Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 Kviz sezona 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jesu ali nije bilo kao ovo sada
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

    Comment


    • Rezultati VN.Malezije :

      1.NebojsaNS - 34 ukupno = 67
      2.MarkedOne8 - 26 ukupno = 50
      3.Miko - 21 ukupno = 41
      4.Fredi - 16 ukupno = 28
      5.Mladostle - 13 ukupno = 28
      6.Bice - 9 ukupno = 17
      7.Hamza = 12
      8.Denia_el = 8
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • Super Moderator dominira kako to i ide uz njegov status Ni gledanje kosarkaskog derbija ga ne moze zaustaviti.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • E bravo ti ga Nebojša.Prošli put je bilo 8-7 za tebe a sad 9-8.A baš ga onako vršački sabijamo XD
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • Moze li se nekako kviz odloziti za neki drugi dan da ne bude na Uskrs bas,posto ne znam hocu li se vratiti iz sela ja tad,a verujem da vecina nece moci da bude tu.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Moze li se nekako kviz odloziti za neki drugi dan da ne bude na Uskrs bas,posto ne znam hocu li se vratiti iz sela ja tad,a verujem da vecina nece moci da bude tu.
              Odložićemo, nije problem.Imamo celu sledeću nedelju vremena, samo je bitno da bude pre Bahreina da ne bi smo kasnili.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Ako Bahreina uopste bude...

                Comment


                • Ja u nedeju 15. 4. radim do 23 h , kuci stizem oko 23 i 15 tako da i meni odgovara odlaganje .

                  Comment


                  • oce li biti kviza veceras ? ( 22:30 )
                    www.balkansimracing.com/forum

                    Real cars. Real racing. Dobrodosli

                    Comment


                    • Ja cu verovatno moci. Dolazi malo cesce ovde
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • ja mogu , malo je kasno ;) ... Nego Ice glupo je pravilo da sabiras kladionicu+kviz , ja cu recimo svaki put igrati da Alonso pobedjuje a Fetel ispada prva a sam znas realnost toga , meni je interesantno a neki nekad ne odigraju kladionicu i automatski ima manje poena ... Moj savet da ubuduce ide posebno jedno posebno drugo
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • A od kada se to uopste sabira
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Pa nesto se radi ... Uglavnom oba reza se gledaju sa konacni score , kako on stavlja ja nzm
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Ako sam ja dobro razumeo, sabira se broj bodova na kraju (25, 18, 15 itd) sa brojem tacnih odgovora. Ja kladionicu vise necu ni igrati btw
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • ja cu biti tu u 22;30.. a o kladionici ja ne znam o cemu pricate... ja samo sabiram bodove koje ste osvojili 5 za promasdeno 10 za pogodjeno i 10 za odustalog..a u kvizu se sabiraju bodovi sa tacnim odgovorima..
                                www.balkansimracing.com/forum

                                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                                Comment

                                Working...
                                X