Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    3 0 bi bilo da je Savo tu.
    I mi da smo imali Klopa bi dobili 3:0.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Karamazov View Post
      Stanojević - Generalno sam zadovoljan celom utakmicom. Bili smo opasni.
      Rekoh ja....klasican AUTSAJDER !

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        I mi da smo imali Klopa bi dobili 3:0.
        Samo polako.

        Ne moras svaki post na prvu loptu da ispaljujes na forum.

        Nakacio si se na lika koji najmanje zasluzuje da dobije ovakav odgovor.
        Last edited by Ricma; 18-10-20, 18:38.

        Comment


        • Markovic kako je istrcao ono

          Dobilo bi se ovo sa Sumom na terenu. Sramotno vodjenje utakmice, mada se to odStanoja ocekuje.
          Ocekivao sam vise od Zvezde, ali dobro, mozda sa Misterom na klupi i ne treba imati takva ocekivanja.

          Savo bi ovo rutinski.
          Last edited by Mr. Wolf; 18-10-20, 19:42.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Samo polako.

            Ne moras svaki post na prvu loptu da ispaljujes na forum.

            Nakacio si se na lika koji najmanje zasluzuje da dobije ovakav odgovor.
            Ne dobacuje on da ja ne prozivam zvezdu nego nasu upravu. Upravu koju pljujem i u FKP i u KKP. Zvezda me ne zanima, bar dok je nase dvoriste prljavo.

            Comment


            • U svakom slučaju 4-3-3, sa sredinom terena Zdjelar-Natko-Jojić i navalom Suma-Stevanović-Asano je najbolje uklopljena ofanzivna postavka koju današnji Partizan ima.
              Lazaru Markoviću je mesto na klupi i to u najboljem slučaju.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Š*pu ga Vazura onako momački dok dolivaš ulje na vatru i lopticu krivnje prebacuješ što dalje od VAS poltrona koji sedite udobno zavaljeni u svojim kožnim stolicama i kreirate sudbinu mog voljenog kluba. Boli me uistinu ona stvar jer korner bio ili nije, jel penal prestrogo dosuđen ili ne, geneza Partizanovog problema počinje i završava se sa vama.
                Dal je moguće jednom izaći pred grobarsku javnost i obratiti se rečima "da krivi smo". Jel toliko teško prelomiti preko jezika reči koji svaki poklonik crno-bele boje vidi i zna.
                Nije nam danas kriv Simović što se povlačimo u krilo golmana i branimo brzo stečenih 1-0.
                Nije nam kriv Simović što smo dozvolili da večiti derbi dočekamo bez klasičnog napadača, rmpalije, koji će u trenucima prednosti znati stati na loptu, zagraditi se, odložiti i prevashodno možda i dati još neki.
                Nije nam kriv Simović što smo kasno upalili alarme i osvežili igrački kadar i ako ste nas ubeđivali posle sramote od Novog Pazara kako će tadašnji trener Savo dobito toliko očekivana nova imena.
                Nije kriv Simović za mnogo šta što je trulo u Partizanu.
                Krivi ste vi koji vaš posao obavljate bez ikakvog cilja i plana, koji čuvate vaša dupeta i za svaki negativan rezultat sklepate i pišete saopštenja u kojima perete sebe a lopticu krivnje prebacujete na Kurtu i Murtu.
                Ovaj Partizan, makar gubio svaku narednu će od mene uvek biti praćen i bodren, ali ne želim VAS tu gde jeste. Jer niste dorasli imenu kluba.


                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Тешко са професором, без њега још теже.

                  Comment


                  • Teško i jednima i drugima sa krimogenim ljudima za i oko kluba.
                    Nije ni kod vas bajno - sjajno.
                    Samo što sve akumulirate rezultatima koji potiskuju brojne probleme pod tepih.
                    Okusili smo mi već sve to sa mutavim šnajderom.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Ех да је тако једноставно...
                      Те криминогене персоне би само склонили и имали једног, редовног, а најчешће 2 учесника ЛШ [emoji23]
                      Не иде...?
                      Зато јер ти људи сједе управо ту гдје јесу да би кроз клуб опрали огромну количину новца. При томе, свевишњи нас свако мало замајава колики новац је дао којој страни... ииии.. будале се ложе!
                      Пошто сам на овој теми... Да ли неко од вас заиста вјерује да су паре, највећи дио истих, завршиле у џеповима Ђуре Фризуре?
                      Зато никада и нећемо добити одговор на питање: Колико новца "држава" узима из клубова?

                      Comment


                      • https://twitter.com/PartizanRetro/st...836003844?s=20

                        Fića Stevanović na derbiju!
                        https://www.youtube.com/c/krkipfc

                        Comment


                        • Bez Sume i Markeca mesec i nešto dana.


                          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Na ovaj dan!

                            https://www.youtube.com/c/krkipfc

                            Comment


                            • Ko ovo izdrzi da gleda 90 minuta svaka mu cast,mene su vec u petom minutu uspavali,tek sam na poluvremenu dosao sebi,bolje da sam nastavio,kakve krntije od igraca su doveli.
                              Last edited by Mihajlo10; 26-10-20, 17:21.

                              Comment


                              • Pitanje svih pitanja čime se oni bave svakodnevno na treninzima. Šta se uigrava i za šta služe dnevno dva treninga kad je sve identično isto svaki put. Nit se radi na igri iz prekida, nit imamo smišljenu strategiju šta raditi kad se protivnik zabetonira na svojoj polovini.
                                Elan igrača ko da su puškom naterani da moraju devedeset minuta stacionirani biti na radnom zadatku.
                                Ništa ovo Stanoje ne valja.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X