Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://twitter.com/daveatronic5000/...491440128?s=19

    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Nismo bili robovlasnici jer nam se nije ukazala prilika za to

      Na stranu to, dvostruki arsini ce uvek postojati, mi treba da uradimo sve sto je moguce da tih kazni bude sto manje odnosno da UEFA dajemo sto manje povoda da se izviljava. Kao sto je Ganac gore napisao, onaj koji je slao izvestaj u UEFA je cpovik "ciganin" oznacio kao rasisisticki, da li je to uradio iz neznanja ili namerno, to mozemo samo da pretpostavljamo.

      Nismo mi (srpski klubovi i reprezentacija) jedini koji su kaznjavani sada, golman Ventspilsa je dobio 10 meceva zbog vredjanja na rasnoj osnovi.

      Ja jedva cekam mec reprezentacije protiv Ukrajine, cisto da vidim kako ce se nasi "navijaci" ponasati i da li ce skandirati odnosno kaciti neki transparent posvecen Donbasu.
      Ne znam sta ti nije jasno (ocigledno ti nista nije jasno) samo cu ponoviti da dovostruki arsini koje gaji UEFA nemaju apsolutno NIKAKVO OPRAVDANJE......a ti slobodno nastavi da se raspravljas sa ostalima jer ja nemam zivaca za tvoje prazne price.

      Comment


      • Samo ti nastavi da juris pravdu na ovom svetu, mozda je i nadjes.

        Vi ste pod izgovorom rasizma kaznjeni 2 meca, verovatno ste imali neku uslovnu kaznu. Videcemo koliko ce za isti incident ponovljen nekoliko puta biti kaznjen neki drugi klub iz Evrope.

        Naravno tu je uvek i opcija da se bojkotuju takmicenja koja organizuje UEFA zato sto su nepravedni prema nama.

        Sumnjam da ti je ista jasnije posto ocigledno ne znas kako funkcionise prijavljivanje rasizma itd.
        Last edited by belgrade_owl; 13-08-19, 18:44.

        Comment


        • Naravno da nismo cvećke, ali ovde rasizma nije bilo, i to mora da se napomene. A što je najgore u celoj priči, kada je novinar pre meča pitao Donalda da li očekuje da ga vredjaju jer je bivši igrač Zvezde, on je odgovorio "neka me vredjaju zbog Zvezde, samo da me ne vredjaju na rasnoj osnovi". Ako se ne varam, on u Srbiji nije doziveo nikakva vredjanja na rasnoj osnovi, a ni novinar ga nije to pitao, onda moram da kazem da je to bio bas bedan potez. I posle se ovo desi, bas debilno.
          Last edited by mark !t zer0; 13-08-19, 19:07.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Što se tiče pojačanja, daleko najbolje rešenje bi bilo da nekako završimo Danila Pantića u veznom redu. Ne znam za koju poziciju planiraju Asana, ali treba nam jos jedno ofanzivno pojačanje takodje.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Samo ti nastavi da juris pravdu na ovom svetu, mozda je i nadjes.

              Vi ste pod izgovorom rasizma kaznjeni 2 meca, verovatno ste imali neku uslovnu kaznu. Videcemo koliko ce za isti incident ponovljen nekoliko puta biti kaznjen neki drugi klub iz Evrope.

              Naravno tu je uvek i opcija da se bojkotuju takmicenja koja organizuje UEFA zato sto su nepravedni prema nama.

              Sumnjam da ti je ista jasnije posto ocigledno ne znas kako funkcionise prijavljivanje rasizma itd.
              Stvar je u tome sto nije bilo rasizma - ni promil.

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Naravno da nismo cvećke, ali ovde rasizma nije bilo, i to mora da se napomene. A što je najgore u celoj priči, kada je novinar pre meča pitao Donalda da li očekuje da ga vredjaju jer je bivši igrač Zvezde, on je odgovorio "neka me vredjaju zbog Zvezde, samo da me ne vredjaju na rasnoj osnovi". Ako se ne varam, on u Srbiji nije doziveo nikakva vredjanja na rasnoj osnovi, a ni novinar ga nije to pitao, onda moram da kazem da je to bio bas bedan potez. I posle se ovo desi, bas debilno.
                Originally posted by tamonajugu View Post
                Stvar je u tome sto nije bilo rasizma - ni promil.
                Naravno da nije bilo rasizma, samo je pitanje da li je neko nazivanje Dondalda ciganinom namerno okarakterisao kao rasizam ili iz neznanja. Meni se sve cini da je ovo prvo.

                Navodi se i da je kazna zbog keltskog krsta, ja koliko znam to je jedna navijacka grupa prihvatila kao svoj simbol i godinama se istice zastava sa tim, ne razumem u cemu je problem oko te zastave.
                Last edited by belgrade_owl; 13-08-19, 19:32.

                Comment




                • Dakle, sutra englezi sude. Evo njegove statistike od prosle sezone: https://www.transfermarkt.com/chris-...45/saison/2018 Ako neko zna nesto vise o njemu neka napise.

                  Comment


                  • Manite se Rouza i Kruševca. Neće tu biti kvaliteta u raspravi.
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by tamonajugu View Post


                      Dakle, sutra englezi sude. Evo njegove statistike od prosle sezone: https://www.transfermarkt.com/chris-...45/saison/2018 Ako neko zna nesto vise o njemu neka napise.
                      Gledam mu statistiku....pa, teško se odlučuje za crvene kartone, žute daje onako...standardno, a s obzirom da dolazi iz Premijer lige, verujem da će dopustiti čvršću igru, možda čak i na granici grube igre, što mislim da neće biti od pomoći u ovoj utakmici Partizanu. Brzi gol bi rešio mnoge dileme. Biće teško, ali nadam se prolasku dalje.
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        Manite se Rouza i Kruševca. Neće tu biti kvaliteta u raspravi.
                        Niko rouza nije pominjao, vec prebijanje igraca FK Napredak
                        U svakom slucaju slozili smo da protiv Turaka rasizma nije bilo tako je sve mirno.

                        Ovaj sudija je pre par dana sudio Tottenham - Aston Villa... sasvim korektno.

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Niko rouza nije pominjao, vec prebijanje igraca FK Napredak
                          U svakom slucaju slozili smo da protiv Turaka rasizma nije bilo tako je sve mirno.

                          Ovaj sudija je pre par dana sudio Tottenham - Aston Villa... sasvim korektno.
                          Jeste... (nebitno-idemo dalje)

                          Apropo sudije...ceniš da će biti korektan...mada, nikad se ne zna.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Engleske sudije su najbolje i najkorektnije u Evropi.
                            Savo treba da spremi tim najbolje što može, treba da se izađe hrabro i to će biti recept za uspeh.

                            Unapred se baviti nekakvim kalkulacijama oko suđenja je najobičnija budalaština, odlika neke teške, zaostale i primitivne fudbalske provincije.
                            Nikako nešto čime treba da se bavi slavni klub, klub koji je postavio temelje Kupa šampiona, odigrao prvu utakmicu u istoriji najjačeg evropskog klupskog takmičenja 1955, klub koji je bio na domak istorijskog trijumfa 1966.

                            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Kazu da imamo najboljeg trenera za fizicku pripremu u zemlji tj. da i nije u stvari klasican trener vec upravlja delom strucnog staba koji je zaduzen za fizicku pripremu (izgleda da je i Misa Filipovic konacno dobio ucitelja), a ako je fizicka priprema najvaznija u modernom fudbalu, brz opravak i sve sto ide uz to eto nama odredjene prednosti u odnosu na ono sto smo navikli pa evo i jednog zanimljivog predavanja na kojem se ima cuti dosta interesantno u vezi modernog fudbala od ovog "ludog naucnika"

                              Comment


                              • Deluje da je Savo veliki šmeker. Pušta ljude da rade svoj posao i nije najpametniji, što je pristup koji uvek podržavam. A to je podela rada i specijalizacija. Potpuno normalno u SAD sportovima, u Evropi(istočnoj posebno) ipak svi sve znaju.

                                Drago mi je što Savo ume da sluša, što se postavio kako treba i što je rehabilitovao neke igrače.

                                Ne može se reći da nema ego, pa zato to radi, ali se može reći da je mudar i nije seljak. Zna da je početnik i zna da to što će slušati druge i možda tako napraviti rezultat može doprineti tome da on bude veći i da napreduje.

                                Partizan nije mogao dobiti boljeg trenera u ovom periodu kada ne možete uzeti titulu sve i da ste jači.

                                Umeće i klinca da izgura, hoće svima da pruži šansu. Nije toksična osoba, i drago mi je baš. Gotivio sam ga još od malena imao sam njegov dres kada je igrao u Parmi.

                                Comment

                                Working...
                                X