Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
    2-0 je najopasniji rezultat.

    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
    Gde su sada pohvale za vanserijskog štopera i još elitnijeg golmana Stojketa
    Last edited by Constantin; 28-11-19, 22:24.

    Comment


    • Smogno sam snage da pogledam koji put prvi gol AZ-a. Onako nešto ne prima golman Vodojaže kamoli "jedinica" Partizana. Svo ono zadržavanje lopte i vremena, ljubljenje iste, moljenje Bogu, pada u vodu kada u glavi imaš silne podstanare. Jbt jel realno tolikon nakalemiš iskustva a primaš takve pacerske golove. Nešto slično videli smo i nedavno protiv Astane.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Kakav demagog je ovaj trol La Jugoslavija.
        Majstor praznoslovlja.

        Urekao bi Nemačku protiv Brazila 2014 u polufinalu SP
        kada su na poluvremu guzili domaćine 5:0.

        Sećam se letos mu se onaj Molde priviđao
        kao nekakva mašina koja će lagano ući u grupnu fazu LE.
        Last edited by Jaqen Hghar; 28-11-19, 21:38.

        Comment


        • Jednostavno fakat da FKP gubitnički mentalitet prati od famozne 1966.
          Samo Partizan može dozvoliti Fljamurtari, Artmediju, Šamrok, Augsburg itd itd...


          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Pustite Jugoslaviju
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Alo bre Groblje, kako ste uspeli da za 4-5 minuta sve prospete? Evo čitam i ne verujem, kakav je to raspad bio?
              (ne zajebavam)
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Kada se zajebavaš i ne želiš dati treći uglavnom sledi surova egzekucija i kazna.
                Još kada Stojkovića posete podstanari eto kako se od gotovog pravi veresija.
                Sve da bude začinjeno imali smo perfektnu arbitražu i igrača više.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                Last edited by Constantin; 28-11-19, 22:26.

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Kada se zajebavaš i ne želiš dati treći uglavnom sledi surova egzekucija i kazna.
                  Još kada Stojkovića posete podstanari eto kako se od gotovog pravi veresija.
                  Sve da bude začinjeno imali smo perfektnu arbitražu i igrača više.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                  Prelistao sam postove i vidim imali ste i igrača više, jbt da li u ovoj Srbiji ima nešto normalno? Jesmo li samo mi sposobni da useremo i ono što se čini nemogućim?
                  Last edited by Constantin; 28-11-19, 22:26.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Dva puta protiv AZ-a imamo igrača više u polju i primamo čak tri gola.
                    Partizan je definicija prvaka kako se može uprskati nemoguće.
                    Pogledaj prvi gol i sve će ti jasno biti.
                    Partizanov mentalitet nešto porozno decenijama.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Sad videh, on nije imao orijentaciju gde se nalazi i zato je bio kod jedne stative, kakva amaterska greška.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Čovek ne zna gde bije a vamo je najiskusniji.
                        Serem mu se na sve odbrane kada nas često zavije u crno.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Partizanov mentalitet nešto porozno decenijama.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                          Nije to samo Partizanov mentalitet....koliko sam se ovakvih utakmica nagledao, gde su naravno "naši" uvek bili ti koji su pognute glave napustali teren. Od utakmice Yugoslavia - Nemačka 1976. 2:4 (2:0) i fucking Ditera Milera, na ovamo...preko Zvezde, Partizana, Radničkog i ostalih.....ukratko "srpski mentalitet".
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Mi smo jedini klub i jedini navijači na celokupnom Univerzumu koji na 2:0 pet minuta do kraja ima bojazan da će se dobijeno prosuti.

                            I gotovo po pravilu smo u pravu. Dok si rek'o keks mi sjebemo.

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Mi smo jedini klub i jedini navijači na celokupnom Univerzumu koji na 2:0 pet minuta do kraja ima bojazan da će se dobijeno prosuti.

                              I gotovo po pravilu smo u pravu. Dok si rek'o keks mi sjebemo.
                              Da umesto da imate 4:0 u 70. minutu....Pazi...na 2:0 Stojković 20 min. pre kraja utakmice dobija žuti za odugovlačenje. Primljeni gol za 1:2 da ne pominjemo. Suma sebičan u nekoliko navrata, i katastrofalno, po meni zamena Tošić-Brežančić. Natko je morao do kraja da ostane. Stevanović na klupi...jbg. Mislim , ajde sad, možemo svi da budemo "pametni", ali imamo neko viđenje toka utakmice. Bili su svi preduslovi da se utakmica dobije. Lepo otvoreno, fino se igralo, suđenje pošteno, bez greške...šta još da se poželi ?
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Napravljene su greške Save kod izmena, doduše čovek nije robot, pogrešio je, baj d vej priznao je javno na KZN. Brežančić je ušao da sačuva tu levu stranu, a, gle čuda, preko njegovog boka stigao nesrećni ubačaj za 2:2.

                                Nije se smeo primiti skandalozni prvi gol. Ono se ne prima u petlićima kamoli na nivou evropskog fudbala. Taj gol nas paralisao, neshvatljivo ušla voda u uši i bilo samo pitanje kada će nam zakucati ekser na sanduk.

                                Teško se, i ako šef i igrači govore suprotno, može ovo brzo zaboraviti. Dalekosežne posledice itekako će biti vidljive. Već na tekmi sa Mačvom videćemo koliko su momci sposobni da se izdignu i nastave dalje.

                                Comment

                                Working...
                                X