Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pre meca imam samo jos jednu stvar da dodam

    Comment


    • Ne znam zasto,al imam osecaj da cemo da ih razbijemo.Moramo i mi odigrati jednu dobru utakmicu majku mu

      Comment


      • Ne prihvatam cinjenicu da se lozimo na utakmice protiv nekog Tromza, gazi bre ova govna s pola gasa.

        Comment


        • Stojkovic - Aksentijevic,Ivanov,Miljko,Volkov - Medo,S.Markovic - Tomic,Babun,Lazar - Scepo

          Dobro pa nema Lovrea , u nastavku Kapiten umesto Babuna i bice dobro valjda i Mitrovic menja Scepa
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Ajde bre,ajde! ! !

            Comment


            • Momci na ovoj temi komentarišemo utakmice Evropa lige: http://www.sportklub.info/forum/thre...rope-2012-2013 ;)
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • Dobro smo prosli...s obzirom sat su promasili uplaseni i smotani Scepovic i preplaseni Markovic odlicno smo prosli.....Mitrovic je klasa za sve nase napadace...ne kazem samo zbog gola vec covek je jos i jak u duelu zna odlicno da se zagradi, odlozi loptu...imao je 2-3 pogresna pasa ali vrv zbog treme....cim je usao SALE KAPITEN odmah smo dobili na tonu i poceli povezanije da igramo....sva 3 gola primismo iz prekida....to je cist rezultat nedostatka stopera dakle nista neocekivano...mi smo samo Ivanova imali koji je dobar u skoku a oni 4-5 igraca....bice napeto u revansu...bas napeto....

                Comment


                • Jebem ti zivot. Dva puta imamo 1 na 1 sa golmanom i nista. Pu! Svaki gol primili posle prekida

                  Mali Mitrovic me je odusevio.

                  Moramo ove da prodjemo!

                  Comment


                  • Scepovic u revansu ne bi trebao ni na klupi da bude,koja je to prevara od igraca Nego tek sad Tumbi nece trebati stoper Miljkovic se odlicno pokazao

                    Comment


                    • Ne znam sta da kazem osim da se nadam najboljem u Beogradu uz pun stadion boze zdravlja

                      A samo da vas pitam ko su nama uopste stoperi?
                      CZ-JK-Elton John-Diva

                      Comment


                      • Originally posted by Kalu View Post
                        Ne znam sta da kazem osim da se nadam najboljem u Beogradu uz pun stadion boze zdravlja

                        A samo da vas pitam ko su nama uopste stoperi?
                        Ja se nadam da ce biti pun , bicu 90% u BG Ali bojim se da ni pola pun nece biti Ivanov i Ostojic stoperi samo Ostojic povredjen pa Miljkovic igra stopera
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Kara opravdao ocene iz menadzera... Solidan igrac, kada bi prebegao iz Norveske negde u top 5 mozda bi i bilo nesto vise od njega...

                          Comment


                          • Lazar i Scepovic su promasili neverovatne situacije , jebote 1 na 1 pred golmana , sta jos oces Katastrofa Na kraju odlican rezultat iako je moglo vise , valjda ce u pm biti bolje u BG i pobeda
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • iskreno jadna igra scepovic bi iz pet suteva na prazan gol pogodio jedan
                              tesko cemo proci jer se nesecam kad smo poslednji put u revansu na svom stadionu stigli rezultat(evo nekih primera genk,artimedia,ael,samrok)
                              svakako verujem u pobedu samo je problem ako primimo gol moramo da damo 3, ako ispadnemo od ovih skijasa ocekujem ostavku cele uprave
                              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                              Comment


                              • Originally posted by cleoo View Post
                                iskreno jadna igra scepovic bi iz pet suteva na prazan gol pogodio jedan
                                tesko cemo proci jer se nesecam kad smo poslednji put u revansu na svom stadionu stigli rezultat(evo nekih primera genk,artimedia,ael,samrok)
                                svakako verujem u pobedu samo je problem ako primimo gol moramo da damo 3, ako ispadnemo od ovih skijasa ocekujem ostavku cele uprave
                                Mi prolazimo sa 2 1 strucnjak.

                                Comment

                                Working...
                                X