Announcement

Collapse
No announcement yet.

African Cup of Nations 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Danasnji rezultati

    Comment


    • #47
      Gana u svom stilu, 1:0 i dovoljno za pobedu... Ništa spektakularno ali pametno odigrano. Znaju oni da igraju velike mečeve...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • #48
        Tako je!! Dosadan fudbal ali pobjeda je pobjeda.

        Comment


        • #49
          Da li Ekvatorijalna Gvineja moze veceras da nam priredi senzaciju i da izbaci Senegal?

          Puno toga ce zavisiti od napadacke trojke Senegala kako oni budu igrali.Ne znam ni ja sta bi prognozirao, ovo jeste najlaksa grupa gde protivnici nisu jaki po imenima, mada trebalo bi Senegal veceras da zatrpa gol Gvineje.I dalje sam u cudu da imaju takve napadace, a da jednoj Zambiji nisu mogli dati nijedan.

          Comment


          • #50
            Izbaksuzirao sam Senegal.
            U nadoknadi vremena primili gol, a prethodno je Musa Sou dao gol u 86 minutu nakon odbitka.Mada uslovi za igru su bili katastrofalni, teren je sve bio natopljen vodom i bilo je tesko da im napad proradi u toj situaciji i da dodju do bolje pozicije u utakmici.

            Comment


            • #51
              Sta izvodi ovaj trener Maroka ?

              Sve najbolje je osavio na klupi , a moraju da dobiju ..
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • #52
                Ostadosmo jos bez jednog favorita.
                Sto li ovaj Belgijanac ne vodi svoje sunarodnike nego Maroko, mogao bih se nadati da bi Srbija protiv njih uzela sest bodova kada bi neke od zvezda stavio na klupu.
                Mogu misliti koliko se ovih dana slavi u Gabonu i Ekvatorijalnoj Gvineji, ne samo da su obezbedili plasman nego obe ekipe ladno mogu biti prve u grupi.

                Comment


                • #53
                  Koliko je se presjednik Gabona radovao, ali onaj zadnji gol je fenomenalan. Meni je dosadasnji dio prvenstava obiljezila dosta losa igra, ispadanje favorita i smijesna simuliranja.

                  Samo se pitam kako se Kamerun, Egipat i Alzir nisu plasirali pored ovakvi reprezentacija.

                  Comment


                  • #54
                    Jedno od slabijih prvenstava a bogami i mučno za gledanje Plus što su nikakavi tereni...

                    Večeras može da bude interesantno (ali verovatno neće) meč Gana-Mali. A šteta je što će Gana i O.Slonovače da se sastanu u polufinalu najverovatnije a ne u finalu, pod pretpostavkom da budu prvi u svojim grupama i da prođu 1/4 finalne duele...

                    EDIT: A ne pogrešio sam, ako budu prvi u svojim grupama, padaju se tačno u finalu...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • #55
                      Malo da se aktivira ova tema.Prva dva cetvrtfinalna para cine Obala Slonovace-Ekvatorijalna Gvineja i Zambija-Sudan.
                      Gana ako veceras iyvuce bod bice prva u grupi i igrace sa Tunisom, dok reprezentacija Gabona ceka drugoplasiranog iz te grupe.Za dva mesta u toj grupi se bore Gana, Mali i Gvineja s tim da je Gana u najboljem polozaju i moze se reci da su obezbedili plasman u cetvrfinale.

                      Comment


                      • #56
                        Evo 1/4 finala i ko na koga ide. C.DE Marfil je Obala Slonovace . Ova slika mi se najvise svidjela

                        Spoiler

                        Comment


                        • #57
                          Prvi polufinalista je reprezentacija Zambije koja je savladala Sudan sa 3:0 golovima Sunzua, Katonga i Camanga.Pre nego sto su dali drugi gol, bio je dosudjen penal i Masavi je dobio drugi zuti karton i tada je Sudan ostao sa igracem manje.Ekipa Zambije ceka pobednika duela Gana-Tunis.Zbunjujuce je to sto negde pise da bi trebalo da igraju sa pobednikom meca Gabon-Mali.

                          U drugom polufinalu Obala Slonovace vodi protiv Ekvatorijalne Gvineje golovima Drogbe u 36 i 69 minutu.

                          Comment


                          • #58
                            Red je da se najljepsi gol do sada postavi :



                            Kakav doktor
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • #59
                              Da li Zambija i Mali mogu da naprave iznenadjenje, ili cemo gledati finale koje smo svi ocekivali?
                              Ganci ne bi trebalo da imaju problema protiv Zambije, jes da su se namucli protiv Tunisa i dobili ih u produzetku, al Zambija nema neko zvucno ime, tj nemaju igraca koji moze da ih ponese.
                              Malo vise vatre ce biti u mecu izmedju Obale Slonovace i Malija, za mene bi tu bilo samo iznenadjenje ako Mali pobedi posle 90 minuta, ostale opcije su manje-vise realne.
                              Prvi mec igra se od 5, drugi od 8.

                              Comment


                              • #60
                                Asamoa Gijan (Đan) ponovo promašio penal u bitnom meču...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X