Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Mi smo jedini klub i jedini navijači na celokupnom Univerzumu koji na 2:0 pet minuta do kraja ima bojazan da će se dobijeno prosuti.

    I gotovo po pravilu smo u pravu. Dok si rek'o keks mi sjebemo.
    Ma RPZ, niste, to i Zvezda stalno radi (u domaćem prvenstvu) "džigericu" su mi pojeli. To je taj mentalitet i škola.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Ma RPZ, niste, to i Zvezda stalno radi (u domaćem prvenstvu) "džigericu" su mi pojeli. To je taj mentalitet i škola.
        Nisam više pametan šta da mislim. Najgore što se greške stalno ponavljaju. Nema napretka na tom polju.

        Ogavno mi više pratiti Partizan u Evropi kad tekmu gledam sa tim uverenjem da ćemo sve dobro i kvalitetno prosuti za nekoliko minuta. I ko po pravilu uvek isti scenario.

        Comment


        • na sve te stvari mi smo daaavno navikli


          sloboda ili ništa

          Comment


          • Savo čuva Stojketa: Ne sastavljam tim po komentarima, tamo pišu oni što nemaju pojma o fudbalu

            https://www.mozzartsport.com/fudbal/...fudbalu/343826

            Comment


            • Nema zašto da ga čuva.
              Veliki Vladimir Stojković je najbolji golman u istoriji naše zemlje, i to je nepobitna činjenica.

              Savo je nažalost napravio greške sa izmenama, ali glavu gore.
              Do ovih visina borbe za nokaut fazu evropskog takmičenja Partizan ne bi ni primirisao da mu nije Sava Miloševića.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                Nema zašto da ga čuva.
                Veliki Vladimir Stojković je najbolji golman u istoriji naše zemlje, i to je nepobitna činjenica.

                Savo je nažalost napravio greške sa izmenama, ali glavu gore.
                Do ovih visina borbe za nokaut fazu evropskog takmičenja Partizan ne bi ni primirisao da mu nije Sava Miloševića.
                Srđan Mrkušić, Vladimir Beara, Milutin Šoškić, Enver Marić, Ilija Pantelić, Dragan Pantelić.....da ne nabrajam dalje, doboljno je.
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Veliki Vladimir!
                  Najveći od svih!











                  A Serbian international on 84 occasions, Stojković was selected for three World Cups and the 2008 Olympics.

                  Apsolutni i neprikosnoveni rekorder svih vremena naše zemlje i naše reprezentacije!

                  Najveći od svih!
                  Last edited by La Jugoslavia; 02-12-19, 20:48.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Ja ne znam zašto i sada ne brani, makar da bude pozvan kao treći golman, nije mi jasno zaista.

                    Kapiram da ona izjava oko odricanja pasoša ima veze s tim.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Sklonjen je bez ikakvog objašnjenja i valjanog razloga. U momentu kada je odstranjen i dalje je bio prva jedinica reprezentacije.

                      Od tada kreće i njegova klupska kriza. Potpisujem da njegove slabije odbrane i greške atipične za njega imaju povezanu vezu sa nepozivanjem u nacionalni tim.

                      Teško je biti fokusiran i ostati normalan kada podsvesno znaš kako ti je učinjena nepravda iz čistog mira.

                      Al opet ne može ga celokupno stanje amnestirati od krivice za debakl i ispadanje već viđenog proleća u Evropi. Onakav gol se ne sme primiti sve da nisi trenirao godinu dana.

                      Comment


                      • Da da, kao "treci golman" vjerovatno zaduzen za dizanje (ili rusenje) atmosfere

                        "njegova klupska kriza" krece od momenta kad je ekspresno najuren iz svih ozbiljnih liga u kojima se obreo: Esp Por Fra Eng Hol ..

                        Golman bez rominga, Zvezda Partizan i Srbija.. ako ne racunamo izlete u manje grcke i hebrew ekipe

                        Nije ranije sklonjen jer nas fudbal realno vec par decenija kuburi sa cuvarima mreze i kad su ti konkurencija razni Brkici Bajkovici Kahhrimani nije ni cudo sto je napabricio toliko nastupa.. ali eto, posle duzeg vremena imamo dvojicu koji standardno brane u Top 5 liga evrope i svaka dalja diskusija na tu temu je izlisna.
                        Last edited by cssr; 03-12-19, 16:13.

                        Comment


                        • Prelistavajući domaću pisanu i elektronsku štampu saznajem neke određene poteze od rukovodstva FKP. Odlične Evro partije nisu mogle proći nezapaženo samim tim kreatori njih biće nagrađeni novim sigurno redukovano unosnijim ugovorima.
                          Partizanovi Afrikanci Suma i Sadik po tvrdnjama šefa Miloševića biće na duži vremenski interval nosioci nekog drugačijeg Partizana.

                          Comment


                          • Neeeeeeeeee
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Najjača postava spremna da se revanšira Napretku zbog gubitka dva boda pod Bagdalom.
                              Na golu Stojke. Bekovske pozicije ćelavi i Caki. Standardan par štopera Ostoja i Kalaba.
                              Savo se opredelio za standardna dva zadnja vezna - Zdjelar i Tatko.
                              Manevarske pozicije braniće Bambi, Suma i Asano.
                              Najistureniji i čovek zadužen za što više golova u mreži Čarapana - Umar Sadik.

                              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Top su i Suma i Sadik, šta kukaš Vučino? Sva ste pojačanja pogodili opet, pogotovo Natko je mašina.

                                Sadik realizaciju da popravi i bolji je od onog Tavambe i Rikarda 2 puta.

                                Comment

                                Working...
                                X