Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas me interesuje koji ce klub da padne na srpskog Azara koji kad se okrene licem ka golu nastaju cuda,po svaku cenu hoce da ga prodaju a on ozbiljan evropski fudbal ne moze da igra bar jos tri,cetiri godine,upropastice i njega.

    Comment


    • Ocekivao sam ispadanje ali sam se ipak iznervirao jbg..... Cim sam video da menjaju Savu bilo je jasno da od Evrope nema nista....

      Comment


      • Штета. Замало.
        Сада се може окренути само домаћим такмичењима и уиграти екипу.
        У тиму је више врхунских индивидуалца, али треба времена да се направи тим.
        Штета је што оваква екипа са врхунским тренером није спојена мало раније.

        Comment


        • Ova ekipa je dobra samo za kopanje kukuruza,vadjenje luka,mozda bi onda dobila motiv da malo igra fudbal s loptom. Oni ne mogu sansu da stvore protiv Moldavaca,gube od Sarlroe koja ima reprezentativce Madagaskara i Jamajke. Strance, Stojkovica i Ostojica pod hitno treba rasterati i pustiti nasu decu iz omladinske skole da igraju,Colic,Pavlovic,Stulic,Jovic,iskopati jos klinaca iz omladinaca i za dve godine ima da budu deset puta bolji od ovih antitalenata sto danas igraju u Partizanu.

          Comment


          • Ovoj ekipi su falili samo dobar desni bek i stoper....a sad kad rasprodaju sve zivo i dovedu nove Miljkovice falice nam sve. Nasa deca koja su vredela nesto vise nisu ovde osim Stevanovica...ovi ostali su treca kolona....
            Last edited by tamonajugu; 25-09-20, 01:17.

            Comment


            • Miljkovic je Kafu za Miletica,kako ti znas da ne vrede nasa deca kada nisu ni dobila sansu da igraju fudbal,gde bi danas bili Ciric,Milosevic,Nadj i cela ta generacija da nisu dobili sansu kod Tumbakovica sa 18,19 godina da igraju fudbal. Stvarno mislis da ovoj ekipi fali samo desni bek i stoper,pa gde je taj vezni red,napad u vise od polovine utakmica ove sezone,Moldavcima gol nismo mogli da damo,potpunim amaterima dajemo gol iz izmisljenih penala,gore od ovoga ne moze.

              Comment


              • Rikardo je bolji centarfor od Sadika, sredina terena na kojoj su Natko i Suma je u svakom slučaju elitna.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                  Miljkovic je Kafu za Miletica,kako ti znas da ne vrede nasa deca kada nisu ni dobila sansu da igraju fudbal,gde bi danas bili Ciric,Milosevic,Nadj i cela ta generacija da nisu dobili sansu kod Tumbakovica sa 18,19 godina da igraju fudbal. Stvarno mislis da ovoj ekipi fali samo desni bek i stoper,pa gde je taj vezni red,napad u vise od polovine utakmica ove sezone,Moldavcima gol nismo mogli da damo,potpunim amaterima dajemo gol iz izmisljenih penala,gore od ovoga ne moze.
                  Sa tim Kafuom smo dva puta ispadali iz Evrope, jednom je bio direktni krivac, a Miletic nas je uveo u Ligu Evrope, bio takodje deo ekipe koja je prezimela u Evropi....toliko o Mileticu i Kafuu sa dve leve noge....al ne brini se nista stizu novi Miljkovici bicemo nikad jaci.

                  AKo nisi primetio nasa deca igraju na zapadu....ovo ovde sto je ostalo, osim Stevanovica, sve je treca kolona..... Jedna stvar je kad imas Milenkovica, Pavlovica, Ljajica, Jovetica, Nastasica u ekipi a druga kad imas Miljkovica, Vitasa, Lolu i ostale..... Ovo sto je Stanojevic zamislio sa "nasom decom" je cist dokaz da je covek autsajder i demagog. Kakva bre "nasa deca" kad ne znaju fudbala.....hteo i Obradovica da vrati....

                  Sa Savom je otisla jedna vizija i jedan Partizan kakav nikad nisam video u zivotu, sa njim je otisla sansa da dobijemo jedan stvarno ofanzivan i moderan Partizan, on i Djumi su bili tandem neverovatan, oni koji kritikuju njega i njegovu selekciju razumeju se u fudbal ko marica u krivu stvar.....amateri obicni, vikend igraci....
                  A ovaj demagog ce da nam dodje glave, covek se vise bavi protivnikom nego sopstvenom ekipom, analizira utakmice satima pa na kraju napravi pocetnicke greske, ne sme da napadne dok ne pocne da gubi......autsajder bre i to klasican. Nikog jaceg od Helsinkija on ne moze da izbaci...mada je ispadao i od slabijih.....ali ajde mozda je bar u prvenstvu dobar ali i to cemo videti vec u derbiju....
                  Last edited by tamonajugu; 25-09-20, 08:24.

                  Comment


                  • Ne mislim na decu povratnike koji su sad ili klasicni veterani poput Smiljanica koji se 50. put vraca u Partizan,ili nisu igrali fudbal bar 5 godina od kako su kao deca prodati nego bas na sadasnju Partizanovu decu Lazar Pavlovic,Colic,Stulic,Jovic,Stevanovic,moze i taj mali Denis Stojkovic,sigurno da se tu moze naci jos neki igrac,oni znaju ko je i sta je Partizan,skolovani su igraci,mozda i da se vrate neki momci koji su bez razloga sutnuti iz Partizana Bosnjak,Cucin...to su igraci koji ce da kidaju za Partizan bez obzira da li kasni plata mesec,dva,tri za razliku od Natha koji se bukvalno setka po terenu.
                    Ja ne vidim kakva je svrha ovih stranaca kada oni ne mogu da prave razliku ni protiv ekipa iz Letonije,Moldavije. Jedino razumem zasto igra Asano jer je duplo brzi od svakog drugog naseg igraca,mada s njim ima jos mnogo da se radi na razumevanju igre,da ne bude toliko sebican.
                    S Miljkovicem smo koliko znam usli u LS,nismo samo ispadali,ali nije to ni bitno sustina je da je defanzivno daleko sigurniji od Miletica,sinoc uz Sumu nas najbolji igrac,dok Miletica nije pretrcao samo onaj ko nije hteo. Ipak ja nisam za te povratnike preko 30 poput Miljkovica i Smiljanica,ima sigurno u Partizanu neko dete koje moze da zaigra na toj poziciji ili prosto vratiti Cucina,gori od Miletica ne moze da bude.

                    Comment


                    • Pa ne znas...Miljkovic je zaigrao tek u grupnoj fazi LS i to zato sto se prvi bek Stevanovic povredio. Od te dece koju si pomenuo samo Stevanovic moze trenutno da bude prvi izbor iako i on igra toplo-hladno ipak je premlad....u normalnom klubu ta deca ne bi igrala pre 20-21 godine......retki su igaci koji treba da dobiju tako rano sansu u prvom timu. Spoj stranaca i nasih klinaca bi bio idealan. Prva postava od 6-7 stranaca i 4-5 nasih igraca je prava stvar. Sve ostalo je neozbiljno jer mi nemamo nacina da dugo godina zadrzavamo nase najtalentovanije klince, a stranci su neophodni.....Kleo, Dijara, Moreira, Everton, Leonardo itd...njihov uticaj je bio ogroman (medjutim od toga nema nista posto menadzeri diriguju pravila nase lige i ne dozvoljavaju upliv veceg broja stranaca i drugih menadzera da im kvare posao) . Natko kad je izasao mi smo primili gol i protiv Sarloe i protiv AZ-a.....al ne brini nista mozda se vrati Sasa Markovic ili tako neki velemajstor posto je Natko los igrac, pa ces da uzivas u leprsavom fudbalu i pobedama u Ligi konferencije....ako udjemo i tamo...... Savo Milosevic je pokrenuo najbolju, najzdraviju i najmoderniju pricu...a sada kad rasprodaju tim i dovedu polu-igrace poput Miljkovica vraticemo se 4-5 godinaa unazad...ma vraticemo se u 2007-u.....
                      Last edited by tamonajugu; 25-09-20, 13:56.

                      Comment


                      • Ja ne znam sta ti vidis u tim strancima koji su trenutno u Partizanu,oni sansu nisu u stanju da stvore protiv timova iz Letonije i Moldavije,koji lep fudbal oni igraju,ovo sinoc protiv Sarlroe isto tuga,ne zna se ko je bio gori tim. Par situacija bas sam pratio Natha,nije hteo da potrci,onaj Zdjelar se ubi covek za sve njih lelemude na terenu. Koja je njihova svrha ako ne prave razliku ni protiv amaterskih timova?
                        Kazes klinci ne mogu da igraju,a mogu da budu prodati sa 17,18 godina i da im se tako unisti karijera,koliko su godina imali Nadj,Milosevic,Ciric,Ilic... kad su usli u prvi tim,17-18,ali su dobili sansu da igraju fudbal bar tri,cetiri godine u Partizanu i kasnije postali odlicni igraci a kad ih prodas sa 18 godina i onda tamo u inostranstvu provedu 5 godina na tribinama jer sline ne znaju da obrisu naravno da nikad nece postati igraci kakvi su mogli da budu da su kao deca igrali u Partizanu.
                        Ako vec dovodis stranca pa taj mora da bude troduplo bolji od svakog naseg igraca,tipa Leonardo,Moreira,Kleo,Vest a ne ovi paceri koji su sad u Partizanu,i tih zadnjih godina kada smo ulazili u ligu Evrope,sve je bila sreca,lak zreb,bez bilo kakve smislene igre,izuzetak je utakmica protiv Malatije 3:1,sve ostalo i kod Djukica,Nikolica i Milosevica i Stanojevica jad i beda,ako idemo dalje u proslost mozemo tu i cika Crnog i Jesica da dodamo,negde nas sreca pogledala kao protiv Anderlehta a u vecini slucajeva smo jednostavno oduvani sa terena ili prodali utakmice kao protiv Petah Tikve ili sad protiv AZ Alkmara.
                        Stranac mora u Evropi da pokaze klasu,da gura Partizan,ovi to ne rade ne u Evropi protiv amaterskih klubova nego ni u nasoj ligi.
                        Najlakse je reci ne znaju nasa deca,daj im sansu,istrpi ih i od njih ce biti dobri igraci,eno Gavric i Nikolic su to pokazali u Zvezdi,ali i njima vode klub kriminalci pa dovode razne balvane strance a ovu dvojicu ce da prodaju. Umesto sad da uzmu 500 hiljada,milion za te klince kroz tri,cetiri godine bi vredeli bar 4,5 miliona,vece sume za nas fudbal su nerealne jer nam je reprezentacija u rasulu kao i klubovi,retko se uzima vise od 10 miliona za igraca odavde. Ako taj Stevanovic sad vredi 5 miliona,za tri godine vredece 10,mozda i vise kad nesto nauci o fudbalu u Partizanu i kad redovno igra a ne da ga sa 17 proglasavas srpskim Azarom i prodas na prvu ponudu.

                        Comment


                        • Ako vec ne razumes fudbal ti probaj uz pomoc matematike da vidis kakvi su nasi stranci, a kakvi su domaci igraci, koliko su nam doprineli stranci svih ovih godina, a koliko klinci i ovi iz sto ih dovedemo iz lige. Voleo bih da vidim igraca koji nije stranac, a koji u 39 utakmica za nas postigne 17 golova i ima 17 asistencija. Suma nas je gurao i protiv Videotona i protiv Moldea i protiv tog AZ-a koji su usrali domaci igraci, a ne stranci....drzi se matematike tu ces moci bolje da shvatis neke stvari preko statistike, a procenu ostavi fudbalski pismenijim ljudima. Navijaj za zvezdu slobodno ako ti se toliko dopadaju imas sve preduslove.
                          Pored svih problema koje imamo njemu stranci najveci problem, stranci bez kojih bi bili bar duplo slabiji nego sto jesmo.....stranci koji ans godinama drze da ne potonemo u domaci prosek....pa Suma kad je usao sve je okrenuo, a nas Markec ladio muda 90+ minuta, nije ga bilo nigde sprdao se bre zato sto mu je dusa u nosu nema snage da potrci pa se stedi od starta, a Stanojevic ga forsira jer je "nase dete"....mani me takve dece. Prava deca su prodata, a ovi sto se vrate vrate se jer ih niko nece...... Stevanovic je jeidni ostao da vredi pa i njega "strucnjaci" napadaju, a i njega ce prodati....ako vec nisu.... Kakav Denis Stojkovic kakvi bakraci....sve je to rang Marka Jankovica, a mozda i slabiji....ostala je druga i treca okolona klinaca zato sto smo prvu odavno rasprodali. Glavni problem je uprava mani me te demagogije da su treneri i stranci krivi za svako zlo koje nas snadje.
                          Last edited by tamonajugu; 25-09-20, 17:06.

                          Comment


                          • Ti si izgleda advokat trija VVV na ovom forumu,niko ih toliko ne brani kao ti,koji nasi igraci da dodju do izrazaja kad ova gomila invalida stranaca im zauzima mesto a nisu nista bolji od njih cast izuzetcima koje sam nabrojao. Kakav bre Molde,Videoton,Sarlroa koji su to timovi,njih treba da gazimo sa nasim omladincima.
                            Sta ja imam od njihovih 17 asistencija i golova kad ne mogu da prodju neki Sarlroa,ne mogu gol da daju,sansu da naprave Moldavcima,Letoncima,Zlatiboru,Surdulici itd. to sto oni uhvate neku Indjiju pa pumpaju statistiku ne interesuje me,neka osvoje prvenstvo kad imaju kvalitet,neka igraju Evropu ravnopravno sa timovima iz lige Evrope u grupi,a ne da gledam kako muce Partizan. Od jedne utakmice sa AZ-om mi pravis kao da smo dobili Ajaks,Barselonu,Mancester a i iz te utakmice smo izasli kao gubitnici, utakmica koju je prodala ta uprava i predsednik koji dovode te invalide a prodaju nasu decu na prve ponude samo da bi se ugradili u transere.

                            Comment


                            • A ti si najveci promoter prodaje stranaca koje nasa uprava jedva ceka da proda.....boljeg promotera od tebe nisu mogli da nadju..... O fudbalskoj istoriji ne znas nista a frljas se sa nekim pricama....
                              Last edited by tamonajugu; 25-09-20, 17:27.

                              Comment


                              • Ciric 17 godina,Milosevic 18 godina kada su usli u prvi tim ako Tumbakovic ne laze. Nisam ja rekao da su nam stranci bespotrebni nego da su ovi koji su sad u Partizanu invalidi,da nisu igraci za Javor a ne za Partizan. Ajde i to da docekam da Partizan proda nekog stranca posle Leonarda,tog Sumu najmanje tri godine ne mogu nigde da prodaju,isti slucaj je verovatno i sa Sadikom,nema tog igraca koga funkcioneri nisu prodali za tri miliona ako stigne takva ponuda,ove ocigledno niko nece.
                                Da decu treba baciti u vatru jer sa ovim invalidima niti uzimamo prvenstvo niti pravimo neke rezultate u Evropi,istrpeti tu decu dve,tri godine pa ce biti i rezultata,ovako niti igre niti rezultata,mucni su za gledanje,cak i protiv Zlatibora.

                                Comment

                                Working...
                                X