Rezultati 1 do 13 od 13

Tema: Sport Klub Vesti

ducalsp
    Guest

Sport Klub Vesti

Evo jednog predloga za urednike SportKluba:Bilo bi jako dobro i mislim veoma gledano kada bi Sportklub uveo Sportske vesti.Neka to bude 30-ominutna(4-5 puta dnevno) emisija gde bi ste nas obavestavali o najnovijim sportskim dogadjajima vestima rezultatima,pustali nam video snimke istih.Ali da to ne budu (kao na sajtu) samo sportovi i lige koje Sportklub prenosi,znaci i NBA i atletika,zimski sportovi,formula 1 i slicno.Moze i domaci sport,mozda i neki gosti povremeno gde bi sportski novinari razmenjivali misljenja o bitnijim i vecim sportskim svetskim dogadjanjima,nesto nalik cnn world sport emisiji. Mislim da bi SportKlub sa postojecom novinarskom ekipom to odradjivao fantasticno,i jednostavno nas jos vise vezao za sebe.Molim i da mi sa Sportkluba kazu kakve su sanse za tako nesto,a i ostali forumasi da prokomentarisu ovu ideju...

2. Your Google Adsense code here
    Support Moderator
    Datum registracije
    21.08.2006
    Moć reputacije
    503

Odg: SPORT KLUB VESTI

[quote author=ducalsp link=topic=1090.msg42728#msg42728 date=1231236931]
    Evo jednog predloga za urednike SportKluba:Bilo bi jako dobro i mislim veoma gledano kada bi Sportklub uveo Sportske vesti.Neka to bude 30-ominutna(4-5 puta dnevno) emisija gde bi ste nas obavestavali o najnovijim sportskim dogadjajima vestima rezultatima,pustali nam video snimke istih.Ali da to ne budu (kao na sajtu) samo sportovi i lige koje Sportklub prenosi,znaci i NBA i atletika,zimski sportovi,formula 1 i slicno.Moze i domaci sport,mozda i neki gosti povremeno gde bi sportski novinari razmenjivali misljenja o bitnijim i vecim sportskim svetskim dogadjanjima,nesto nalik cnn world sport emisiji. Mislim da bi SportKlub sa postojecom novinarskom ekipom to odradjivao fantasticno,i jednostavno nas jos vise vezao za sebe.Molim i da mi sa Sportkluba kazu kakve su sanse za tako nesto,a i ostali forumasi da prokomentarisu ovu ideju...
    [/quote]
    imamo u vidu ovakvu ideju. hvala na predlogu. videcemo kakve su sanse da se realizuje

Forum Resident DinoFC avatar
    Datum registracije
    04.09.2008
    Moć reputacije
    214749091

OVO je fantastican prijedlog,bilo bi predobro ako bi se ovo realizovalo....... ;)

fare
    Guest

odlicna ideja takvo sam nesto i ja predlozio u jednom dijelu foruma neznam gdje sad i potpuno podrzavam ideju.Mogli bi da dovodite neke ljude s prostora Balkana il cak neke strance iz svih sportova mozete da organizujete neke nagradne igre tako bi ste sebi i popunili raspored jer pola programa cine vam reklame.

Forum Resident DinoFC avatar
    Datum registracije
    04.09.2008
    Moć reputacije
    214749091

SPORT KLUB jeli se sta realizovalo u vezi sa ovim prijedlogom nemojte da zastari pa nista da nebude???????????? ;) ;)

Member
    Datum registracije
    27.11.2006
    Moć reputacije
    479

POLAKO....PA U PRAKSI NE IDE BASH TAKO BRZO....REKLI SMO DA IMAMO U VIDU.. ALI LAGANO ,STRPLJENJA MOLIM....

Active Member milanche avatar
    Datum registracije
    25.03.2010
    Moć reputacije
    392

[quote author=SportKlub-MOD link=topic=1090.msg44025#msg44025 date=1231853739]
    POLAKO....PA U PRAKSI NE IDE BASH TAKO BRZO....REKLI SMO DA IMAMO U VIDU.. ALI LAGANO ,STRPLJENJA MOLIM....
    [/quote]

Naravno,svesni smo mi da to nije mali posao ;)

E! V!ad Vladan avatar
    Datum registracije
    01.04.2008
    Moć reputacije
    214750068

Sport Klub Vesti

Novina na Sport Klubu su vijesti koje ce ici svakoga dana.Prvo u formi priloga,ali vrlo brzo i uz voditelja,iz studija.Sve najzanimljivije dogadjaje koji su se desavali toga dana gledajte na Sport Klubu!

VIP Il Capitano avatar
    Datum registracije
    08.08.2009
    Moć reputacije
    64426887
    Jel su krenule ove vesti?
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

Mandusic manda avatar
    Datum registracije
    10.11.2008
    Moć reputacije
    1208775
    Pa jesu,gledao sam vec par puta,bude negdje oko 23,iza Studijske emisije o tenisu. ;)
    http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRYfAerSEQYbnkG-_9bsNvA7qpVmLMdQ1uaiCAM9r8rI7rKvSpI6Q
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

VIP Il Capitano avatar
    Datum registracije
    08.08.2009
    Moć reputacije
    64426887
    Citirati Originalno postavljeno od manda Pogledati poruku
    Pa jesu,gledao sam vec par puta,bude negdje oko 23,iza Studijske emisije o tenisu. ;)
    OK, nisam video, gledaću ;)
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

Selo Doboj!!! Black Mamba 24 avatar
    Datum registracije
    28.09.2010
    Moć reputacije
    120214441
    Sport Klub govna jedna.
    Evo sad na vestima pricaju kako im se vise isplati da placaju kazne nego da ukinu monopol u BiH. Dabogda propali sutra.
    Nista cudno kome pripadate...
    http://www.sportklub.info/forum/image.php?u=5137&type=sigpic&dateline=1399399244

Member Dzeki avatar
    Datum registracije
    14.06.2013
    Moć reputacije
    28456082

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •