Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gmazuru osim kolena verovatno i glava boli. Moraće štetočina objašnjavati njegovu umešanost u rad Veljine grupe. Zašto i po kom osnovu je Veljko Belivuk mesečno primao redovnu platu od FKP u iznosu 5000 e? Koja je tačno njegova uloga kad se već nalazio na platnom spisku?
    Treba Gmazuru rešetati pitanjem kako i od kojih novaca je kupio Penthaus ni manje ni više nego na Menhetnu i za to zadovoljstvo izdvojio tričavih 7,5 miliona eura. Kupuješ sa 30 i kusur godina stanove u najskupljim svetskim destinacijama, stavljaš pozlaćene kvake po svojim kancelarijama, dičiš se skupim četvorotočkašima a 'vamo klub na ivici egzistencije, kasa opustošena i prazna...
    Sve što je stekao Miloš Vazura to je krađom i otimanjem od FKP i to jednom za svagda mora prestati...

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
    Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 13-02-21, 19:09.

    Comment


    • Te njihove bahanalije ni Bajern Minhen ne bi izdrzao,nece ostati ni ta trava na stadionu kad VVV zavrsi svoju misiju.

      Comment


      • Ako ova država teži iskoraku ka Evropi moraće neko snositi posledice za dugogodišnje čerupanje klupske kase. Moraće neko nekad najebati za stvari van zakona koje su činili.

        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Krenulo se u obracun s Vuleticem,malo sam pratio taj rat preko interneta,bice zanimljivo ovih dana,ovo je samo dno srpskog drustva koje je postavljeno na vazne pozicije u drzavi.

          Comment


          • To je samo jedan deo hobotnice, jedan deo kriminala. Naravno da ga ima i u Zvezdi (Terza i ekipa) i nadam se da će da ih razbucaju.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Prividno će ih razbucati.
              Dolaze nove snage koje će po istom principu reagovati.
              Najgore što su nazovi navijači umislili da su najbitniji šraf u celokupnoj mašineriji.
              Naša država je krimogene sredina u svim sferama i kao takvi nema verovanje u "bolje sutra".

              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by nebitan View Post
                To je samo jedan deo hobotnice, jedan deo kriminala. Naravno da ga ima i u Zvezdi (Terza i ekipa) i nadam se da će da ih razbucaju.
                Sta je konkretno uradio Vuletic da bi ga nazvao kriminalcem ili delom kriminala?
                Last edited by mark !t zer0; 09-03-21, 11:01.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by gomila nesklada View Post
                  Sta je konkretno uradio Vuletic da bi ga nazvao kriminalcem ili delom kriminala?
                  Samim tim što je bio deo uprave možda i najgore u istoriji kluba, nije da nisu imali konkurenciju, sebe svrstava u ozbiljne mufljuze.
                  Samo nemoj te potencirati Profinu izjavu kako je Belivuka površno poznavao kako je rekao na nacionalnoj frekvenciji jer je slagao na "keca".
                  Ne treba transkript razgovora niti video i audio zapisi da bi znali u kakvoj je spregi uprava bila sa kriminalcima.
                  Nažalost kod nas je to normalna pojava. Posledica stanja u državi.
                  Opet ne treba svaliti sve na Vuletića. Potpisujem da je najveće vajde od druženja sa zlotvorima i korist ubirao Gmazura.

                  Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                  Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 09-03-21, 11:11.

                  Comment


                  • https://nova.rs/sport/fudbal/intervj...k-vucic-vulin/


                    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Sinoc naslov profa voli kokain i decake u informeru,danas ga nema nigde,sklonio ga,zajebavaju se,nece izgleda nista od ovoga da bude,ne bi me cudilo da se vrati u Partizan.
                      Svi su oni povezani s kriminalom,raznim Veljama,mora da je profa zapretio da ce da peva.

                      Comment


                      • Ko još čita i veruje Svinjoferu i Vučićevoj podguznoj muhi Draganu J. Vučićeviću.
                        Čovek zna svaki korak policije, tužilaštva, kriminalaca. Piše šta mu veliki štrumf naredi, šta je momentalno pogodno za obične srpske oči.
                        Čudno mi kako nije targetirao ubicu pevačice Jelene Marjanović kad je takva sveznalica.


                        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Samim tim što je bio deo uprave možda i najgore u istoriji kluba, nije da nisu imali konkurenciju, sebe svrstava u ozbiljne mufljuze.
                          Samo nemoj te potencirati Profinu izjavu kako je Belivuka površno poznavao kako je rekao na nacionalnoj frekvenciji jer je slagao na "keca".
                          Ne treba transkript razgovora niti video i audio zapisi da bi znali u kakvoj je spregi uprava bila sa kriminalcima.
                          Nažalost kod nas je to normalna pojava. Posledica stanja u državi.
                          Opet ne treba svaliti sve na Vuletića. Potpisujem da je najveće vajde od druženja sa zlotvorima i korist ubirao Gmazura.

                          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                          U kakvoj je sprezi bio sa kriminalcima? Ja stvarno ne znam, a vidim da je tebi poznato, pa ako mozes ispisi ukratko.

                          Samo da napomenem da ja ne kazem da nije, samo ne znam.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Poznavajući prilike u Partizanu jer sam navijač istog kluba jednostavno znam da je više puta posećivao prostorije dotičnih. Sigurno se tamo nije odigravao turnir u šahu ili jambu ili se prepričavale dogodovštine iz života. Laže svako ko kaže kako je površno poznavao idiota Velju i njegove saborce.
                            Slučaj koji smo čuli i transkript razgovora njega i Veljka govori više od pukog površnog poznanstva. Prljavi su laktovi i debelog poprilično i greška je što njega svojataju u heroja i borca za crno-bela prava.
                            Pošto je bio deo najlopovskije uprave u istoriji kluba ne pada mi teško hajka na njega niti ga žalim. Naravno ima pre njega još konkurenara koji zaslužuju da objasne svoje poslovanje i družbe sa Belivukom i ostalom krimogenom svitom.


                            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                            Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 09-03-21, 13:19.

                            Comment


                            • Zajebite to, niste vi ni sudije ni tuzilastvo. Ovo je jadno sta se desava. Informer, Kurir, Srpski Telegraf i ostalo smece ti sudi. Ljudi padaju na ta govna. Svi sve znaju. Ja ne znam kako se naziva ovo gde mi zivimo, nepodnosljivo je.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Poznavajući prilike u Partizanu jer sam navijač istog kluba jednostavno znam da je više puta posećivao prostorije dotičnih. Sigurno se tamo nije odigravao turnir u šahu ili jambu ili se prepričavale dogodovštine iz života. Laže svako ko kaže kako je površno poznavao idiota Velju i njegove saborce.
                                Slučaj koji smo čuli i transkript razgovora njega i Veljka govori više od pukog površnog poznanstva. Prljavi su laktovi i debelog poprilično i greška je što njega svojataju u heroja i borca za crno-bela prava.


                                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                                Nemam komentar. "Jednostavno znam".

                                Ne znam odakle ti pravo da tako lupas gluposti napamet, dobijajuci informacije iskljucivo iz najveceg smeca koje citas svakodnevno.

                                Koje krivicno delo je ucinio pa je kriminalac?
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X