Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inter i Rubin Koji baksuzi ovi sa RTS-a, DAJTE STRAINICA!
    sigpic

    Comment


    • TO BREE !! Jedan extra-mega zvucan protivnik, jedan sa kojim mozemo da se nosimo, a protiv Rubina onako ako budemo imali srece mozemo da osvojimo koji bod.....meni je iskrneo bas extra ovaj zreb ispao...mislim da Rubin nije jak kao proslih sezona (mada je i dalje jaci od nas) i da ipak tu mozemo nesto da uradimo ali moramo da se pripremimo bolje nego za Tromzo a realno igraci ce igrati bez pritiska sto je jedan ogroman plus za nas jer ih je upravo taj pritisak najvise pokosio do sada....pun stadion protiv Intera, dve utakmice sa jednim tako jakim protivnikom...sta fali...verovatno ce jos Inter da tuce i Nefci i Rubin tako da ako u duelima sa ova dva tima osvojimo vise bodova mozemo cak i da prodjemo....ma realno bolje nismo mogli da prodjemo....
      Last edited by fudbalinho; 31-08-12, 12:52.

      Comment


      • Da se razumemo ja sam prezadovoljan zrebom , Inter je jedan od onih kojih sam prizeljkivao iz prvog sesira ako ne i najvise zelio , imali su padova teskih i protiv Hajduka i Vasluija a mislim da nece toliko pridavati ovom takmcienju tako da mozemo imati sansu a atraktivni da atraktivniji ne mogu biti. Onda imamo Rubin koji je strasno nezgodan ali ponovo ne i nepobedljiv i Nefci koji moramo tuci i ovde i tamo sto sigurno i mozemo , ja zadovoljan , svi ce pasti u HRAMU , svi



        edit : Napunicemo Stamenog
        Last edited by Mr.M; 31-08-12, 13:36.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • TAAAKOO JEEE !!!
          Protiv Nefcija nije nemoguce osvojiiti bar 4 boda (ovde 3 tamo 1), jeste tesko ali ne i nemoguce....i stvarno mislim da sa Rubinom mozemo kod kuce makar do boda, a s obzirom da je Hajduk pobedio Inter u gostima 2-0 imam pravo da verujem da sa njima mozemo kod kuce takodje makar do boda, a i sto rece kolega iznad nece oni pridavati toliko znacaja ovom takmicenju, igrace sa nekim kombinovanim sastavaima (i kao takv bice mnogo jaci ali...), a atraktivni su savrseno......ruku na srce druga faza je trenutno za nas san medjutim ne bi je ja bas tako lako otpisao kao sto neki rade....ovo govorim jer verujem da cemo poboljsati igru do tih utakmica jer smo psiholoski vec oporavljeni i pritisak je skinut sa ledja nasih igraca....tu je novi stoper, protiv Tromzoa smo "dobili" Mitrovica koji je usao u "stos", Babovica vise nema :zelenko: Miljkovic je pokazao da je stekao kakvo-takvo iskustvo i mentalnu snagu, takodje se vratio i Medo koji nije igrao protiv AEL-a, Ivanov je sad sigruno samouvereniji i igrace jos bolje, Stojkovic i on nam drze celu odbranu......ukoliko borbenost, agrsivnost i hrabrost budu bili na najvisem nivou imamo sanseda napravimo cudo.....
          Ne smemo da zaboravimo da nam se sledece sezone brise koeficijent iz one sezone kad nas je uefa izbacila iz evrope ;) tako da svaki bod koji osvojimo ove sezone u LE bice od izuzetne vaznosti jer sledece godine makar i izgubili sve ove utakmice imamo veci koeficijent nego sada.....

          Comment


          • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Moglo je bolje a moglo je i gore...
              Dobra stvar je raspored, tako da sa nekom laganom pobedom od 2-0 protiv Azera dobili samopouzdanje za nastavak i plus poslednja na JNA, ali sve je ovo nebitno bez dva pojacanja i napredak u igri...

              Comment


              • Mislio sam da ce ova govna iz uprave dovesti bar neko pojacanje sad kad smo usli u LE al bole njih ona stvar sto cemo se opet brukati u Evropi,bitno je da su oni dobili kintu.

                Comment


                • Pogledajte: http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=639322 nasi defanzivci po Evropi zamenuju jedan drugog u najboljim ligama a mi do skora igrali sa 2 stopera u celom timu....za ove lopove iz uprave kao i menadzerske krvopije lek je samo metak i nista drugo....

                  Comment


                  • Jedite be govna pi*da vam materina...

                    Jednmog igrac n e mozete da dovete.

                    Uprava naplolje!!!!

                    Dobro je,bar nikog nisu prodali....jos samo da necu ne kupe neki Rusi i da pevamo.

                    STOKO POGANA SVE VAM HEBEM!

                    Comment


                    • Stvarno mi nisu jasni... Zali boze sto smo i usli LE ,opet cemo se obrukati.I ranijih godina smo se mucili da damo gol ali nam je makar odbrana bila kakva takva Mogli su odreagovati i dovesti nesto juce,kad vec imamo zagarantovano bar 2 miliona ove jeseni

                      Comment


                      • E kad neko kaze "dzabe smo usli u LE" onda stvarno nema pojma....ali stvarno...ne vredi ni objasnjavati zasto...

                        Comment


                        • Ma ne mislim stvarno "dzabe" ,nego sam se iznervirao zbog totalnog nedostatka ambicija.

                          Comment


                          • Pa to ne bi trebalo da te cudi to se vec godinama dogadja i tu nije stvar u nedostatku ambicije vec lopurde nece da trose pare jer ce posle imati vise da ukradu.....

                            Comment


                            • http://www.srpskifudbal.rs/2012/08/3...a-zovem-kucom/

                              Comment


                              • Ko kaze da cemo se obrukati sta vam je , pa ovaj tim je igrao egal sa Genkom prosle godine , Genkom koji kasnije u LS ni od koga kod kuce nije izgubio , nemojte da ste nerealni , samo da se uigra malo ovo i bice ovo dobro , samo polako
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X