Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 Kviz sezona 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sta ako neko ne igra kladionicu , onda mu se sabiraju samo od lige rezultati ;)
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • kviz i kladionica su potpuno razliciti i bice kako je i bilo do sada
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • http://us6.chatzy.com/56665905410303
        www.balkansimracing.com/forum

        Real cars. Real racing. Dobrodosli

        Comment


        • kviz je bio dobar fredi je pobjednik ali smo se dogovorili da ne unosimo te bodove u generalni plasman ....
          www.balkansimracing.com/forum

          Real cars. Real racing. Dobrodosli

          Comment


          • Meni se ova tema danas uopšte nije bojila tamno plavom bojom pa sam mislio da niko nije ništa pisao.Izvinjavam se što sam propustio kviz, i onako ne znam koliko bi bilo produktivno da sam došao jer sam imao druge obaveze.Biću tu svakako sledeći put kada mi se potamni tema. XD
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • pa nismo ga ni racunali tako kao da nije ni bio cekali smo te ..ali neko rece da si posao da gledas F1 i onda smo poceli
              www.balkansimracing.com/forum

              Real cars. Real racing. Dobrodosli

              Comment


              • Ljudi, meni stvarno nimal ne odgovara nedeljom u pola 11, prekasno mi je, mislio sam da cu moci, ali ipak nista od toga u tom terminu...

                Ako moze neki drugi termin, da probamo, ako ne, necu moci da ucsetvujem u kvizu ubuduce...

                Comment


                • Kad ide ovo ?
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • E stvarno, šta nam je sa kvizom?Mislim da neću doći sutra zbog školskih obaveza.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • Sta je sa kvizom, mesec dana zatisje?

                      Comment


                      • kad cete kviz recite
                        www.balkansimracing.com/forum

                        Real cars. Real racing. Dobrodosli

                        Comment


                        • Odmah, veceras.

                          Comment


                          • Ima li sta od kviza, od predhodnog je proslo mesec dana. Da odrzimo veceras ili proglasimo neuspeh?

                            Comment


                            • Ja moram opet da pitam ima li sta od kviza ?

                              Comment


                              • vidis da nema zainteresovanih
                                www.balkansimracing.com/forum

                                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                                Comment

                                Working...
                                X