Announcement

Collapse
No announcement yet.

Haxball

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko hoce Hax-a, Dale i ja spremni.
    U 17h
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Bicu tu
      sigpic

      Comment


      • Ti i Dale ste klasični botovi. Kad dođe zimsko doba i zalijepi za kuću očekujte da vas p4p1 i ja preslušamo toliko puta dok vam ne prisjednu porazi i napustite borilište.

        Comment


        • Sta si se ti vazdigao na forumu, dajte mu neku funkciju, ne silazi sa foruma xD
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Zar mi treba funkcija da bih bio glavni

            Comment


            • http://www.haxball.com/?roomid=~2824...932cab4&pass=1
              skforum

              Ulazite, i ti boturino Nato
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Evo i mene
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Ulazite
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Ja na haxu ne mogu da udem ni u jednu sobu sta je to zna li netko

                    Comment


                    • Kako ne mozes? sta ti pise? ajde probaj na ovaj mandin link sifra je skforum
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ma jesam pise unable to connect host

                        Comment


                        • Pikate još?
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Manda, Mark i ja smo bili na haxu i pricali o pravljenju liga 2 v 2 i 3 v 3 .

                            E sad, ako ima zainteresovanih to ne bi bilo nimalo lose. Nesto tipa da se igra do 10 , na 15-20 minuta, jer jbg nije fazon ako igramo ligu igrati do 3 i zavrsiti za minut.

                            Igrala bi se 2 kola sedmicno, bez unaprijed odredjenog vremena, igralo bi se kad se ekipe koje se u tom kolu sastaju dogovore..

                            Hajmo sad pisite, da vidimo ima li zainteresovanih, pa ako bude 12+ ljudi da to organizujemo ( za 2 v 2 nam ne treba 12, ali za 3 v 3 ispod 12 je glupost )

                            Napravili bismo i teme, pa eto pisite da vidimo na cemu smo.
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Bolje samo vremenski rok, npr 15 min ili još bolje 2 poluvremena po 7,8 min pa da menjamo i strane. Ovo je predlog za 3na3. Za 2na2 bi trebalo smanjiti još vreme.
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Najbolje bi bilo da se jave svi koji su zainteresovani za ovakvu ideju, pa bismo se posle lako dogovorili za te tehnicke stvari. 8 igraca, igramo 2 na 2, 12 igraca 3 na 3. Takodje mislim da bi trebali da, ako je ikako moguce, sto ravnopravnije rasporedimo ekipe, zbog zanimljivosti takmicnja, jer nikome nije u interesu da dodju 3 najjaca igraca i mlate sve redom.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X