Announcement

Collapse
No announcement yet.

African Cup of Nations 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Maric91 View Post
    Ma nisam mogao tada da pronadjem vest koji je sastav izbacila Gvineja pa sam pronasao neki levi sajt, kad ono sastav Ekvatorijalne Gvineje.

    Realno komentatori nece znati da izgovore ni pola imena igraca koji ce nastupati na AKN.Ocekujte puno lapsusa.
    Ne druze,pa tebi i treba Ekvatorijalna Gvineja

    evo vidim da je sada ok...
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • #32
      Moje simpatije idu Senegalu. Postali su mi nekako najdraza africka reprezentacija od one pobede nad Francuzima na SP 2002. g.

      Comment


      • #33
        Originally posted by Bogi View Post
        Moje simpatije idu Senegalu. Postali su mi nekako najdraza africka reprezentacija od one pobede nad Francuzima na SP 2002. g.
        Diouf,Fadiga,Diop,Camara,...meni je najgotivniji njihov duel sa Urugvajem kada je bilo 3:3,fenomenalan go dao Diego Forlan

        Senegalcima bi sada masu reprezentacija pozavidilo na napadackom kadru,Cisse,Ba,Niang,Sow...odlicni napadaci
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • #34
          Odmah na pocetku prvenstva iznenadjenje

          Equatorial Guinea - Libya 1:0
          Senegal - Zambia 1:2

          Nisam imao priliku da gledam danas utakmice, ali sutra Obala Bjelokosti i to se mora pogledati.
          Last edited by danijelkr; 21-01-12, 23:54.

          Comment


          • #35
            Mislim da ce za ovu pobjedu Guinea dobiti milion dolara,obecao im savez
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • #36
              Vec smo blizu jednog iznenadjenja.

              Comment


              • #37
                Evo usao Sise u igru.Sad ce oni da uvale 2 komada

                Glasao sam za Senegal jer su mi najsimpaticniji


                iii evo odma Demba Ba precka!



                EDIT: Ovaj selektor Zambije je najjaci lik Kakav je gol ponisten Gvineji.Golman Libije u stilu Reine
                Last edited by powerslave; 22-01-12, 00:02.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by AK47 View Post
                  Mislim da ce za ovu pobjedu Guinea dobiti milion dolara,obecao im savez
                  Velika motivacija bit ce im premija koju je za pobjedu ponudio sin predsjednika Ngueme - milion $ za pobjedu, te još 20.000 strijelcu svakog gola. Drugim rijecima, mnogi prvotimci danas mogu zaraditi vise nego sto inace zarade u godinu dana.
                  Samo jos da napisem da 70% ljudi u ovoj drzavi siromasno i koji zaradjuju samo 2 $ na dan.

                  Mogu misliti kakvo je slavlje tamo.

                  Comment


                  • #39
                    Slonovi dodjose do prve pobjede golom Drogbe glavom, nakon ubacaja Kalou-a. Malo me je gol posjetio iz LS 2005/06(mislim da je ta sezona) protiv Bayerna, kada je Drogba zabio pored Kovaca.


                    Sudan nije losa repka i imaju sanse u ovoj grupi.

                    Comment


                    • #40
                      Angola je pobedila direktnog rivala za drugo mesto Burkinu Faso sa 2:1 i ostaje im da protiv Sudana overe plasman u cetvrfinale.

                      Comment


                      • #41
                        Danas je bilo sve kao sto sam i ocekivao. Drogba postigao lijep gol.
                        btw. jbt zasto je Gana morala ici u grupu D i moram cekati jos 2 dana da igraju...

                        Comment


                        • #42
                          Ne brini se ti nista za Ganu, danas je na programu mec Maroko-Tunis ako ti se gleda fudbal, definitivno najzanimljiviji mec u celom prvom krugu.
                          Ekvatorijalna Gvineja ako pobedi Senegal izbacice ih iz sampionata.

                          Comment


                          • #43
                            Na prvoj utakmici zamalo nije doslo do pogibije navijaca jer je pred ulazima nastala tolika guzva da su morali pustiti odmah sve navijace Ek. Gvineje.

                            Zamisli kako ce sad biti kad igraju protiv Senegala

                            Comment


                            • #44
                              Danasnji rezultati



                              Pokusao sam danas obje utakmice gledati ali mi nesto nije islo. Prvu sam odgledao prvo poluvrijeme i vidio dva gola, a jedan nakon prekrsaja nad igracom Nigera.

                              Kakav su samo strah imali igraci Nigera, golman je bio najkriticniji.

                              Drugu sam pokusao gledati ali kad sam vidio kako Chamakh prima loptu prebacio sam na rukomet.

                              Comment


                              • #45
                                Tarabt je morao da krene od starta za Maroko...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X