sigpic

        Comment


        • 100 puta. Kada hotspotujem net sa fona na lap top, ne mogu da igram.

          Trazio sam, trazio, i ne postoji resenje. Nesto je u vezi sa tipom modema, tako nešto. E sad, mene buni, dug period sam igrao sa tim netom, i posle mi samo odjednom zabranilo.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Tako je meni u poslednje vreme kada Papi napravi sobu.

            Comment


            • Sinoć se meni po prvi put dogodilo. Što je najgore, niti jednu sobu neće da otvori. Ruter koristim već mesecima isti, nema problema, provajder interneta isti skoro deset godina.
              sigpic

              Comment


              • Jbg, šteta, bio si ok igrač...

                Kontam da je do Papija nešto, ali svakako probaj sledeći put da restartuješ modem, ako već nisi, ili nešto slično.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Resetovao sam ali nije uspelo. Smešno je što mogu da hostujem i kreiram sobu ali ne mogu nigde ući.
                  sigpic

                  Comment


                  • Vreme je za penziju. Ne može se na silu.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                      Resetovao sam ali nije uspelo. Smešno je što mogu da hostujem i kreiram sobu ali ne mogu nigde ući. [emoji3]
                      Je l ti dinamička IP adresa? Pošto hax ne updateuje bazu istih i često zna ona da napravi problem. Ako je statička, onda nisam siguran da ima pomoći, to se iz čista mira dešavalo ljudima i pre i isto tako se i samo od sebe reši posle nekog vremena

                      Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

                      Comment


                      • Kaže da je dinamička.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                          Kaže da je dinamička.
                          Onda ugasi ruter na desetak minuta i dobices novu kad ga upalis opet, pa probaj onda

                          Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

                          Comment


                          • Ali meni je staticna i opet mi ne radi kod tebe. A ranije je radilo uvek.

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Ali meni je staticna i opet mi ne radi kod tebe. A ranije je radilo uvek.
                              Ali moja je dinamička
                              Ti možeš u druge sobe da uđeš, zar ne? Dešavalo se već da nekom neće kod mene, ja je promenim, onda toj osobi hoće, ali nekom drugom neće jbg. I onda sam naišao na neku koja je svima odgovarala, ali sam je menjao da gledam AO i jbg [emoji3]
                              Promenio sam je opet, tako da probaj da uđeš sledeći put

                              Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by p4p1 View Post
                                Onda ugasi ruter na desetak minuta i dobices novu kad ga upalis opet, pa probaj onda

                                Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
                                Ipak ne uspeva. Adresu je promenilo ali ništa se nije izmenilo u pogledu pristupa. Preostaje mi samo da čekam dok se "magično" ne popravi, kao što se i pokvarilo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X