Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Misli da nas cascava svojim prisustvom. Pogresio sam u vezi njega, ocajan lik. Pun mi je takvih "Grobara".
    Ne znam zasto ali ja nisam ljut na njega

    Comment


    • Haha bas juce htedoh da napisem kako se Lola 100% vraca

      Kakav brat

      Comment




      • Oni se sinoc ozbiljno napili

        Comment


        • Kolko će da nas iznabada Bešiktaš
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Ne znam zasto ali ja nisam ljut na njega
            Znam ja zasto.

            Spoiler
            sigpic

            Comment


            • https://www.shelfsidespurs.com/forum...5.36360/page-5

              Post #126



              P.S. Koliko pizde sto idu u jugoistocnu Evropu

              Comment


              • Ja sam zadovoljan grupom jer sam znao da svakako necemo proci a zeleo sam neki tim il lige petice, a ovako nas ocekuje pravi spektakl u beogradu treba sto bre uzeti paket utakmica ne zanima me koliko kosta jednom u 5 godina dolazi tim poput totenhema u bg.
                A sad posto smo prosli u grupnu fazu sledi poruka:
                U INAT SVIMA U SESNESTINU FINALA LIGE EVROPE
                Last edited by rope; 29-08-14, 13:57.
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Happy with the Partizan draw though, beautiful club with immense history.
                  I'm sure there's a plot to ensure Spurs fans have as much difficulty as possible in coming home safely!
                  We can't even send the kids to Turkey and Serbia because Besiktas and Partizan are strong teams.
                  The travelling could have been worse,3 very hostile grounds to go to,but except besiktas we should still roll out of this group.
                  Partizan Belgrade are the jokers here. A team not to be underestimated, especially in Serbia.
                  Couldn´t have been much worse, they were very good against Arsenal.
                  Not a great draw. But I'm confident we'll get through.
                  Malo sam pregledao Totenhemove forume. Izgleda da su nas precenili, ali ne bi bilo lose da ih uverimo da su barem delicmicno u pravu.

                  Atraktivni rivali i dobra prilika da tim dobije na iskustvu. Ovo takmicenje i jeste nasa realnost, barem u ovom trenutku.

                  Comment


                  • Na Soldada i ekipu sa Vojom, Brasancem, Markovicem i ekipom. Ne vidim cemu radovanje jakoj grupi. Nikolic je solidan trener, madjionicar kao Vujosevic nije. Sluzicemo za gol razliku Poketinu i Bilicu, jedino ne znam kakvi su Grci.
                    sigpic

                    Comment


                    • Evo nekih utisaka....

                      1. ja ne verujem kakvih sve ljudi ima , prvo nas pljuju na treningu , kamenuju bas , pustaju zvezdine pesme na zagrevanju , ne daju nam vodu na poluvremenu , i na kraju traze tucu... Ja generealno se ne hvatam sta je reko trener , dal su njihovi navijaci zvizdali i ostalo ... to je sastavni deo sporta , ali ovo je skandal caleta mi

                      2. Cestitam svim igracima na prolazu , posto radeu teskim uslovima i bez plata. Svaka cast Maretu ( pi**i celavoj ) , decko je 24 sata u fudbalu i jedan od retkih koji je svojim rezultatima dosao na klupu prvo Vojvodine a onda kod nas. Kvalitet tima nam je pa ja mislim najgori u istoriji , ali se izborio da imamo kakav takav karakter i da se trude momci. Mnogi ga kritikuju , ali je on meni veliki gotivac bio jos u Radu , i sad imam misljenje da je ok trener , dobar za nase uslove. Ja prvi ne volim neke stvari u nasoj igri , ali glupo je pljuvati filozofiju trenera , ja mogu da kazem svidja mi se ili ne , ili daje rezultate ili ne ali pljuvati je glupo. Inace nemamo poraz u Evropi ove dine 6 tekmi , 4 2 0 sasvim pristojan skor. ( Ima samo jedan poraz od kad je dosao od Napredka )

                      3. Utakmica na nasem realnom nivou , tj niskom. Nedostatak kvaliteta pokrivamo borbenoscu i trcanjem ( neka u prazno ) . Stojimo vrlo siroko sto trazi Mare, veliki razmak izmedju zadnje linije i sredine . Tehnicki su nam igraci na niskom nivou , ne mogu da sacuvaju loptu i da povezu 2-3 pasa pa zbog toga uglavnom preskacemo sredinu kad nema Saleta najveceg gotivca . Kada preskacemo sredinu i gadjamo spiceve , trazimo te nicije lopte i odbitke da krenemo u napad presingom Brasnjavog i Drine ,zato nam ostaje ono brda prostora izmedju njih i stopera. To moz da prodje kod nas u ligi i protiv Nefcija ali protiv malo ukompovanije ekipe tesko. Mada dobre strane su da mi drugacije ne mozemo da napadnemo jer pas igru ne mozemo da sprovedemo pa kad uzmemo loptu na sredini stvaramo te polu prilike. Inace fizicka sprema nam je nikad bolja , sve ove ekipe i u njiva ligi gazimo od 60-70min pa na dalje.

                      4. Lukac sinoc vise nego pristojno branio , Vulicevic dominirao desnom stranom trenutno nas najspremniji i najkonstatniji igrac , Ilic mi je totalno nesiguran slab u skoku ali ume da se postavi i da povuce loptu , Voja pa ono da ne kazem kriminalan , Petrovic pristojan napred a pozadi nisko bas nisko , Brasanac preorao teren trci za trojicu vrsi presing mada mu je tehnika i pas na niskom nivou ,Drina siguran igrac ima taj pas da promeni stranu trci dosta bori se sut i prekid najveci plus , veliki gotivac ( pogotovo kad dize ove nase kad ih neko pipne pa se valjaju) , Zile kidac igra na suvu inteligenciju i znanje posto je na fizickom planu bas preslab sto je i normalno za decka koji nema 18 , Grba samo sprinta ostalo mu je slabo ,Lazovic ume da postavi dupe i da iznudi faul sto mnogo znaci kad ne mozemo da prenesemo loptu , Skuletic vise nego pristojan.

                      Originally posted by S-Nash View Post
                      Misli da nas cascava svojim prisustvom. Pogresio sam u vezi njega, ocajan lik. Pun mi je takvih "Grobara".
                      Ne zezaj Nesko... bori se momak , grize , jedan od najboljih kod nas ... To sto je otisao sigurno nije samo njegova zelja. Mozda je zeleo da ode , ali brate pored ovakve uprave pa ti ni pare ne daju , on i Lazovic izdrzavaju pola tima ma daj. Pri tom njega je hteo DJura da proda jer mora da obezbedi pare... Spika je da smo usli u LS ne moramo nikog da prodamo pri tom se malo pojacamo , LE prodamo jednog ili dvojicu i zamenimo ih nespremnim vedetama i jedno kao pojacanje , i da ispadnemo iz Evrope i prodamo 7-8 igraca.
                      Vise nas kao cascava prisustvom Lazovic nego on. Mada stoji da ne trebaju sa se*u da dolaze po trofeje i onda odu posle 6 meseci.
                      Trebalo bi da smo zavrsili sa prodajom , Drina i Zile. Valjda ce mutavi dovesti jedno ali pojacanje ( trebalo bi da udjemo u spiku sa onim plejom sto je bio u Vitoriji )

                      Mozemo mi u ovoj gupi osvojimo jedno 3 boda

                      Comment


                      • Originally posted by Milutin93 View Post


                        Ne zezaj Nesko... bori se momak , grize , jedan od najboljih kod nas ... To sto je otisao sigurno nije samo njegova zelja. Mozda je zeleo da ode , ali brate pored ovakve uprave pa ti ni pare ne daju , on i Lazovic izdrzavaju pola tima ma daj. Pri tom njega je hteo DJura da proda jer mora da obezbedi pare... Spika je da smo usli u LS ne moramo nikog da prodamo pri tom se malo pojacamo , LE prodamo jednog ili dvojicu i zamenimo ih nespremnim vedetama i jedno kao pojacanje , i da ispadnemo iz Evrope i prodamo 7-8 igraca.
                        Vise nas kao cascava prisustvom Lazovic nego on. Mada stoji da ne trebaju sa se*u da dolaze po trofeje i onda odu posle 6 meseci.
                        Trebalo bi da smo zavrsili sa prodajom , Drina i Zile. Valjda ce mutavi dovesti jedno ali pojacanje ( trebalo bi da udjemo u spiku sa onim plejom sto je bio u Vitoriji )

                        Mozemo mi u ovoj gupi osvojimo jedno 3 boda
                        Borio se na prolece, ovo sad je smesno. Mislim da ga niko nije zgotivio kao ja otkad je dosao ali je ispao sisa, znam zasto to govorim.

                        Lazovic je posebna prica.

                        E sad, drugo je sto zamene necemo dovesti pa smo u buli sad kad je otisao.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Borio se na prolece, ovo sad je smesno. Mislim da ga niko nije zgotivio kao ja otkad je dosao.

                          Lazovic je posebna prica.

                          E sad, drugo je sto zamene necemo dovesti pa smo u buli sad kad je otisao.
                          Trebalo bi da igra onaj Petrovic iz Radnickog... pricao mi neki lik da je ok igrac , mada je sve to truba. Kad mi Nefci dobijamo na borbenost i fizicku spremu sta dalje da pricamo... Truba smo od ekipe , sa Grcima ako izvucemo 2 remija puna kapa , sa Tot i Beskiktasem se necemo obrukati na JNA sigurno...

                          Comment


                          • Nz, i meni se svidja Petrovic.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=893597
                              Nije moglo lepse, ima da spavam ispred blagajne ako treba.
                              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                              Comment


                              • ХАХАХХАХАХАХХАААА

                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X