Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve sve stoji ali je poraz posledica katastrofalnog vođenja našeg trenera, koji je totalno pogubio konce.

    Nek nam objasni šta mu značila izmena Natko - Pavlović, posle toga odma vadi i Sumu.

    Čovek je razjebao divan brak, što ne bi jedan Partizan.

    Posle ovog danas popodne ne postoji razlog za njegov ostanak tu gde je trenutno.

    Comment


    • Otkud znaš da mu je bio divan brak?
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Otkud znaš da mu je bio divan brak?
        Insajderi mi rekli

        Comment


        • Ja ne znam cemu je sluzio taj Natho na utakmici,nisam ga video da se pomeri,dobije duel,nije problem u izmenama i Milosevicu kao treneru nego u igracima koji nisu ni za nasu drugu ligu,necu po golmanu da udarim,mlad je mozda se popravi ali ove matore drkele u odbrane Miletic,Ostojic,Vitas,sta oni predstavljaju,pet golova bi bilo malo koliko smo mogli da primimo zbog njihovih gresaka. Sem Zdjelara na sredini nemamo igraca koji duel moze da dobije,krila driblaju sami sebe i sebicni opasno,Suma opet nema ga nigde a treba igru da gradi,slucajno dao gol,nema on pojma. Gomila veterana,najgorih nasih igraca i veterani koji ne mogu da potrce iz Izraela i Gvineje,i jos roda Sadik,malo je tri trebali smo 10 da primimo s obzirom na kvalitet tima,uprave i predsednika.

          Comment


          • Kako nije problem u treneru. Dokle ćemo žmuriti i kriviti sliku oko Save i njegovog vođenja tekme. Nije prvi put, pa da se kaže kako je slučajno, dešava se, već pokazuje iz sezone u sezonu. Postao je majstor gubitaka "malih" utakmica.
            Po istom šablonu guze ga svi amateri. Prepuste mu posed, zatvore sve prilaze, iz jedinog izleta na našu polovinu matiraju nas i onda nastaju Tantalove muke, bezidejnost i beskrvnost koja se ogleda. Ja bi rekao i ne znanje.
            Šta bi sa pričama kako smo naučili iz prošlosti, titula je prioritet. Mi već posle Pazara rekli ZBOGOM i čestitali komšijama bez da se nisu oznojili.
            Savo konstantno pada na katedri i ne uči iz sopstvenih grešaka već se zagovnjava sve dublje i dublje.
            Naravno da prevashodno oroz mašinke ide na pleća skandalozne, nikada gore uprave FKP. Ovo što trio VVV radi od kluba svrstava se u pravi bezobrazluk i bahatost. Niti ima nekakve reakcije, niti pokušaja ne bi li se igrački kadar malko osvežio kvalitetom pošto je postojeći itekako slabašan. I ono što se dovede je roba sumnjivog kvaliteta, nečija šema i procenat.
            Ukoliko se ne reaguje ODMAH, izvrše korenite promene eto nama nastavka negativnog niza već protiv Javora ili ti prvog sledećeg gostovanja van zidina JNA. Sami sebe lažemo ako pomislimo kako je sve ovo loš dan, trenutna kriza i da će stvari same od sebe leći na svoje mesto.
            Nema svrhe ići dalje sa istim trenerom i istom upravom. Da ne govorim o 75% tima koji ovde bitišu a da ni ne znaju razlog.
            PARTIZANE pao si na najniže grane...

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Ne verujem da postoji trener na svetu koji moze da skrpi odbranu sa Mileticem na beku i Ostojicem i Vitasom na stoperu, niti moze da gradi igru sa Nathom koji ne trci i Sumom koga otrese u duelu ko stigne. Nemam ja nista od toga da branim Milosevica,mislim da je los covek,poznata epizoda sa Karadzicem i foteljom,sve moguce fotelje u FSS,ali ovo stvarno nijedan trener ne moze da skrpi,uzas od igraca je vec par godina u Partizanu,nisu ni za drugu nasu ligu,ali nista to ne cudi s obzirom ko je predsednik i ko je u upravi Partizana.

              Comment


              • Kako su sad problem odjednom Suma i Natko a ne sam Savo?
                Ko nam je bajke pričao o milionima evrića za Sadika i malog Fiću a njih dvojica duže vreme ne mogu se sastaviti.
                Koji je trenerski posao ako ne od postojećih igrača napraviti skladniji kolektiv?
                Zašto je izašao pred Grobare i rekao kako nam pojačanja nisu potrebna sad odjednom trenutni roster je samo problem.
                Problem je što je dotični preuzeo ulogu da laže i maže, priča šta VVV trio želi da čuje pa mu se sada sve vraća ko Bumerang.

                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Ja i ne mislim da je Milosevic nista drugo nego covek tog Kokeze,Vucelica i ekipe,daleko od ozbiljnog trenera ali je igracki kadar toliko ocajan da ne verujem ni da bi Murinjo tu pomogao. Svi treba da nestanu iz Partizana,od Vucelica pa na dole,jedino Zdjelar i Partizanova deca Fica,Colic da ostanu i da se ispocetka gradi klub, ovo vise nema smisla gledati,oni ne znaju da igraju fudbal,osnovne stvari ne znaju,dupli pas,dribling kod njih ne postoji,samo gruni loptu napred na Sadika pa sta uradi,eventualno neka kontra na brzinu Asana koja upali jednom na deset utakmica.

                  Comment


                  • Zna li neko nesto o ovom Boranijasevicu koji navodno stize da igra desnog beka? Da li ga neko gledao ovde kod nas,kazu da je u Napretku igrao a sad ga dovode iz druge svajcarske lige,jos malo pa ce da traze pojacanja iz nasih seoskih liga samo da ne plate,da oni strpaju pare u dzep od prodaje Pavlovica.

                    Comment


                    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                      Zna li neko nesto o ovom Boranijasevicu koji navodno stize da igra desnog beka? Da li ga neko gledao ovde kod nas,kazu da je u Napretku igrao a sad ga dovode iz druge svajcarske lige,jos malo pa ce da traze pojacanja iz nasih seoskih liga samo da ne plate,da oni strpaju pare u dzep od prodaje Pavlovica.
                      Korektno je odigrao u Napretku, ali mislim da je Urošević jači...
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Kvalitetan je Boranijašević, desni bek je u pitanju, tako da mu Urošević nije konkurencija.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Zna li neko nesto o ovom Boranijasevicu koji navodno stize da igra desnog beka? Da li ga neko gledao ovde kod nas,kazu da je u Napretku igrao a sad ga dovode iz druge svajcarske lige,jos malo pa ce da traze pojacanja iz nasih seoskih liga samo da ne plate,da oni strpaju pare u dzep od prodaje Pavlovica.
                          kad ste doveli Boranijaševića, mogli ste da dovedete i kapitena Lozane, Kukuruzovića....
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Sve sami anonimusi kod nas u redove. Al neka. Vidim većinska grobarska masa se i s tim zadovoljava i misli kako će jedan-dva ovakva potpisa zaustaviti vatru koja preti da se totalno razbukta i od kluba napravi pravo pravcato zgarište.


                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Samo neka je dzabe,moze da ima i jednu nogu dobar je za kriminalce iz kluba.

                              Comment


                              • https://www.retropartizan.in.rs/2020...ad-orevic.html

                                Nenad Đorđević slavi rođendan!
                                https://www.youtube.com/c/krkipfc

                                Comment

                                Working...
                                X