Announcement

Collapse
No announcement yet.

Haxball

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klizav teren jbg, ne mogu ja da igram na onakvoj sljaci
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Sara View Post
      Noto razbij ih sve!
      Originally posted by notorious View Post
      Saro, to se podrazumijeva.
      Kratko i jasno.
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        potuceni smo priznajem... al jbg zajedno nam je ping bio jedno oko 1000, dovla vise vremena proveo na klupi nego na terenu... bice revansa kad dovla plati net, a ovaj moj sto mu kradem prestane da me drka
        I kad naučite igrati, jer ovo što ste danas prikazali je sramota, obrukali ste se pred tolikim auditorijumom, prošli ste gore od Bayerna. Nemate ni navijača, svi su uz nas, niste harizmatični i još ste luzeri, ne voli vas niko.

        Originally posted by Vladan View Post
        Klizav teren jbg, ne mogu ja da igram na onakvoj sljaci
        Tvoje kretanje je kao u dreamy, jasno je to tebi, moraš raditi na tome da bi bio neki ispod prosječan igrač.

        Comment


        • Sara/notoriosu-dreamy/Vlado plivač 1-0
          dreamy MVP/notorious-Sara-Vlado plivač 3-0
          notorious-Sara/Vlado plivač 1-0

          Neka stoji zapisano ovdje, žao mi Sare i dreamy vidi se ko je najveći problem i najveći bot, bez pobjede cijelu veče.

          Comment


          • Bez pobjede? Gnusna laz. Ubili smo Hamzu i Miku, ubili! Utakmica koja je izabrana za najbolju kola.
            sigpic

            Comment


            • Ne znaš pozadinu cijele priče, rekao sam Hamzi da ti pusti, a Miki da će biti moderator, i ti su tu tekmu dobio čisto da se skroz ne razočaraš u svoje nekvalitete.

              Comment


              • Vlado je majstor sto se i vidi samo je ispao iz forme, potrebni su tu masovni treninzi.

                A Dreamy zasluzeno ponela titulu MVPa
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Ne znaš pozadinu cijele priče, rekao sam Hamzi da ti pusti, a Miki da će biti moderator, i ti su tu tekmu dobio čisto da se skroz ne razočaraš u svoje nekvalitete.
                  Ti si mu obecao? Zahvaljujuci tebi moze samo da dobije ban, kao sto ce si ti brzo

                  Originally posted by Sara View Post
                  Vlado je majstor sto se i vidi samo je ispao iz forme, potrebni su tu masovni treninzi.

                  A Dreamy zasluzeno ponela titulu MVPa

                  Ma vidi i on to ali se pravi lud, neka ga, neka se raduje dok jos moze, ja tempiram formu za RG
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Tvoje kretanje je kao u dreamy, jasno je to tebi, moraš raditi na tome da bi bio neki ispod prosječan igrač.


                    Originally posted by Sara View Post
                    Vlado je majstor sto se i vidi samo je ispao iz forme, potrebni su tu masovni treninzi.

                    A Dreamy zasluzeno ponela titulu MVPa
                    Pa nego kako.. Mada i ja tempiram formu za RG, posto sam nevidjeni talenat za jedan dan sam spremna, to mogu samo veliki sampioni, tako ti je to. A ne kao Vladan, danas jesi, sutra nisi.

                    Originally posted by Vladan View Post

                    Ma vidi i on to ali se pravi lud, neka ga, neka se raduje dok jos moze, ja tempiram formu za RG
                    Slihtara klasicna.
                    ....

                    Comment


                    • Nadam se da ćeš nešto naučiti do RG, treba te forsirati svaku veče bar da dođeš do nivoa Sare, pa onda prema najvišim ciljevima da jednog dana postaneš kao ja ili još bolje dreamy. Mandušić se ne javlja, nešto je danas stidljivo prijetio i više se nije smio javiti.

                      Comment


                      • Ja slihtara? Nisam ovo ocekivao od tebe drimi, da nije bilo mene ne bi znala ni sta je hax, tu si igru propustila kad si bila mala.
                        Mandusicu banuj ga casti ti
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          bar da dođeš do nivoa Sare,
                          Dok on bude pokusavao da dodje do mog nivoa ja cu pokusavati da izucim kako to radi Dreamy, njenu tehniku i kretanje po terenu. Kakvi Bekam i ostali bakraci, od sada mi poster Dreamy stoji na zidu sobe, novi uzor
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • I treba da ti stoji, pogledaj kakav sam ja igrač ispao. Njena slika mi je uramljena na plafonu, i kada ležim gledam u nju i hvatam poteze.

                            Comment


                            • Originally posted by Sara View Post
                              Dok on bude pokusavao da dodje do mog nivoa ja cu pokusavati da izucim kako to radi Dreamy, njenu tehniku i kretanje po terenu. Kakvi Bekam i ostali bakraci, od sada mi poster Dreamy stoji na zidu sobe, novi uzor
                              Gotivim devojke koje na vreme shvate prave zivotne vrednosti, nadju vredne uzore... Samo se ti mene drzi i dobro ces proci. Bjez od Vladana glavom bez obzira, on ti je namazan igrac. A i voli zenske po forumu.
                              ....

                              Comment


                              • ajmo devojke ko pravi tu sobu?
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X