Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I pored totalno promašene sezone fantastični trio VVV ima razloga za trljati ruke naširoko. Očekuje se fino slivanje novca od pre svega transfera Sadika i Filipa Stevanovića, a možda dođe i do kvalitetnih ponuda na račun Sume i Asana. Ako dodamo prodaju Kalabe u Monako jasno da će za Partizan ostati brdo para za nesmetano funkcionisanje kluba naredni period + dovoljno sredstava za formiranje kvalitetnog igračkog kadra za narednu sezonu.

    Sve bi bilo bajno / sjajno da klub ne vode ološi i hoštapleri koji će data sredstva podeliti između sebe a navijače i crno-belu javnost zamazati nekim polovnjacima i domaćim superligaškim "zvezdama".

    Comment


    • Savo Milošević: Sad obećavam borbu za titulu! Imam tim, nemam spisak pojačanja

      https://www.mozzartsport.com/fudbal/...jacanja/360288

      Comment


      • Odlicno! Bicemo drugi, ali uz manju bodovnu razliku.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Strahinja Pavlović je svetska klasa, da takav centarhalf ode iz Mančestera bio bi to udarac čak i za njih.

          Sa druge strane Partizan je protiv najjačih pokazao klasu i sigurno je da je u pitanju ozbiljan tim, ne samo naš već i u nekim evropskim okvirima, u smislu legitimne borbe do poslednjeg kola za nokaut fazu Lige Evrope i proleće u Evropi.

          Molde, Mančester, AZ Alkmar, Crvena zvezda, svi su oni imali muke tantalove protiv tima daleko najboljeg stručnjaka u našoj zemlji u ovom trenutku, Sava Miloševića i njegovog Partizana.


          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
          Last edited by La Jugoslavia; 26-06-20, 16:14.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Savo je za godinu dana doveo Partizan u top 4 kluba u regionu na trzistu po vrednosti igraca....prosecna vrednost igraca Partizana je 1,94 miliona....

            Dinamo 3,19
            Olimpijakos 2,05
            PAOK 1,97
            Partizan 1,94

            S tim sto je Partizan ulozio ubedljivo najmanje novca u plate i transfere svojih igraca u odnosu na gorepomenute klubove, a i u odnosu na jos mnoge druge klubove u regionu poput Steaue, Ludogoreca, AEK-a, zvezde itd.......
            Ne mogu da se setim tacno ali mislim da je ekipa Partizana na kraju prosle sezone bila procenjena na svega 550 hiljada po igracu....
            Last edited by tamonajugu; 29-06-20, 18:06.

            Comment


            • Jel su realni natpisi kako Partizan pokušava dovesti nekog Boranijaševića ili kako se već preziva. Lik igra drugu Švajcarsku i kao neće biti lak ulov za dovesti ga.

              Hrabri me jedino izvor te vesti a to je dobro znani "Mozzartsport" a znamo njihovu klupsku obojenost i zatucanost.

              Comment


              • Ova vest je verovatno u rangu one od zimus kad smo dovodili Docica i one igrace iz Javora......Boranijasevc je solidan ofanzivni bek ali ako se poveca broj stranaca ne verujem da cemo na toj poziciji dovesti nekog sa nasim drzavljanstvom....

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Jel su realni natpisi kako Partizan pokušava dovesti nekog Boranijaševića ili kako se već preziva. Lik igra drugu Švajcarsku i kao neće biti lak ulov za dovesti ga.

                  Hrabri me jedino izvor te vesti a to je dobro znani "Mozzartsport" a znamo njihovu klupsku obojenost i zatucanost.
                  Igrao je u Napretku predprošle sezone, čini mi se, a i nije nešto....
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Desni bek, izvanredan je bio te sezone, reprezentativni potencijal!

                    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                      Desni bek, izvanredan je bio te sezone, reprezentativni potencijal!

                      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka


                      Opravdava prezime

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        Igrao je u Napretku predprošle sezone, čini mi se, a i nije nešto....
                        Dobro ti se čini

                        Comment


                        • Aleksandar Šćekić i mladi Nikola Lakčević pozitivni na COVID-19.

                          Comment


                          • sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Već mi žao klinca jbt.
                              Za četiri, pet godina kada se bude vraćao iz nekog Trencina da rehabilituje karijeru tačno treba da im se javno posere na glavu.

                              Prodace ga u City, Chelsea a onda na pozajmicu u Bredu, Rodu i te proseke od klubova.

                              Toliko puta vidjena priča.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • https://www.youtube.com/c/krkipfc

                                Comment

                                Working...
                                X