Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sport Klub Vesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sport Klub Vesti

    Evo jednog predloga za urednike SportKluba:Bilo bi jako dobro i mislim veoma gledano kada bi Sportklub uveo Sportske vesti.Neka to bude 30-ominutna(4-5 puta dnevno) emisija gde bi ste nas obavestavali o najnovijim sportskim dogadjajima vestima rezultatima,pustali nam video snimke istih.Ali da to ne budu (kao na sajtu) samo sportovi i lige koje Sportklub prenosi,znaci i NBA i atletika,zimski sportovi,formula 1 i slicno.Moze i domaci sport,mozda i neki gosti povremeno gde bi sportski novinari razmenjivali misljenja o bitnijim i vecim sportskim svetskim dogadjanjima,nesto nalik cnn world sport emisiji. Mislim da bi SportKlub sa postojecom novinarskom ekipom to odradjivao fantasticno,i jednostavno nas jos vise vezao za sebe.Molim i da mi sa Sportkluba kazu kakve su sanse za tako nesto,a i ostali forumasi da prokomentarisu ovu ideju...

  • #2
    Odg: SPORT KLUB VESTI

    [quote author=ducalsp link=topic=1090.msg42728#msg42728 date=1231236931]
    Evo jednog predloga za urednike SportKluba:Bilo bi jako dobro i mislim veoma gledano kada bi Sportklub uveo Sportske vesti.Neka to bude 30-ominutna(4-5 puta dnevno) emisija gde bi ste nas obavestavali o najnovijim sportskim dogadjajima vestima rezultatima,pustali nam video snimke istih.Ali da to ne budu (kao na sajtu) samo sportovi i lige koje Sportklub prenosi,znaci i NBA i atletika,zimski sportovi,formula 1 i slicno.Moze i domaci sport,mozda i neki gosti povremeno gde bi sportski novinari razmenjivali misljenja o bitnijim i vecim sportskim svetskim dogadjanjima,nesto nalik cnn world sport emisiji. Mislim da bi SportKlub sa postojecom novinarskom ekipom to odradjivao fantasticno,i jednostavno nas jos vise vezao za sebe.Molim i da mi sa Sportkluba kazu kakve su sanse za tako nesto,a i ostali forumasi da prokomentarisu ovu ideju...
    [/quote]
    imamo u vidu ovakvu ideju. hvala na predlogu. videcemo kakve su sanse da se realizuje

    Comment


    • #3
      Odg: SPORT KLUB VESTI

      OVO je fantastican prijedlog,bilo bi predobro ako bi se ovo realizovalo....... ;)

      Comment


      • #4
        Odg: SPORT KLUB VESTI

        odlicna ideja takvo sam nesto i ja predlozio u jednom dijelu foruma neznam gdje sad i potpuno podrzavam ideju.Mogli bi da dovodite neke ljude s prostora Balkana il cak neke strance iz svih sportova mozete da organizujete neke nagradne igre tako bi ste sebi i popunili raspored jer pola programa cine vam reklame.

        Comment


        • #5
          Odg: SPORT KLUB VESTI

          SPORT KLUB jeli se sta realizovalo u vezi sa ovim prijedlogom nemojte da zastari pa nista da nebude???????????? ;) ;)

          Comment


          • #6
            Odg: SPORT KLUB VESTI

            POLAKO....PA U PRAKSI NE IDE BASH TAKO BRZO....REKLI SMO DA IMAMO U VIDU.. ALI LAGANO ,STRPLJENJA MOLIM....

            Comment


            • #7
              Odg: SPORT KLUB VESTI

              [quote author=SportKlub-MOD link=topic=1090.msg44025#msg44025 date=1231853739]
              POLAKO....PA U PRAKSI NE IDE BASH TAKO BRZO....REKLI SMO DA IMAMO U VIDU.. ALI LAGANO ,STRPLJENJA MOLIM....
              [/quote]

              Naravno,svesni smo mi da to nije mali posao ;)

              Comment


              • #8
                Sport Klub Vesti

                Novina na Sport Klubu su vijesti koje ce ici svakoga dana.Prvo u formi priloga,ali vrlo brzo i uz voditelja,iz studija.Sve najzanimljivije dogadjaje koji su se desavali toga dana gledajte na Sport Klubu!
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Jel su krenule ove vesti?
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • #10
                    Pa jesu,gledao sam vec par puta,bude negdje oko 23,iza Studijske emisije o tenisu. ;)
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by manda View Post
                      Pa jesu,gledao sam vec par puta,bude negdje oko 23,iza Studijske emisije o tenisu. ;)
                      OK, nisam video, gledaću ;)
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • #12
                        Sport Klub govna jedna.
                        Evo sad na vestima pricaju kako im se vise isplati da placaju kazne nego da ukinu monopol u BiH. Dabogda propali sutra.
                        Nista cudno kome pripadate...
                        sigpic

                        Comment


                        • #13


                          www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                          Comment

                          Working...
                          X