Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2013.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako su pokrali Khacanova sad Jebem ti retarde, tri metarski aut oni zovo dobra lopta i preigrava se poen i naravno Karen ga izgubi a s tim i mec. Jadnici jedni, a bas se momak lepo vratio u mec i poceo da igra dobro.
    OVAKO

    Comment


    • Pri kom rezultatu su ga pokrali?
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by ClayWarrior View Post
        Pri kom rezultatu su ga pokrali?
        Na 5-4 u drugom setu bilo je 30-40, ovaj odservirao dobro, Bachinger vratio loptu nekako i lopta pala minimum 20cm u autu, liniski kaze aut a glavni pravi ispravak i preigrava se poen. Posto je odma do kamera bio Karenov trener ja sam cuo kako je rekao glavnog sudija da su mu to uradili vec tri puta za kratko vreme, i da pozove direktor turnira. Ali Karen resio da nastavi sa igranjem i naravno promasio prvi servis, i zatim napravio neiznudzenu gresku u toku poena i tako je Bachinger pobjedio. Ne kazem da bi pobedio ako je uzeo taj poen na 30-40 ali sramno je bilo da izvrsi korekciju na toliki aut.
        OVAKO

        Comment


        • Nema veze, mozdadobije jos neku priliku do kraja sezone.. bitno je da je opet pao WC i da su ga pustili da igra tek u sredu
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Trojica igraca rodjenih 1996. (trojica najboljih) usli su u 1/4 na tri razlicita Celindzera i neko od njih ce valjda u 1/2, kao prvi za svoju generaciju.

            Borna je u Japanu proslavio 17. rodjendan a poklon mu je dao i Kavcic koji zbog povrede nije ni izasao na teren u mecu druge runde. U 1/4 ga ceka Erber, stane li mu servis Borna ce imati sansu. Sjajni Kvinzi je u Ekvadoru izgubio 5 gemova u prva dva meca, sutra ga ceka Mihael Lincer, njega lagano moze dobiti ako sve bude o.k. Garin ce u Peruu igrati protiv mnogo iskusnijeg Hocevara, Riba mu je srecom predao u prvoj polovini treceg seta pa bi trebalo da je sacuvao snagu za 1/4



            Last edited by ClayWarrior; 14-11-13, 11:56.
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Bice jos sanse za Karena, mene je on veliki potencijal i prosto me odusevljava sa njegovom igrom. Sa ta visina, da se onako kreta, da onako igra defanzivu, da igra i sjajnu ofanzivu prosto je fascinantno, samo treba da nastavi da radi i da ide u pravom smeru. Servis je takodze odlican.

              Ja od ovih trojca sto si nabrojao mislim da Quinzi je najrealnije da prodze, a ne bi mi smetalo da prodze u svih trojca
              Coric ima najtezi zadatak, Herbert je odlican server, ako mu trgne servis bice opasno za Borna. Gharin je pokazao da zna da igra tenis na sljaci, na RG-u je trenirao i sa Nadala, ali nzm sta da ocekujem od ovaj Hocevar. Do pre nedelju dana je bio u jako uzasnoj formi, gubio je od koga stigne, a evo sada vezao dve pobjede pa mozda je podigao samopouzdanje. Vidjecemo posle, svakako lep dan za gledanje tenis.
              OVAKO

              Comment


              • Garin nije uspeo iako je mogao da dobije u dva seta (presudilo upravo iskustvo), ali zato jeste Djanluidji Kvinzi. On je posle dva sata igre dobio Lincera i postao prvi igrac rodjen 1996. koji ce igrati u 1/2 nekog Celindzera. Sa 143 boda ide medju najboljih 310 igraca sveta, a uspe li da dobije Majera ili Gomeza sigurno ce zavrsiti sezonu medju prvih 300, iako brani jos 18 poena u narednih par nedelja

                Za sat vremena krece i Borna
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Borna za tili cas do 3-0, odlicno
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Duck Hee Lee odlicno je krenuo u kvalifikacijama Numee, za 70 minuta je pobedio anonimnog Francuza koji nije igrao tenis od 2006. i jedva da ima neke pro meceve u karijeri. Najmladjeg igraca u prvih 1000 na kraju 2003. u drugoj rundi ceka prvi nosilac, Ostin Krajicek koji je bio slobodan u prvom kolu. Jos jedan mladi igrac, Blake Mott, takodje bez problema dobio je igraca koji je mozda brat ovom anonimusu, ni on se nije naigrao tenisa u karijeri. Blejka u drugoj rundi ceka derbi sa dve godine starijim zemljakom Lukom Savilom, to ce biti zanimljiv mec
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Ne znam zasto su na Novoj Kaledoniji odmah igrani i mecevi druge runde kvalifikacija, posto je tek subota. Neko rodjen '98. sigurno nije mogao da pruzi dva dobra meca u roku od par sati, posebno ne protiv prvog nosioca. Krajicek je lako dobio Lea ali je zato Mot pobedio Savila i igrace protiv Ante Pavica za plasman u glavni zreb
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment

                      Working...
                      X