Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    Scepovic 1,2, Zabija, Eduardo, Mitrovic, Markovic
    Ne zna se koji je od kojeg bolji... izuzev Mitrovica.
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • Originally posted by Condition23 View Post
      Ljubasine a ova gomila u spicu: Scepovic 1,2, Zabija, Eduardo, Mitrovic, Markovic ko vec ima ne mogu da se setim. Malo li je na ovu krizu? Stoper i ofanzivni vezni vam trebaju i to hitno!

      I da..sta ce biti sa Zabijom? Sta glumi?
      Ma od Eduarda i Zabije nema nista. Prvi je debeo,drugi nije profesionalac. Markovic ne igra spica, stariji Scepovic je kanta, mladji je povredjen i pitanje je u kakvom ce se stanju vratiti, Mitra je mlad i ne treba opterecivati dete.

      Mozemo samo da se molimo da se Marko posle povrede vrati na neki visok nivo i da Mitra ne izgori. Posto spica sa ovim smradovima na celu kluba necemo videti.

      Comment


      • Sta bi sa onim Madjarima? Ima li istine u tome?

        Comment


        • Ode Aksentijevic u Vitese navodno za 2 miliona evra....odigrace samo jos protiv norvezana u cetvrtak....pocela rasprodaja..prvo Djura pusti patku kako dovodi ovog pa onog narod se malo popali i oraspolozi a on proda igraca...prodajemo buducnost, a od proslosti se ne zivi....samo Bog moze da nam pomogne zato se molite svi...

          Comment


          • Babovic i zvanicno u Saragosi. Saopstili na njihovom sajtu.
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Originally posted by Sara View Post
              Babovic i zvanicno u Saragosi. Saopstili na njihovom sajtu.
              http://www.realzaragoza.com/noticias/29596

              Konacno mozemo da odahnemo

              Comment


              • Al' najjaci je bio jedan komentar na njihovoj FB stranici "You are now officialy relegated to the Segunda Division"
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Konacno mozemo da odahnemo
                  Da, Babovic je zauzimao mesto 3 kvalitetna AMC-a koja imamo u rezervi i sada ce konacno dobiti sansu i pocecemo da gazimo, plus ce pare od Aksenta i njega biti ulozene u pojacanja u svakooj liniji tima...
                  Najveca je glupost da je on uzrok nasih problema, koji ce se nastaviti i posle njega...

                  Zna li se suma za koju je otisao? Mada verujem da je otisao za dzabe...

                  Comment


                  • Sumnjam da ce pare od transfera Aksentijevica biti uozena u pojacanja...mislim hoce ali najvise jedno 20% od tog transfera..pa valjda ste upoznali ove lopove do sada...

                    Comment


                    • citam sad da Celsi nudi 18 miliona funti za Nastasica... kakvog smo mi igraca prodali za 2 miliona, tuga...

                      Comment


                      • Originally posted by vladream View Post
                        citam sad da Celsi nudi 18 miliona funti za Nastasica... kakvog smo mi igraca prodali za 2 miliona, tuga...
                        Kao da ste se nesto pitali. Dosao Falji, rekao da se taj igrac prodaje, cao zdravo.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                          Da, Babovic je zauzimao mesto 3 kvalitetna AMC-a koja imamo u rezervi i sada ce konacno dobiti sansu i pocecemo da gazimo, plus ce pare od Aksenta i njega biti ulozene u pojacanja u svakooj liniji tima...
                          Najveca je glupost da je on uzrok nasih problema, koji ce se nastaviti i posle njega...

                          Zna li se suma za koju je otisao? Mada verujem da je otisao za dzabe...
                          Gde sam ja napisao bilo sta od ovoga? Samo mislim da necu vise gledati njegove "majstorije" sa loptom. Naravno da je otisao za dzabe - treba mi njima da platimo sto su ga odveli.

                          Problema ima preko glave,ali jednog smo se resili.

                          Comment




                          • Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Gde sam ja napisao bilo sta od ovoga? Samo mislim da necu vise gledati njegove "majstorije" sa loptom
                              Cije cemo sada majstorije gledati? Decaka od po 17 godina? Mi igraca u sredini nemamo, jedino ako Lola dobije ulogu organizatora igre...
                              Trebao je Babovic da ode jos zimus ali ne na ovakav nacin, ispalo je da su ga navijaci oterali, konstantno se trazi neka zrtva\krivac, evo sada se isto tako zvizdi Scepovicu, tera se Vermez i sta cemo? Sve igrace da poklanjamo? Jedan igrac je kriv? Navijaci ce da kroje tim? Ne radi se to tako u ozbiljnom klubu. Niko nije izasao da odbrani Babovica (i ako to nije igrom zasluzio) ni saigraci, ni trener, direktor, ni predsednik, kakav je to tim?
                              Svi za jednog-jedan za sve izgleda vise ne vazi?

                              Comment


                              • Vermez ga je branio,ali to nije ni bitno. Ostalo sto si rekao je manje vise tacno,ali ne znam kako ti nije jasno da sam ja ovaj dan cekao dugo,dugo vremena. I naravno da imamo igraca u sredini terena - Sasa Ilic igra kao preporodjen.

                                Imamo igrace koji mogu bez problema da nabiju Tromso i da osvoje duplu krunu...ali Vermez je za sada jako los.

                                Nisam od ljudi koji kukaju,tako da ti se necu pridruziti...nego cu da se nadam da cemo u cetvrtak da prodjemo i da ce to mozda da bude neka moralna injekcija koja ce da otrezni igrace i trenera...i koja ce okrenuti sezonu u pravcu u kojem svi zelimo.

                                Comment

                                Working...
                                X