Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stanoje je prepoznao najslabije tacke i odmah krenuo u resavanje problema

    da se razumemo, nije to bio ni preterano tezak posao, svako ko je pogledao jedno poluvreme partizana pod savom ove godine je video da su nam bekovi najlosiji deo tima

    svako, osim save
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Cassius Clay View Post
      Ne pratiš ti brate dovoljno, površno samo. Mislim imaš pravo na sopstveno mišljenje ali videćemo rezultat Stanojevića vs rezultat Miloševića.

      Ja znam da Tamo na Jugu zna, vidim da prati. Verujem da ti nemaš vremena toliko da se udubiš i ispratiš inače bi i ti imao isto mišljenje.
      na koji tacno rezultat Milosevica mislis?

      mozemo da poredimo njihove prve mandate u Partizanu odmah
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Ne znam samo sta je resio Stanojevic,i dalje dobijamo pacerske golove,igre nigde,a sto se tice njegovog prvog mandata ostace upamcen po Samroku i srecnom prolasku Anderlehta zahvaljujuci Kleu,opet nigde igre. Nije ni Milosevic nista bolji,ali nije ovde problem samo u trenerima nego u predsedniku,upravi i igracima koje dovode,one koje niko nece strance i visestruke povratnike.

        Comment


        • Originally posted by $%&*£¥₩₩(**%!#$@$××*@¥₩₩₩ View Post
          kakav problem?

          pa necemo valjda takvog strucnjaka kao sto je Stanoje koji je doneo Partizanu sa klupe neke od nejlepsih trenutaka u poslednje vreme da poredimo sa neznalicom i moralnom gnjidom Savom Milosevicem?

          necemo valjda Urosevica da poredimo sa takvom klasom kao sto je Ivan Obradovic? Ostojic v Markovic?
          Niko ovde ne osporava Stanojevića kao trenera u prvom mandatu i kakvu sreću nam je doneo. Ko može zaboraviti Briselsku noć.
          Baš zato sam kritički nastrojen prema Stanoju jer je dobio barem popunjeniji roster nego sto ga je Savo imao.
          Misliš da će Obradović puno toga doneti. Penzoš, obogaljen povredama koji em nema kontinuitet fudbala zadnjih godina em je stigao kod nas pošto samo može trčati po srpskim livadama.
          Stanoju ne mogu oprostiti kukavičku postavku u derbiju. Igraš protiv tima sa kojim si tu negde po kvalitetu a odnos snaga ko da nam je preko puta moćna mašinerija iz Minhena.
          Remi sa Zvezdom je čista posledica njegovog kukavičluka i odluke da grčevito branimo tih minimalnih 1:0.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Možemo. Prvi mandat Stanojevića sa grobarskim savezom i državom na ledjima i prvi mandat Miloševića gde je cela država protiv njega a Partizan nije 30% jak i uticajan kao u prvom mandatu Stanojevića. Hoćeš ti prvi ili ja?

            Comment


            • gresis ako mislis da smo mi i Zvezda timovi istog kvaliteta

              samo sjajnom postavkom stanoja smo izbegli da nas zvezda nabusi, pa jesi video kako je prosao Slovan
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by $%&*£¥₩₩(**%!#$@$××*@¥₩₩₩ View Post
                gresis ako mislis da smo mi i Zvezda timovi istog kvaliteta

                samo sjajnom postavkom stanoja smo izbegli da nas zvezda nabusi, pa jesi video kako je prosao Slovan
                Jel si realan.
                Tebi je Slovan pandan preteranog kvaliteta.
                Imao je i Savo slabije rostere od Zvezde pa se znalo kako se derbi završava.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Ma Markan površno prati znao sam. Čim on poredi onaj smehotres Slovan i Partizan.

                  Poredjenja radi, Spartak iz Subotice je izbacio Spartu iz Praga pre koju sezonu. Česi su svirači medjunožne flaute.

                  Comment


                  • Opet nisam bio zagovornik ni Savinog vođenja tima. Previše je tekmi izgubio po istom klišeu. Gubilo se na terenima gde bi Partizanov suvi kvalitet u odnosu na te "male" timove uz dozu borbenosti morao biti dovoljan putokaz ne bi li se upisala pobeda.
                    Opet pod Savom smo igrali nekako lepršavo za oko. Imalo se šta videti pogotovo u velikim mečevima.
                    Stanoje je trenerski drugačiji tip. Više se bazira na taktičku pripremu. Disciplina je nešto na šta obraća veliku pažnju pa ćemo videti dokle će nas sve to dovesti.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Gubio je i Robi kod nas a dobijao Partizan jedno vreme. Ne možeš ti kad je savez protiv tebe i država i kad svi mali ginu protiv tebe a protiv rivala sa pola gasa.

                      Comment


                      • Pa Partizan je dobijao onu Zvezdu u derbiju u sezoni kad je Zvezda poprskala celu Evropu....pa.

                        Šta bre lopovska država i tsl. ovakav Partizan ne zaslužuje da bude 2. na tabeli, o borbi za titulu je smešno pričati. Ništa im nije kriva država.

                        Comment


                        • Stanoje se zajebao sto nije otisao pola godine ranije. Zato sto kapiram i to sto je ispao od Samroka(mada sta se tu desavalo iza kulisa, ko zna), a i sto je smenjen na polusezoni iako je drzao prvo mesto je ostavilo itekako traga na njegovu trenersku karijeru.

                          Savi sa druge strane najveci kiks sto je izgubio od Vojvodine u Kupu. Ne deluje mi on ovako kao trener koji ce moci da juri titule u jacim ligama, ali njegove ekipe ce da igraju dopadljiv i napadacki fudbal. Moze da ima bolju karijeru od aktuelnih srpskih trenera u Evropi. Za njegovu karijeru, ovaj odlazak i jeste bila najbolja stvar koja mu se mogla desiti iako ce trebati malo da se strpi za novi angazman.

                          Edit: Ja se secam da su se protiv Samroka bas ispromasivali da je to bilo nerealno, trebali su da vode 2:0 ili 3:0. Jedan lik iz Rada koji je dosao je imao dobre sanse. Kada bi neko danas video tu tekmu, mozda bi i dosao do nekih drugih zakljucaka. Previse je ta utakmica u magli.
                          Last edited by Ricma; 01-11-20, 09:21.

                          Comment


                          • Ja nisam rekao da im je država kriva već da nije ista klima 2010 i 2020 u državi. Vetar duva u drugim pravcima

                            Comment


                            • Ako se neko ne razume u fudbal, narocito ako se ne razume u srpski fudbal i kakvi vetrovi duvaju u njemu potrebno je da se bar, koliko-toliko, razume u matematiku - da pogleda rezultate. Rezultati prosle godine u ovo vreme i rezultati koje imamo sada su nebo i zemlja. Prosle godine smo u ovo vreme imali 4 boda posle 2 kola u LE, pobedu u derbiju, zaostatak od 7 bodova i vrlo atraktivnu igru. Sad sta imamo? Ispali smo iz Evrope vec u 3.kolu, nismo pobedili derbi, zaostajemo 9 bodova i igramo uzasno. Takodje broj povredjenih igraca tada i danas je bio daleko manji sto dosta govori o tome kako se radi na treninzima. Sa kracom klupom mi smo tada uspeli da igramo na dva velika fronta, a danas sa duzom ne mozemo ni taj jedan front da izguramo kako valja. Onaj Bajbek se povredio posle jedne utakmice, a Sadik burazer kao da je od celika bio je konstantan non-stop i statistika koju je on imao u ligi je apsolutno nedostizna za sve nase trenutne napadace.....

                              Ne postoji stranac i domaci igrac u srpskom fudbalu koji je imao takav odnos golova i asistencija kao sto je imao UMAR SADIK ! Voleli ga ili ne ovo je cinjenica.

                              A sta je bilo pre 10 godina stvarno me ne interesuje...i ja sam verovao da ce "Stanoje" da donese dobre stvari ali ispostavilo se da je covek ipak neznalica i autsajder i to je to.

                              Fudbal koji su forsirali Savo i Djumi je doveo do toga da se na tribinama ori "napadaj, napadaj Partizane napadaj" i to protiv Mancestera....a fudbal koji forsira Stanojevic ce doprineti da se na tribinama ori "Stanoje odlazi" cim se publika vrati.....



                              Imam snimak cele utakmice sa Mancesterom plus komentar sa Radija i ako nekog zanima mogu da ga postavim pa se sami uverite kakav su utisak taj tim i ta igra ostavili na komentatora, publiku i na Mancester. Prava anti-stres terapija je pogledati taj mec.

                              Tacno sam osecao da je ona generacija sa onih 4-1 protiv Astane zavrsila svoju evropsku odiseju jer sam znao da sledi rasprodaja i nova rekonstrukcija tima zato sto godinama unazad resetujemo tim na svakih godinu, godinu i po dana jer upravu zanima samo novac od transfera.
                              Last edited by tamonajugu; 01-11-20, 11:56.

                              Comment


                              • + promašena pojačanja.
                                Na prvu se vidi da su vredni pomena samo Holender i Sveta Marković.
                                Ostale treba zaboraviti.
                                Nije mi jasno šta Stanoje laprda za juče i Mačvu kad nam je najslabiji tim u ligi stvorio pregršt prilika + da im je sudija na 0:0 svirao kazneni udarac ko zna u kom pravcu bi se tekma odvijala.
                                Da je Stanoje pogubljen te luta sa kombinatorikom ogleda se u odluci da Igora Vujačića stavi u srce odbrane a pritom lik totalno nespreman i netalentovan.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X