Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ništa ne kapiram u vezi tog Dinge.
    Jel' on dolazi ili se planira da dodje?
    I šta je on? Napadač?

    Comment


    • Штопер и с обзиром на добру струку у сектору физичке спреме, биће он први штопер од зиме. Био је на нашем радару пре 2 године и он и Мараш.

      Comment


      • Ok.
        Pa jel' dolazi ili ga žele javno?
        I on nije prijavljen za LE tako da ne znam šta su čekali.

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Ja ništa ne kapiram u vezi tog Dinge.
          Jel' on dolazi ili se planira da dodje?
          I šta je on? Napadač?
          Hahahaha reci da se zezas
          Last edited by tamonajugu; 07-09-19, 15:27.

          Comment


          • Ja mislim da je taj Dinga od ove sezone u Partizanu,isto nisam imao pojma ko je taj,mislio sam da je neki crnac po prezimenu,ali nas covek,sad sto ne igra nemam pojma,ako on jednog Ostojica ne moze da izbaci iz postave,znaci da je i on doveden u jednoj od operacija kupovine igraca na kilo,bitan je kvantitet a ne kvalitet.

            Comment


            • Dominik Dinga, mlad igrac 21 godina, stoper, igra za mladu reprezentaciju - https://www.transfermarkt.com/domini...spieler/343957 . Da ga je doveo neki drugi trener sumnjao bi u njega ali Savo je dugo radio sa maldjim kategorijama reprezentacije, zna dobro sta ti klinci mogu i Dinga sigurno nije tu samo da popuni broj. Nema bas zavidnu biografiju ali nema je ni Urosevic pa igra sezonu iz snova pod Savinim vodjstvom.

              Comment


              • Nisam imao pojma ko je.
                Isto sam mislio da je neki crnac, napadač, koga želimo da dovedemo, ni na kraj pameti mi nije palo da je naš.

                Comment


                • Postojala je prica da je Dingu htela Zvezda, poznato je da pomocni trener Kosanovic voli igrace koje poznaje iz Vojvodine. Dinga je bio u zapecku u Uralu, treba mu vremena, dobra je to transfer.

                  Comment


                  • Nažalost, Apelaciono veće UEFA-i je odbilo žalbu FK Partizan (govna smrdljiva).

                    Klinci će ponovo okupirati tribine protiv AZ Alkmara. Ako je prošli put bili sve s brda-dola sada ima više vremena da se dovedu deca iz cele Srbije.

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Nažalost, Apelaciono veće UEFA-i je odbilo žalbu FK Partizan (govna smrdljiva).

                      Klinci će ponovo okupirati tribine protiv AZ Alkmara. Ako je prošli put bili sve s brda-dola sada ima više vremena da se dovedu deca iz cele Srbije.
                      A i da se propitaju na vreme za koga navijaju
                      Last edited by nebitan; 10-09-19, 10:14.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Moraće Bilja na ulazu sprovoditi zakon i tražiti dokaz da su mali Grobari

                        Comment


                        • Šteta je što su Natko i Markec, dva najbitnija igrača za ovaj tim, stigli posle priprema, na kraju prelaznog roka. Pa će tako proći neko vreme dok ovaj tim ne bude igrao punim kapacitetom. A tada već može da bude kasno za bilo šta. Šteta i što nije napadač doveden. Predvidjam dosta problema za nas u domaćoj ligi ako nastavimo da igramo u tandemu Zdjelar - Šćekić plus Sadik u napadu.

                          Videćemo šta Savo sprema za četvrtak. Asano sigurno uleće umesto Stevanovića, Ostojić na štopera, Urošević. Plašim se da će samo te 3 izmene napraviti u odnosu na večeras.
                          Last edited by mark !t zer0; 15-09-19, 08:18.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Deluje ovo dosta dobro utegnuto s obzirom na okolnosti. Ekipa je stabilizovana i to je to, Markovic je jedini kome treba prilagodjavanje, a Natho i ostali su vec dovoljno u zaletu. Stvaramo mnogo sansi protiv koga god da igramo i to je cinjenica koja vuce optimizam. U jednom momentu kad forma dodje na apsolutni vrhunac realizacija ce biti daleko bolja, a uz toliki broj sansi bice jos vise golova. Steta za ona dva kiksa jer je ocigledno da nemamo ni promil prostora za prosipanje bodova u prvenstvu. Ipak, ono sto je do nas to moramo da uradimo, a to su - pobede u derbiju i dobri rezultati u Evropi. na taj naicn bi smatrao sezonu uspesnom i bez titule jer je ocigledno da borba za titulu prakticno i ne postoji.

                            Sad lepo po pobedu u cetvrtak. Mozemo da ih dobijemo, a ako na tribini bude onoliko dece koliko se najavljuje bice to evropski mec za pamcenje.
                            Last edited by tamonajugu; 15-09-19, 11:29.

                            Comment


                            • Savo uliva poverenje, sve što je zamislio, to je i uradio. Pleni mirnoćom kojom diriguje dešavanjima na terenu.
                              Sa Natkom Partizan ima prolaz do Leonardovog nivoa, to su transferi koji menjaju istoriju kluba.

                              Neverovatan posao za Partizan je dovođenje Natka.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Kad pomenu Leonarda, skoro gledah ovaj klip. Najbolje izdanje nekog igraca u domacoj ligi koje sam ja video. Ko zna kada će neko ponoviti onakvu sezonu.



                                Inače, ovo da stvaramo mnogo šani protiv koga god da igramo uopšte nije tačno. Gostovanja u Evropi su lep primer, a bogami i u Novom Sadu je mučenje bilo u prvom poluvremenu. Imali smo dve šanse, jednu poale kornera, a drugu onaj pas Natka za Miletića. Meč je bio užasan za gledanje, i da Tošić nije dao lep gol iz ne baš lake pozicije, ko zna šta bi bilo. Krećemo sezonu u LE, a ne znamo ko nam je napadač, i ako Sadik ne bude igrao, počeće neko ko prvi put igra na toj poziciji ove sezone, što je svakako zabrinjavajuce jer je ovaj meč možda i najbitniji po pitanju prolaska u narednu fazu.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X