Announcement

Collapse
No announcement yet.

African Cup of Nations 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva penal serija, bas mi je drago za Zambiju!

    Comment


    • Koji uzas od terena.
      Ne znam ni ja koliko ste dobro videli, ali posle promasaja Turea vec se stvorila rupa i nisam ni sumnjao da ce sledeca dvojica-trojica da promase.
      Krivo mi je za Drogbu ponajvise, imali su par izglednih sansi gde je lopta prosla tik pored gola.Kad je sutirao penal prvi put videlo se kako je teren u losem stanju barem sa pozicije kreca.A trener Zambije bi mogao uskoro da dobije novi angazman, posto mu ugovor istice krajem ove godine.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Prvo cestitke Miki na maestralnom spamovanju!

        bitno kad neko u tenisu stavi za TB tako isto da nije spamovanje
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Najbolji sastav prvenstva prema CAN-u


          Golman: KENNEDY MWEENE (Zambia)
          Odbrenbeni igraci: GOSSO JEAN-JACQUES GOSSO (CIV), STOPPILA SUNZU (Zambia), JOHN MENSAH (Ghana) i ADAMA TAMBOURA (Mali)
          Vezni igraci: EMMANUEL MAYUKA (Zambia), YAYA GNEGNERI TOURE (CIV), KOUASSI GERVAIS YAO (CIV) i SEYDOU KEITA (Mali)
          Napadaci: CHRISTOPHER KATONGO (Zambia) i DIDIER DROGBA (CIV)

          Zamjene: BOUBACAR BARRY (CIV), Fernando DA GRACIA GOMEZ (EQG), YOUSSEF MSAKNI (Tunisia), MATEUS CONTREIRAS MANUCHO (Angola), ERIC MOULOUNGUI (Gabon), PIERRE EMERICK AUBAMEYANG (Gabon), SADIO DIALLO (Guinea), CHEICK TIDIANE DIABATE (Mali), HOUSSINE KHARJA (Morocco), MUDATHIR ELTAIB IBRAHIM (Sudan), RAINFORD KALABA (Zambia), KWADWO ASAMOAH (Ghana) i ERIC MOULOUNGUI (Gabon).

          Orange Man of the competition: Christopher Katongo (Zambia)
          Pepsi Top scorer of the competition: Emmanuel Mayuka (Zambia)
          Samsung Fair Player of the competition: Jean-Jacques Gosso Gosso
          Fair Play award: Cote d’Ivoire

          Comment


          • Jeste da nije zvanično ali dodao bih ovaj gol Badua iz Udinezea kao najbolji na šampionatu...

            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Strasna penal zavrsnica, ljudi nmg da promase i onda triput zaredom... A koji je Kolo sivonja, zaleteo se ko Roberto Carlos, a sutnuo ko baba neka, Zambija postala prvak, bez ijednog igraca, bar ja da ga znam, znaci totalna nepoznanica, a onaj njihov trener ko maneken se obukao, ko za zurku...
              Slonovi tako posle ove zlatne generacije, nista ne osvojise, postali su veciti gubitnici, steta zaista....
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Drago mi je samo zbog onog golmana Mvenea, treba sutnuti penal u prvoj seriji a on je kao golman to uradio...alal vera
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Navijao sam za Zambiju samo zato sto su im igraci nepoznati.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment

                  Working...
                  X