Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad su postali standardni prvotimci ? Poredis li ti to Cirica i Milosevica sa Stojkovicem, Stulicem? Nemam ja nista protiv da nasa deca igraju ali imam protiv da Partizan postane prosecan tim jer bez stranaca, a sa konstantim prodajama najboljih klinaca, bicemo prosecni. Imamo 5 stranaca koji se cesto rotiraju, a tebi oni trn u oku kao da ih imamo 20..... Nasi stranci mogu da smetaju samo ciganima, nasoj upravi (zbog velikih plata) ili fudbalski nepismenim ljudima.....cetvrto nema....
    Ko je igrao u prvom poluvremenu protiv Zlatibora?
    Last edited by tamonajugu; 25-09-20, 17:33.

    Comment


    • To se isto odnosi i na igrace poput Stojkovica,Ostojica,Miljkovica,Smiljanica,Miletica ,spadaju u istu kategoriju invalida,samo jos moze da se doda veterani invalidi,kad im dodas strance invalide dobijes ovakav beskrvni,bezidejni,prespori Partizan. Za Vujacica,Pesukica,Dingu ne mogu nista da kazem jer ljudi nisu ni dobili sansu.

      Comment


      • Napravi onda tvojih idealnih 11 plus klupu od imaginarnih klinaca koje imamo na tone i koji su svi odreda toliki supertalenti da nam stranci ne trebaju....

        Comment


        • Ja ne kazem da su Stulic,Pavlovic,Jovic novi Ciric,Milosevic a ne mogu i da kazem da to ne mogu da postanu ako dobiju sansu da igraju fudbal a ne da se oni prodaju sa 17,18 godina a da mi dovode invalide iz Afrike.

          Comment


          • Pa kazi onda ko po tebi treba da igra. Ponudi svoju viziju pravljenja jakog tima od klinaca iz sopstvene skole, prosvetli fudbalske radnike Barselone i Ajaxa......da ne bacaju pare na strance da se okrenu samo svojoj skoli....

            Comment


            • Samo uzmi tu gomilu klinaca koju su prodali u poslednjih nekoliko godina da su igrali fudbal u Partizanu umesto sto sede u inostranstvu na tribinama,taj Saponjic je bio svetski prvak u mladjim kategorijama,Zivkovic,pa sad Pavlovica sa 18 godina su prodali,sledeci je Stevanovic za prodaju,onda ce verovatno da ubace u tim Colica da ga prodaju,Milenkovica su posle jedne polusezone prodali,Nastasic ni toliko nije igrao,e toj deci treba prikljuciti dva,tri kvalitetna stranca kao sto su Leonardo,Zuka,Moreira pa da se igra fudbal a ne ovo sto oni rade,jedne klince prodaju,druge drze na klupi,spremaju ih za prodaju kad odu ovi prvi,onda ce da ubace jednog,dvojicu za prodaju a u medjuvremenu fudbal ce da igraju invalidi veterani i stranci invalidi.
              Last edited by Mihajlo10; 25-09-20, 17:48.

              Comment


              • Ma sta kazes bre? Trebali smo da zadrzimo nase najbolje klince? Veliko otkrice si napravio. Nego sta bi ti sad u ovom momentu uradio da si trener Partizana? Posto proslost ne moze da se menja.

                Comment


                • Stulic prvi spic,Stevanovic jedno krilo,Asano drugo krilo,Lazar Pavlovic plejmejker,Zdjelar i Colic zadnji vezni,da vidimo kako ce to da funkcionise u nasoj ligi posto gore od ovoga ne moze,mozda prve sezone to i ne bi bilo bolje od ovoga sto sad gledamo ali bi vec one tamo bili mnogo bolji i uigraniji pod uslovom da nikoga ne prodaju. Nisam trener pa ne znam koga imamo od klinaca u defanzivi ali sam citao da je taj Bosnjak,levi stoper bio kapiten omladinaca pa je sutnut iz Partizana,sad je zavrsio u Hetafeu,Cucin desni bek isto je sutnut a da nije dobio sansu,ako je moguce vratiti ih,a ako nije traziti nekoga iz omladinske skole,Urosevic mi je ok tu na levom beku,golmana ovog iz Vojvodine,slabo pratim nasu ligu sem kad igra Partizan,ali ima i tu zanimljivih igraca,cak i u drugoj nasoj ligi poput onog Nikole Mitrovica iz Zeleznicara Pancevo. Da ne pricam da smo mi dali ovog Nikolica Spartaku pa nam on zabije dva,tri komada,ni taj Ivanovic sto smo ga skoro prodali nije dobio pravu sansu u Partizanu. Mozda je moguce i vratiti Saponjica na pozajmicu s obzirom da Atletiko ne racuna na njega,ima igraca samo ih treba potraziti,cak i na ovim nasim livadama,nisu ni Jugovic,Drulovic,Mihajlovic.... karijere pocinjali u Zvezdi i Partizanu,Curcic je igrao za Trudbenik,ali to sad nasi skauti ne gledaju,sto bi oni isli da gledaju utakmice nase druge,trece lige kad mogu dzabe invalida iz Afrike da dovedu.

                  Comment


                  • Stulic
                    Stevanovic-Pavlovic-Asano
                    Zdjelar-Colic?
                    Urosevic- ? - ? - Cucin?
                    golman?

                    Ti stvarno verujes da je ova tvoja prva postava jaca od sadasnje najjace? Stvarno verujes da ce ikada biti jaca? Ovo je ekipa za sredinu tabele koja ni iz 10 pokusaja ne bi usla u grupnu fazu. Ovo moze da bude druga postava izuzev Asana i Zdjelara (i Stevanovica kad napuni 19-20 god) ali prva nikako. Pogledaj PAOK...gde su oni sa strancima, a gde smo mi bez toliko stranaca.....jedno ime - Savidis..... Jedini kojima koristi srpski fudbal bez stranaca to su menadzeri.
                    Last edited by tamonajugu; 25-09-20, 18:31.

                    Comment


                    • A gde smo sad sa ovim igracima,ispali u trecem kolu kvalifikacija lige Evrope,lako moglo da se desi da ispadnemo i ranije od amatera iz Letonije i Moldavije da nije bilo izmisljenih penala,da su docekali penale s onom nasom bezidejnom igrom,u prvenstvu nas tuku timovi koji su bili deseti prosle godine u drugoj ligi kao taj Novi Pazar,Vojvodina nas okrece u zaustavnom vremenu,gomila takvih utakmica prosle i ove sezone,ne mislim da su ovi igraci sad u Partizanu bili oni stranci invalidi ili nasi veterani invalidi bolji od nasih igraca iz omladinske skole,kad im se doda neki krsteni stoper stranac,neki nas talentovan igrac iz drugih timova a sigurno da postoji,dao sam primer tog Nikole Mitrovica,slucajno sam zapazio njegov gol na SOS kanalu,to ne moze da izvede 90 posto prvoligaskih igraca,prima centarsut na grudi na nekih 25 metara,u vazduhu je desnom nogom namesti na volej i opali pravo pod precku,ni u LS ne vidjas takve golove.
                      Nisam protiv stranaca ali moraju da budu mnogo bolji od nasih igraca,ovi prosto to nisu,dokazala je to nasa liga a i Evropa,daj igraca poput Leonarda,Moreire,pa i ovih borbenih sto kidaju poput Evertona,Zuke,kvalitetan stoper kao Vest iako u poznim igrackim godinama,a ovi manekeni,cirkuzanti,invalidi,padavicari,umisljeni fudbaleri nam ne trebaju.

                      Comment


                      • Ovaj tim je prosle sezone igrao grupnu fazu, nadigrao Mancester, AZ i Astanu u svim utakmicama osim MU na Old Trafordu....a onda je uprava resila da im Savo ne treba vise posto im je povecao cenu igraca da mogu da ih prodaju, promenili trenera po drugi put u sred kvalifikacija i slomili ekipu kao grancicu....ali ti to ne mozes da shvatis jer o fudbalu nista sustinski ne znas.

                        Comment


                        • Koga smo mi nadigrali,koliko bodova uzeli,Astanu smo dobili koju je izbacila i Buducnost iz Podgorice,je li to nas kvalitet? Obe smo izgubili od Mancestera,drugu lagano,prvu rutinski,obe sa AZ-om nereseno,tako sto prosipamo dva gola razlike sto smo milion puta i u prvenstvu uradili. Izbacili smo Molde,mozes misliti kakav uspeh,ne znam mozda da predlozimo da spomenik dignemo Sumi i Nathu zbog te pobede,jedina dobra utakmica je ona sa Malatijom i to bi bilo to od ovog sastava antifudbalera.
                          Sa istim tim Milosevicem smo igrali protiv Letonaca,isto ovako kao i pod Stanojevicem,jaki su mi oni treneri,bata Djorina skola,jos kad sam ga video kako divlja na terenu,gadja sudije flasom,a treba da bude primer tim igracima,izjave sve lepo,sve super,nemam sta da zamerim igracima a igra nikakva,kao da smo slepci pa ne vidimo sta rade na terenu,Stanojevic nastavlja gde je Milosevic stao,jedina je razlika sto je ovaj kulturniji pa ne divlja na terenu,bezidejno,sporo,jednom recju uzasno igramo fudbal u ovom sastavu VVV,treneri,igraci.

                          Comment


                          • Sa tim istim Milosevicem nismo usli u produzetke protiv Rige,a reci da je Milosevic "bata djorina skola" moze samo neki vrstan nepoznavalac fudbala. Milosevic je Djumijeva skola. Prosle sezone smo uzeli onoliko bodova koliko i kad smo prezimili. Pogledaj statistiku iz tih meceva kad vec odokativnu procenu nemas nikakvu. Tvoji argumenti su jednaki tvom fudbalskom znanju - tanki. Kritiku prema ovoj ekipi baziras na kiksevima u nikad neregularnijem prvenstvu, a ne na realnoj proceni. Evropa ti ne valja trebali smo da osvojimo LE, derbi i ne pominjes...niko ne kaze da je stanje idealno ali je daleko i od toga sto ti pricas. Vise se sa tobom ne raspravljam jer imam osecaj da se raspravljam sa zvezdasem, a ne sa partizanovcem, a misljenje i vidjenje zvezdasa po pitanju stanja u Partizanu me svakako ne interesuje.
                            Last edited by tamonajugu; 25-09-20, 23:34.

                            Comment


                            • Iskreno bas me briga sta ko misli,ja odlicno znam da sam Partizanovac i da zelim da mi klub za koji navijam izgleda kao u vreme kada ga je Mateus vodio a ne kad je sad sveden na nivo jednog nizerazrednog kluba,da mi pobeda protiv Astane i Moldea i nereseno sa AZ-om bude izuzetan rezultat u Evropi,ili ove pobede iz penala protiv amatera.
                              Partizan je nekada bio gromada od kluba kako kaze Stanojevic,ali ni ti ni ja to ne pamtimo iako ja vise nisam mlad jer pamtim Partizan i sa kraja 80-ih,dakle urusavaju funkcioneri Partizan vise od 30 godina i sad su ga konacno sveli na nizerazredan klub,ni treca evropska klasa,e to kritikujem i sa tim necu da se pomirim,ovi rezultati su ogroman neuspeh za klub kao sto je Partizan,on mora svake godine da igra bar ligu evrope i da bude konkurentan u tom takmicenju,ne u smislu rezultata da uvek mora da prodje grupu nego igre,da se gine,bori za taj dres,ali da ima i onih majstora kao sto su nekad bili Ciric,Ilic,Vukic,Djurovski,Mijatovic,starije ne pamtim.
                              Druga stvar,ovde ne moze da dodje stranac ekstra klase i zato je bolje praviti igrace od svoje dece nego ocekivati da cete usrati da slucajno pokupis negde Leonarda,Moreiru,Klea za smesne pare u odnosu na ono koliko nude veliki evropski klubovi.
                              Ne moraju se deca prodavati sa 18 godina,neka ih puste da igraju do 21. u Partizanu,bice im i veca cena jer ce imati utakmice u nogama,neko ce mozda odigrati odlicno utakmicu u Evropi,nismo mi netalentovana nacija za fudbal,nas kriminalci u upravama unistavaju.
                              Sto se tice derbija,titula u ovoj namestenoj ligi bas me briga,Evropa je merilo kvaliteta jedne ekipe,nije vise ni Zvezda sto je nekad bila,i ona je svedena na isti ovaj nivo kao Partizan,niti je taj derbi kakav se ranije igrao,ima sigurno 20 godina kako nisam video kvalitetan nas derbi. Sa Milojevicem je Zvezda pocela nesto da pravi naravno uz ogromnu podrsku drzave,ali je brzo sve to sruseno.
                              I nisam od Partizanovaca koji mrzi Zvezdu,ne vidm nikakav razlog za to,ne mogu meni da isperu mozak Terzic i VVV trio.

                              Comment


                              • Partizan je gromada od kluba uvek i u svakom trenutku u istoriji bio....i kad se borio za opstanak u ligi SFRJ i kad je igrao finale KES-a i sada kad ispada od Sarloe...ali posto si veliki partizanovac ti to ne shvatas....a taj Mateus je pukao od cigana 3:0.....svaka njemu cast na toj sezoni ali koga smo mi tada pobedili u Evropi ? Samo Njukasl u gostima..... Drazi su mi Celavi, Savo i Stanoje 100x od tog svabe.... Tvoj probllem je sto kritikujes pogresne mete - igrace.....prava meta je uprava od njh sve pocinje, oni rasprodaju sve zivo....ovi stranci su dali Partizanu vise nego sto ce oni dati za 1000 godina....

                                Comment

                                Working...
                                X