Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Na ovaj dan!
    https://www.youtube.com/c/krkipfc

    Comment


    • Ne treba napadati igrače za sramno prvo poluvreme.
      Jednostavno nisu navikli igrati ponedeljkom.
      Poremećen nam bioritam što je osnovni razlog za nešto slabije izdanje.
      Verujem da će se poboljšati u nastavku. Krenuti agresivnije sa manje davljenja lopte, prvi gol "otključati" zgusnutu defanzivu Bačke, ali opet, kritika, za prosutih 45'.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Igra i kretanje bez lopte na standardno niskom nivou.
        Ne pamtim da smo imali veću napadačku šeprtlju od Umara Sadika.
        Čovek me iznova i iznova iznenađuje koliko komplikuje i ne zna u situacijama kada je lakši deo pogoditi gol nego promašiti.

        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Pravo pitanje kome je "srednjak" namenjen.

          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Možda Sumi?

            Suma kad god ovaj zabrlja nešto mu prigovara.

            Comment


            • Pa ko je danas više srao i grešio od Sadika.
              Jeste nekako pogodio ali je potom ispoljio svoju najveću boljku - mašenje nepromašivog.
              Došli smo u situaciju da se grčevito brani pobeda protiv Bačke.
              Očekujem uskoro neki hladan šut.

              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Nisam imao zivaca ovo da gledam,pretpostavljam da je opet bilo mucenje stvoriti sansu za gol,vracanje lopte unazad do golmana,duga lopta na Sadika i tako u krug.

                Comment


                • Prvi deo klasično Partizanovo bezidejno kroz sredinu probijanje bunkera.
                  Odma na startu ih načeli, nedugo potom duplirali autogolom i stali.
                  Doduše imao je Sadik dva neviđena zicera. Prvo se poigravao da bi na stani pani i 2-1 pucao nebu pod oblake.
                  Bačka nam dala evrogol. Vitas ispao iz igre ko šaran.
                  Lazar i Natko slabi.
                  Bolji od ostalih za mene bio Banjak. U prvom poluvremenu par puta zakrpio Vitasove gluposti.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Comment


                    • Kakva autogolcina,ni Sadik ne bi mogao tako glavom da ga da kao ovaj majstor Backe.

                      Comment


                      • Ima i derbi da izgubimo i to nece da ima veze sa ekipom jer sa ovom ekipom je Savo dogurao dosta dalje u Evropi i naneo traume ciganima, a ovaj takticki autsajder ima da nam dodje glave.... Jos kad je doveo Miljkovica bojao sam se najgoreg...a kad sam video sta je spremio za Sfintul...sve mi je bilo jasno - propast i rasprodaja. Protiv Sarloe su se slutnje samo potvrdile, a ova utakmica sa Backom je jedna od boljih koju cemo ikada igrati pod onim taktickim genijem....sledi nam potop.
                        Last edited by tamonajugu; 28-09-20, 23:53.

                        Comment


                        • Sa ovom ekipom je Savo zaostao 15 bodova, jedva bio drugi i bio***** od strane Lalata 3 puta za redom, od čega jednom u finalu kupa.
                          Last edited by Constantin; 29-09-20, 07:48.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Comment


                            • Savo je bolji od Stanoja jedno 3 puta

                              Comment


                              • Covek razmislja pravilno i u skladu sa tokovima svetskog fudbala - to je cela Savina filozofija i za to ne treba neko veliko znanje vec samo da se pravilno usmeris (imao je ogromnu pomoc Djumija), a Stanojevic je zaostao u nekom vremenu koje je po svim aspektima danas prevazidjeno. Mada sto je najludje od svega ta filozofija ce mu imati prolaz u prvenstvu jer nas fudbal zaostaje bar 15 godina.....i onda ce svi biti radosni kako "Stanoje" dominira u prvenstvu, a kad izadje u Evropu eto ga novi Samrok ili tako neki klub na slovo Ш....klasican autsajder koji nikad nista ne moze da uradi izvan nasih livada. Jedino je Anderleht izbacio i to na cistu srecu (on i Milojevic dva najveca user-a u srpskom fudbalu), a posle je tu ekipu rasturio jer mu nije odgovarala.... Sve sto je dobro mi upropastimo ili rasprodamo, a vracamo neke polu-igrace i polu-trenere koji se vise plase da ne prime gol nego sto imaju hrabrosti i znanja da igraju na gol vise...
                                Last edited by tamonajugu; 30-09-20, 07:34.

                                Comment

                                Working...
                                X