Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rajon Rondo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rajon Rondo

    Meni mi je ovo omilen kosarkar.. mnogo dobro se snalazi,dobro asistira al ima problem sa sutom..msm nije toliko precizan ko nekih NBA prejmejkera..
    On je Nole svi ga VOLLEE ! ;)

    Salim se naravno. xD

  • #2


    Carina, takodje jedan od mojih najomiljenijih igraca. Sinoc je imao triple-double protiv Wizardsa..
    sigpic

    Comment


    • #3
      da ;D 18 poene 14 asistencija i 11 skokova krajl.. Boston vracaju se u formu zato sto tu je i Pirce ! msm da je bilo pusto bez ovog coveka.. al dobro dobar su oni tim..

      EDIT : Svaki dan gledam ovaj klip
      On je Nole svi ga VOLLEE ! ;)

      Salim se naravno. xD

      Comment


      • #4
        Takodje moj omiljeni igrac, svidja mi se sto ce pre dodati loptu neko forsirati neki sut ili prodor.Ima odlican pregled igre, veoma je agresivan i stalno je u pokretu...
        Cini mi se da je ove sezone dosta popravio sut, gledao sam ga protiv Wizardsa kada je imao triple-double i tada je bas dobro sutirao sa polu distance.
        Inace gledao sam neki video u kome se vidi da je Rondov raspon ruku oko 25cm veci od njegove visine, a da mu je saka veca od LeBronove i da je proporcijonalno velicine coveka viseg od Yao Minga.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Na ovo mislis:



          Prkosi svakakvim zakonima, that's for sure

          Comment


          • #6
            Bas to, neverovatno...
            sigpic

            Comment


            • #7
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • #8
                Rajon Rondo has undergone successful ACL surgery. The Celtics expect Rondo to be back by training camp.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment

                Working...
                X