Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odbio nas i Uroš Vitas. Što ne kažete da niko normalan ne želi doći da mu Vučela i prasac određuju šta i kako. Niste kadri m*ater vam....dovesti igrača a da to nije za free.
    Pantić konstantno blati i napada limara. Još više ih rezignira što povratne reakcije iz košarkaške sekcije nema. Bolje nek tvoje gazde preko tebe "glasa savesti" objasne zašto je Savo prinuđen uigravati na osetljivom mestu centralnog dela odbrane Lolu i Šćeku, igrače kojima ta pozicija apsolutno strana i ne paše u fudbalskom CV-u.
    Sale je mnogo toga rekao kako se odvijaju stvari u klubu. Naravno da će uslediti demanti samo što istinski Grobar pre veruje u iskaz i reči i pijanog Saleta nego lopova iz VVV garniture.
    Niti jedna legenda Partizana nije ni blizu kluba.
    Možda oni računaju i u tu kategoriju svrstavaju iglicu Ilieva.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Skupe slike

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • 13 miliona od Kalabe čuvamo za nedaj bože, ako deca mafije obnove godinu na Kembridžima.

          Ali zato imamo ćelavog na beku..

          Comment


          • Primismo samo tri od Rostova,nije lose kad vidim ko nam igra u odbrani i ko je golman.

            Comment


            • Uroš Vitas ima istetoviran lik supruge.
              Goru šabaniju odavno nisam video.
              Na stranu što je samo umetničko tattoo delo na nivou dečkića predškolskog uzrasta.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Sta imas protiv tetovaza?

                Ja nisam fan tetovaza i ne bih zeleo uopste da imam jednu, a ova mi je skroz kul. Ne razumem svakako ljubav, ali ljudi koji ne kapiraju ovakvu tetovazu su jos u goroj poziciji u odnosu na mene.

                Nisu problem tetovaze same po sebi nego reprezenti tih tetovava. Lika ne poznajem, ali i vise nego ocigledno mi je da obozava svoju suprugu i da je to morao nekako da ''obelezi''. Na stranu kakvi su njegovi ljudski kvaliteti. Meni ovakav tip tetovaza koje se razlikuju od druih ne smeta, moze samo da mi smeta osoba na licnom nivou koja ima takve tetovaze.

                Ja ako bih bio ubedjen ne bih imao nista protiv da imam protiv ovakve tetovaze, samo da ne zivim u Srbiji u tom slucaju ako se odlucim na taj korak i sve u 5.
                Last edited by Ricma; 09-02-20, 21:24.

                Comment


                • Šta imam? Osim što posedujem 23 na svome telu zaista nemam ništa. Već se družim sa toliko tattoo umetnika, em sam ceo život u tome, iscrtan ko Jakuza, da sa punim pravom smem reći kako je ovaj crtež totalno promašen. Ideja je OK. Sve ostalo na nivou nekog početnika.
                  Ceo sam u portretima te kad bi ti pokazao te slike bilo bi ti jasno sve ko dan.
                  Portrete ne može svako raditi. Ako se već opredeliš za njih ono mora ispasti ko original. Pogledaj originalnu sliku i sam rad pa je jasno koliko promašaja u radu ima.
                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                  Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 09-02-20, 21:50.

                  Comment


                  • Dobro, pogresno sam te skapirao. Mislio sam da je ovo tipican hejt na fudbalere.

                    Delovao si mi kao da si konzervativac, a ti ispao suprotno.

                    Ja sam neuk, pozitivno sam iznenadjen. Kao sto rekoh, nisam u tom svetu i definitivno u to ne bih ulazio dok zivim ovde.

                    Comment


                    • Laganica na premijeri.

                      Pored tri gola, dve lepotice iz slobodnih udaraca Bambija i Tatka raduje sve vreme ofanzivna igra i guranje lopte konstantno napred.

                      Odnos udaraca na gol od 17-1 govori dovoljno o odnosu snaga na očajnoj travnatoj podlozi JNA.

                      Golman Surduličana Vasiljević bio istinski junak gostiju. Pored tri primljena gola spasao svoje drugare istinske katastrofe.

                      Comment


                      • Tošić dobio dve ponude! Kairat ili Kinezi vode Bambija posle večitog derbija

                        https://www.mozzartsport.com/fudbal/...derbija/351023

                        Comment


                        • Fantazija od gola Zorana Tošića!
                          U stilu legendarih brazilskih velemajstora "suvog lista"!

                          Juninho Pernambucano!
                          Rivelino!
                          Didi!
                          Zico!
                          Zoran "Bambi" Tošić!

                          Pravo je čudo i ogromna sreća za sve ljubitelje fudbala u našoj zemlji da jedan takav velemajstor slobodnih udaraca caruje u domaćoj ligi!

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Mihajlovic,Roberto Karlos,Bekam traze autogram Tosica i da im otkrije tajnu izvodjenja slobodnjaka.

                            Comment


                            • Zar mi nismo prodali Pavlovica Monaku?

                              Comment


                              • I uzeli pare, maheri su vaši iz uprave.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X