Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ucinak U20 igraca na profesionalnim turnirima u 2012.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedna stvar je pozitivna.. na listi vise nema Keija Nisikorija

    Objavicu ja jednu ''malo'' detaljniju oko nove godine, i to ce biti to posto vise posle 3 godine prekidam ovakvo pracenje U20 igraca
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Uvodis novi sistem ili prekidas pracenje

      Comment


      • Sad vise nema ukidanja, kad ispratis skoro 2500 turnira nema stajanja. Za ATP Tur i Celindzere nema promena, tu ionako nece biti mnogo igraca ali cu Fjucerse redukovati. Kretacu od druge runde, dakle igrac mora da zabelezi pobedu, i time vec za vise od pola skracujem posao (necu gledati ni da li je igrac prosao kvalifikacije). Igracima rodjenim '94. belezicu samo titulu ili finale, posto pune 20 godina nista drugo nije ni vazno. Onima rodjenim '95. treba 1/2 da ih upisem na listu, a godinu dana mladjim 1/4. Momcima rodjenim od '97. pa na dalje belezicu svaku pobedu

        Na kraju godine u analizi sve ce ionako doci na svoje, samo recimo necu znati ako se pojavio igrac iz neke nove generacije ako ne zabelezi pobedu (cekamo 2000. godiste), ali preveliki je posao da bih dosao do te ne mnogo vazne informacije
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Pametno.

          Ja sam za ITF ove godine samo prebrojao titule i finala Mislim da sam ovde i objavio u jendom trenutku koliki je bio skor.

          Evo je http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1064836
          Last edited by wanderer; 25-12-13, 21:08.

          Comment


          • Ne vredi, previse je turnira i posebno je tesko leti kada ih je preko 20, iako je lep osecaj kada, kao sad, zavrsavam poslednje turnire i imam citav pregled ispred sebe. Ovako ce mi ostati vremena za druge analize
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Na poslednjem profesionalnom turniru ove sezone Borna Coric igrace za titulu i savrsen zavrsetak godine koja mu je donela toliko uspeha. Ovi bodovi bice mu upisani tek za dve nedelje tako da ce 2013. Kvinzi zavrsiti kao najbolje rangirani igrac rodjen '96., ali to se menja vec za dva ponedeljka kada Borna dobije ove bodove. U jednom tesnom dvoranskom mecu Borna je dobio Moldavca Maksima Dubarenka, poslednjeg igraca rodjenog '93. koji je igrao mec kao U20 igrac, pa je duel bio donekle i simbolican jer od Bornine generacije ocekujem mnogo vise od Maksimove

              U finalu ga ceka domaci igrac Baris Erguden, stariji skoro 11 godina i daleko slabije rangiran. Njega danas ceka i dubl mec pa ce to valjda nadomestiti ovaj dugacak duel koji je Borna igrao, ne bih voleo da zbog premora ostane bez trofeja
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Peta Fjucers titula za Bornu u sezoni i savrsen zavrsetak iste!! Na poslednjoj ranking listi za ovu sezonu bice najmladji igrac u prvih 500, a kada mu se upisu ovi bodovi bice na korak od mesta medju prvih 300. Bez ikakvih problema ga treba ocekivati u kvalifikacijama za Rolan Garos i Vimbldon
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment

                Working...
                X