Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srećan rođendan jednom od mojih omiljenih igrača, Roberto Antonelo Žuka.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Filip Holender u 91!
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Stanojevic kao po obicaju - vise srece nego pameti....a i ta sreca ima svoj limit. Igraci se borili i protiv Proletera i protiv njegovih fix ideja

        Comment


        • Nesumnjivo nam je sve trulo u igri od kad je Stanoje zamenio Savu na klupi. Igra je bezidejna i jalova. Pojačanja na kome je posebno apostrofirao su osim Holendera ogledalo koga ne treba dovoditi ako želimo krenuti uzlaznom linijom. Pa sam Jojić je rekao kako će u voljeni klub stići jedino ako nema gde, i stvarno nije imao kud i eto ispunio obećanje. Sa taskvom fizičkom spremom Rakovica ili IMT su njegove krajnje granice.

          Opet bilo bi ne fer sve svaliti na pleća Aleksandra Stanojevića. Znamo gde najveći problemi leže i ko je ta kočnica ne bi li se ozbiljnije krenulo ka napred.

          Imamo pajace u upravi. Ljude koji skupa nemaju tri časa fizičkog vaspitanja , sa druge strane ni o biznisu nemaju pojma tako da su ne upotrebljivi u svakoj ozbiljnoj organizaciji ili klubu.

          Bavimo se tuđim problemima i komšijama. Umesto da se pozabavimo našom igrom i onima što nam kroje sudbinu i zbog kojih smo već godinama marionete.

          Comment


          • Jedno ne iskljucuje drugo.....i da imamo odlicnu upravu pitanje je sta bi bilo drugacije s obzirom u kakvoj ligi igramo. Medjutim, ono sto bi sigurno bilo drugacije da imamo normalnu upravu to je nastup u evropskim takmicenjima. Ne bi ispali u 3.kolu da nisu u sred kvalifikacija profesionalnog trenera zamenili sa amaterom. Milan je za 10 godina samo jednom bio sampion lige, a Juventus 4 puta (dve mu oduzeli)....ali zato Milan ima dve Lige sampiona za tih 10 godina, a Juventus ni jednu i svako ko je zapamtio taj period zna kakva je Milan bio velicina bas zbog Evrope i takodje zna kako je prosao Juventus sa svim tim titulama...
            Titula u ligi treba uvek da bude prioritet ali Evropa je ta koja stvara velicinu, a ne ling-long-king-kong liga..... Debile iz uprave nikad nisu ni zanimali rezultati vec samo novac od transfera.....mi kao klub imamo potencijal da budemo mnogo ozbiljniji konkurent u Evropi ali sta vredi kad to u klubu nikoga ne zanima... Ono sto je PAOK uradio u Evropi u poslednjih 10 godina mi mozemo bar 1.5x vise i to sa minimum ulaganja ali maksimum dobre volje koja ovde ne postoji
            Last edited by tamonajugu; 23-11-20, 11:10.

            Comment


            • Suma i Asano na nivou Bena, Ivanića i Kataija.
              Suma bi bio ubedljivo igrač godine kada bi Partizan osvojio titulu.
              Videćemo.

              Partizan midfielder Seydouba Soumah was up against the 26-year-old United defender, who completely misread the fake shot and was left helpless.

              Maguire watched on as the 28-year-old Soumah went through on net at Sergio Romero.






              Asano je sjajan.

              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • A sta kad odu Suma i Asano ? Kao onda kad su otisli Kleo i Moreira, Savic, Dijara....

                Comment


                • Ništa, nećete osvojiti titulu.

                  Comment


                  • Niste ni vi onda.

                    Comment


                    • Na današnji dan rođen veliki Stjepan Bobek.

                      Popularni Štef je na 475 tekmi u crno-belom dresu zabeležio 425 pogodaka.

                      Na proslavi 50 godina kluba proglašen je za najboljeg fudbalera Partizana svih vremena.

                      Comment


                      • Suma ostavljen na klupi.
                        U sastav se vraća Banjak koji će u tandemu sa Svetom biti poslednji bedem pred golom Vladimira Stojkovića.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Istorija se ponavlja. Igraci koje su doveli Savo i Ivica i dalje daju rezultate i Stanojevic je to polako poceo da koristi i da ovim naredjanim porodjajnim pobedama skuplja pluseve kod naivnih navijaca......jednog dana kad Stanojevic potpuno zavrsi selekciju ekipe po svojoj meri i otera Sumu, Asana, Banjaka i mnoge druge onda idemo opet iz pocetka sa nekim novim scepovicima, miljkovicima.... Covek je tempirana bomba, on nikad iz nekog kluba nije otisao bez rezultatskih brljotina.... Taman kad bi uzeli titulu ja ne bi bio u stanju da poverujem da je on sposoban trener.....kod njega su pozitivni rezultati spoj srece i individualaca tipa Kleo, Suma, Holender koje nije doveo on nego neko drugi. Njemu kad das da izvrsi potpunu selekciju to je siguran promasaj. Jedini igraci koje je on doveo to su Miljkovic, Obradovic, S.Markovic i moozda Jojic.....Bajbeka i Holendera je Iliev pratio jos dok je Savo bio tu....
                          Last edited by tamonajugu; 05-12-20, 20:31.

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Kojim čudom smo mi ušli u seriju pobeda samo da mi je znati.
                            Doživeli smo da nam Voždovac drži loptu i diktira ritam.
                            Ajme meni na šta smo spali.

                            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                            Нисмо чудом него индивидуалним испадима....и данас ћемо тимском игром тешко до победе јер Станојевић је тимску игру подредио чувању сопствене мреже не и постизању гола. Само неки индивидуализам наших навалних играча може да нам донесе три бода.

                            Comment


                            • Više od rezultata i igre živcira me stav i govor tela igrača. Ne zna se ko je opušteniji sa velikim bolom među nogama. Istog trena bi oterao sve iz Partizana još u poluvremenu jer je ovo jedna od najgorih generacija koju smo imali zadnjih godina.
                              Stanojeviću jel vidiš na šta liči Zeka Jojić. Izgubio je gotovo svaku loptu na sredini. Svaki pas mu je kilometarski neprecizan. Dokle će crpiti kredit i uzimati mesto u timu nekom ko bi dao 200% sebe da je na njegovom mestu.
                              Posle ovakvog poluvremena ne znam šta da mislim i očekujem. Naredna sednica klupskog tela morala bi imati za cilj teranje pre svega trija VVV iz kluba, nalazak nove garniture koja će dići Partizan na jedan viši nivo pošto smo danas dodirnuli samo dno.
                              Ne sme biti više čekanja ako volimo Partizan neko mora preseći vrpcu i dići bunu dok ne bude kasno. Što više čekamo to idemo u veću propast i dug.

                              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 12-12-20, 18:03.

                              Comment


                              • Станојевић ће на конто оваквих победа у лиги да обезбеди себи додатни кредит код управе и кад буде завршио селекцију по својој мери е онда нас чека право тестирање живаца....оно на почетку сезоне неће бити ништа наспрам онога што нас чека на пролеће и нарочито на лето ако и тада буде тренер.
                                Но ето боље да побеђујемо упркос Станојевићу него да киксамо због њега....кад смо већ осуђени да имамо "најбољег тренера Партизана у последњих 30 година"....ех животе...
                                Last edited by tamonajugu; 12-12-20, 18:50.

                                Comment

                                Working...
                                X