Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Voleo bi srećnika koji ne zna šta znači šut u Partizanov okvir gola.
    Ok.
    Ti si pobednik.
    Nema dalje...
    Povlačim se...

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Sto se mene tice ne moramo u zivotu vise da sutnemo na Zvezdin gol,samo u Evropi da igramo konkurentan fudbal,da ne budemo kanta za punjenje i ponizavanje od raznih amatera. Apsolutno me ne interesuje nasa liga,gledam da vidim da li igracki nesto napredujemo,rezultat me ne zanima,znam da je sve podeljeno jos pre pocetka prvenstva,ali Evropa je nesto drugo,tu pokazes da li vredis ili ne vredis. Ne moze meni sudija biti kriv za rezultate Partizana u ligi kad ja vidim da oni igraju kao babe kako ligu a jos vise tu Evropu,sto je najgore i kad nesto igraju u Evropi kao protiv AZ-a oni prodaju utakmice kladionicama,slucaj Stojkovicevog gubljenja u prostoru je poznat,nije se on izgubio tek tako.

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Voleo bi srećnika koji ne zna šta znači šut u Partizanov okvir gola.
        Ok.
        Ti si pobednik.
        Nema dalje...
        Povlačim se...

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
        Čovek tri puta u nizu uvodi klub u grupnu fazu u Evropi ali merilo mu je da li može da pobedi Partizan, važi..

        Comment


        • Izgleda ovaj dolazi (vrv kao potencijalna zamena za Sadika):

          Comment


          • Eto kako oni dovode igrace,preko you tuba,menadzer namesti neku izreziranu kompilaciju gde izgeda kao Mesi i Ronaldinjo da su vaskrsli u njemu,a on veze nema,igra u Luganu,bolje onda Stulica da puste da igra nego sto dovode ove you tube cirkuzante.

            Comment


            • Mihajlo ako te nerviraju stranci koji su trenutno kod nas ne mora značiti da niko ne valja. Prvo nekad pogledaj Holendera pa onda daj svoj sud i zaključak. Ali nemoj odma na prvu crniti gde nije mesto.
              Kad bi stigao, nešto čisto sumnjam, bio bi odlično pojačanje, mnogo bolje nego što su neke persone trenutno u klubu.
              I šta si zapeo za Štulića. Još je dete, treba postepeno s njim a ne da prođe ko Fića koji se naslušao raznih priča, kovanja u zvezde, prelaska u veliki United, pa za posledice ima ogroman pritisak koji je pretočen u mnogo lošiju formu i igre od očekivanih.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 30-09-20, 19:05.

              Comment


              • Moram u startu da budem pesimista kad znam da su na isti nacin doveli i ovog Miletica,Vitasa iz Belgije,Dingu iz Rusije valjda,Sadika,Sumu,napunise Partizan ovim cirkuzantima sa you tuba. Ja se secam,meni stric pricao kad je Suma trebao da dodje,video sam Sumu na you tubu igra kao Mesi,bice veliko pojacanje a on truba,kao i svi ostali koje su ovako dovodili,izgleda da mi ni nemamo skauta nego se ovako dovode preko ovih kompilacija menadzera i hoce da ubodu dobrog igraca,moze da se desi jedan od njih 100 da ga stvarno ubodu,eto cemu treba da se nadam,lakse naci iglu u plastu sena.
                Ali ajde,valjda je red da neko stvarno bude pojacanje,pa neka bude ovaj Holender,mozda bude novi Puskas,deda mu je Madjar.

                Comment


                • Problem srpskih novinara što svaku pridošlicu, nevezano dal potpisuje za Partizan ili Zvezdu, svrstavaju u kategorije nekih fudbalskih superheroja. Bez ikakvog rezona se pišu hvalospevi time svakog Grobara ili cigana navuku na tanak led. A 80% budu realno ćorci kojima su srpske livade krajnja dostignuća.
                  Setimo se samo cirkusa sa Sumom. Pompezne promocije i žongliranja pred fotoreporterima a od maga sa Gvineje dobili smo uglavnom jedno veliko NIŠTA.
                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                  Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 30-09-20, 19:21.

                  Comment


                  • Mi dovodimo samo ove sto su dzabe,nece nikoga da plate,onaj Birmancevic iz Cukarickog opasan igrac,veznjak,bas ume sa loptom,ali nece ovi nikoga normalnog da dovedu jer treba da plate a vec su podelili i spikali pare od prodaje Pavlovica,lige Evrope.

                    Comment


                    • Pa nego šta da dovode. Jesi lud Mihajlo da plate nešto. Mora se kolač podeliti na tri ravne časti ako plate koje obeštećenje cifra će biti znatno smanjenja što je ispod časti za čuveni VVV trio.
                      Godinama radimo po istom scenariju. Svi su nam interesantni al samo pod jednim uslovom - da ne mora evro da se priloži. Ako je kojim slučajem drugačije po pravilu nam taj neko više nije interesantan i priča ide u drugom smeru. Struka procenila da ne bi mogao odgovoriti zahtevima kluba.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Pa bilo je, za nase uslove, solidnih ulaganja u plate i transfere Sume, Asana, Sadika, Markeca.....transfer Pavlovica je prvi veci transfer nakon transfera Milenkovica, Leonarda i Djurdjevica, a u medjuvremenu nismo imali vecih prihoda od transfera. Problem je sto je uprava nakon leta 2019 obustavila sve vece kupovine i prakticno stavila rampu na veca ulaganja. Nisu hteli da dovedu Rajkovica na zimu....nisu hteli nikoga koga treba da plate ozbiljnije. Ulozili u Banjaka i to je to. Sad zele da izvuku pare koje su dali i to je jasno kao dan - to im je glavni cilj.....sad ce prodati Sadika sigurno, a verovatno i Stevanovica....najkasnije u naredna dva prelazna roka ostajemo bez Asana, Sume, Markeca, Zdjelara...... Stanojevic je dobio priliku da izgradi novu selekciju (jer ova trenutna selekcija ide na prodaju) i od uprave dobio zelezno svetlo da sa Ivicom napravi novi kontinuitet koji je prekinut sa odlaskom Sava pa cemo videti na sta ce to da ispadne (ako pre toga ne uprska nekim tezim kiksevima)...mada poslednji put kad je dobio priliku da osvezi selekciju desio se Samrok i nadam se da je naucio nesto od tada i da ce ovaj put biti pametniji....ali nemam poverenja u njega ni malo i vise se uzdam u to da ce ga ovaj put Iliev usmeriti u pravom smeru jer Stanojevic ako samo na svoju ruku bude radio selekciju ne pise nam se dobro covek ume gadno da pobrka loncice.
                        Last edited by tamonajugu; 30-09-20, 22:52.

                        Comment


                        • Sve ukupno negde oko 5,5 miliona su potrosili na ovu petoricu,Markovic dosao dzabe,sad sam gledao na transfermarketu,a 21 milion su uzeli za ove igrace sto si nabrojao,znaci 15 miliona nestade,bilo je ucesca u ligi Evrope prethodnih godina,drzava daje lovu,pa gde su jebote pare,sta radi ova trojka s njima,jede ih,bar da placaju igrace,radnike nego malo,malo pa neko iz ljubavi prema klubu oprosti dug,radnici hoce da se bese.

                          Comment


                          • Da...Asano, Sadik, Suma, Banjak, Zdjelar - na transfere oko 5,5 miliona...ali tu ako uracunas njihove plate plus plate Natka i Markeca koji su dosli kao slobodni igraci (obicaj u Evropi je da se i slobodnim igracima uplati na ime transfera njihovom agentu ili njima licno ako nemaju agenta odredjena suma tako da smo i tu mozda imali odredjene troskove koji mogu biti od par stotina hiljada evra do milion po igracu ali to se ne zna)....to je otprilike minimum 8-9 miliona ukupnog ulaganja u plate i transfere do ovog momenta samo u ove pomenute igrace (ali ako projektujemo ceo njihov ugovor ispadne jos vise). Nasi ukupni godisnji troskovi su 9-10 miliona...

                            Uprava treba da dovuce sponzore i tako bar malo rasterete budzet ali boli ih cose da to rade svu energiju su usmerili na transfere....planski prave takvu situaciju da moraju da prodaju i planski teraju klub da zavisi samo od transfera. Mi jedinu pravu zaradu imamo od transfera i od Evrope (sad npr nemamo ni od Evrope).....ulaznice, sponzori i sve ostalo je mizerno i na amaterskom nivou.... (jedino kad igramo Evropu bude veci prihod od ulaznica i TV prava kao i od nagrada za ostvarene rezultate)

                            Tako da je sad jasno da zele da se oslobode igraca sa najvecom platom i pokusaju da renoviraju tim sa nekim manje placenim igracima. Tako da cemo sigurno biti slabiji....sve ovo je jednostavno logican ishod ne treba biti genije pa to shvatiti dovoljno je posloziti kockice.
                            Last edited by tamonajugu; 01-10-20, 00:05.

                            Comment




                            • Na ovaj dan!
                              https://www.youtube.com/c/krkipfc

                              Comment


                              • Skrpio trio VVV nekako 50 hiljada za Holendera,uvek su bili dzekovi,jos je bolja informacija da ga je trazio Galatasaraj ali klubovi nisu mogli da se dogovore oko cene.

                                Comment

                                Working...
                                X