Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lukacu svaka cast. Neverovatan je bio veceras!

    Comment


    • Jesmo u 3. sesiru?

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Jesmo u 3. sesiru?
        of skroz
        I jos jednom hvala bratu stamenom sto je od 0.1% sanse svojim maestralnim izlaskom napravio 99.99% sansu
        Last edited by rope; 28-08-14, 20:58.
        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Jesmo u 3. sesiru?
          Yep.

          Vulicevic mora da se pohvali jos jednom. Danas Skule i Lukac u prvom planu ali ovaj covek je masina. Najkonstantniji igrac od proleca.
          sigpic

          Comment


          • Koliko sam uspeo da povežem, Škuletić daje gol, ova njihova 15 Ramos ulazi u sukob sa Škul, koji je završio na zemlji, onda uleće Stanković koji udara šakom u glavu 15 R., ovaj mu uzvraća udarac, Stanković pada i onda svi uleću...
            Uglavnom na osnovu snimka nema zašto da se isključi Škuletić, jedino ako je uradio nešto neposredno nakon gola ovoj petnaestici, a što se ne vidi na snimku.

            E jebiga šteta ako ne bude igrao grupu LE

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Yep.

              Vulicevic mora da se pohvali jos jednom. Danas Skule i Lukac u prvom planu ali ovaj covek je masina. Najkonstantniji igrac od proleca.
              Vule je Bane za siromasne

              Comment




              • Da nije bilo njih...............
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by CicoIZeko View Post
                  Koliko sam uspeo da povežem, Škuletić daje gol, ova njihova 15 Ramos ulazi u sukob sa Škul, koji je završio na zemlji, onda uleće Stanković koji udara šakom u glavu 15 R., ovaj mu uzvraća udarac, Stanković pada i onda svi uleću...
                  Uglavnom na osnovu snimka nema zašto da se isključi Škuletić, jedino ako je uradio nešto neposredno nakon gola ovoj petnaestici, a što se ne vidi na snimku.

                  E jebiga šteta ako ne bude igrao grupu LE
                  Ma šta ima da se razume tu brate, izudaraše ovi seljani grobare kao volove u kupusu samo zbog toga što su bolji u fudbalu, da se prevede.

                  Comment


                  • Originally posted by cleoo View Post
                    I jos jednom hvala bratu stamenom sto je od 0.1% sanse svojim maestralnim izlaskom napravio 99.99% sansu[/IMG]
                    Još onaj debil kaže "Stamenković je uradio sve što je mogao..."

                    Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Vule je Bane za siromasne
                    Vulićević je za nazionale 100%. Evropska klasa bez problema. Kida koliko je dobar.
                    I uopšte ovaj tim Partizana ima i glavu i rep, i Lukača i Branka Ilića i Drinčića i Škuletića. Uz njih su bekovi Vul i Volkov, solidni Brašanac, krila AŽ i Grbić, pa Lazović za koga je Zenit keširao milione PSV-u.
                    Treba još jedan mean cd i strpljenje da to sve legne. Nikolić je došao juče po evropskim standardima, a po našim seljačkim čovek je već trebao da donese bar tri Lige šampiona.
                    Ne može se tim napraviti bez bar nekoliko sezona kontinuiranog rada jednog čoveka. Nema tog magičnog štapića koji pravi tim preko noći, čak i da pokupuju sve što im treba ne ide to tako, a kamoli ako se sve rasproda i posle dva meseca ajmo Jovo nanovo.

                    Comment


                    • http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan...i-kad-ce-plata
                      A djura im odgovara uz ovu pesmu
                      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                      Comment


                      • Ode Drina

                        Comment


                        • Mislim drago mi je sto idemo u LE ali ubite me ako znam zasto mi je drago !
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Evo cela utakmica

                            Drinci nek je sve najbolje ali on je u glavi odavno napustio partizan sto se videlo i na terenu, ali i takav je bolji od bilo koje zamene koje ce mu milija naci samo se bojim da zamena ne bude bas milijin sin.
                            Prosla su vremena kad igraci dovodili Stanoje i Krstajic a ne sad ovi ne zasluzuju ime da im pomenem.
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment


                            • Ma u inat svima

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Ode Drina
                                Misli da nas cascava svojim prisustvom. Pogresio sam u vezi njega, ocajan lik. Pun mi je takvih "Grobara".
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X