Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mateus ga doveo za Ligu šampiona.



    Vodio je rat protiv Belamija iz Njukastla.

    Kasnije je osvajao titule u Partizanu (2004/2005 na slici).

    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • U danu kada je obelodanjen dug, doduše verovatno lažni (pošto sam Bog zna koliko je on u stvari), tinja i preti da se razbukta rat dvojice do juče bliskih frendova debelog Vuletića i ludog Žexa. Dosta čudna i bizarna situacija sa aspekta da su se sve vreme držali zajedno, bili jedan za drugog tu, pa se s pravom postavlja jednačina ŠTA JE TAČKA RAZDORA i vrlo verovatno prekida klupskog prijateljstva?

      Jedno je sigurno, dani koji idu za nama, sigurno će biti itekako zanimljivi i rečiti znajući britki jezik koji obojica poseduju. Partizan će svakako biti u žiži fudbalske Srbije nažalost ne po igrama na terenu već nekim vanfudbalskim delatnostima.

      PS Od kad je VVV trio nasledio krojača na čelu kluba dug je skočio za 17 miliona a nije da nisu imali "zlatne koke" za prodaju.
      Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 08-08-20, 18:48.

      Comment


      • Ne mogu svariti odluku Save da van protokola ostavi prvu violinu tima Bibrasa Natka. Jednostavno ne mogu progutati da to nema veze sa Natkovim nezadovoljstvom prilikom izmene u Novom Pazaru, izmene koja nas je definitivno odvela u propast.

        Sujetni i tvrdoglavi glavonja nije uspeo sakriti veliki ego te nije mogao preći preko javne kritike koja mu je usledila.

        Zar je potrebno protiv nekog tamo Javora na JNA izaći sa dva zadnja vezna? Ne vidim dalje svrhe ostanka Savinog na klupi...

        Comment


        • Šćekić na početku deli lopte kao Pirlo.

          I kod pogotka njegov pas iz dubine doneo prevagu i višak na levoj strani.

          Comment


          • Ovoliko prostora da se Suma igra vise Partizan nece videti,cudesno lose je Javor odigrao,dali su Partizanu prostora da radi sta hoce. Definitivno bolje Lutovac da igra desnog beka ako to moze uopste da igra u ozbiljnijim utakmicama,jos ga nisam video protiv tima koji nas napadne makar iz kontre.

            Comment


            • Partizan lako namesti rivala koji dođe na JNA bez da igra bunkericu. Ivanjčani su hrabro došli da se nadigravaju što ih je uopšteno koštalo ubedljivog poraza. Kada protivnik napadne visoko Partizan nastaje veliki problem po njih. Tada brzonoga krila crno-belih u brzoj transformaciji dolaze do izražaja i tada su prosto nezadrživi. Još jedna krucijalna stvar za visoku pobedu je dati na vreme golove što dodatno smanjuje pritisak na momke u crno-beloj opremi. Tada upumpavaju samopouzdanje i mogu igrati za svoju dušu + su rastrčani i lucidni.
              Ipak, nije bilomsve tako ružičasto. Ponovo je odbrana pokazala velike znake slabosti. Svaki prekid je kriminalno branjen, samo pukom srećom Popović ni jednom nije išao po loptu u mrežu.
              Vitas je još jednom potvrdio da je zalutao ovde. Lik poseduje sve najgore što jedan štoper može imati. Po meni je bivši fudbaler Rada bez preterivanja krš od igrača.
              Nije se ni novajlija Banjak proslavio. Imao je par previda koje će nas surovo kazniti kvalitetniji pojedinci.
              Novi bekovski tandem Lutovac - Breza solidno pokazao koliko i šta mogu. Sigurno da Javor nije tim koji će skroz odgonetnuti sumnju jesu li njih dvojica pravi izbor Savin za dalji tok sezone.
              Pogubno će biti ukoliko ostvarena "četvorka" zatvori oči Savi Miloševiću i gmazovima u foteljama pa "zažmure na jedno oko" i odluče kako je bespotrebno ubrizgati "svežu krv", potražiti na tržištu kvalitetne pojedince koji će doneti novu dimenziju pogotovo defanzivnom bedemu pred mladim čuvarem Popovićem.


              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Scekic mora da igra od pocetka sa Zdjelarom,odlican je bio,ima loptu u prostor,razume igru a i trci,bori se,zasluzeno je Natho ispao iz postave,ladio je muda prva dva kola,nije hteo da potrci,ne bi me cudilo da mu ovi lopovi iz uprave duguju par plata. Odbrana nam je kriminalna po obicaju,ne bi me cudilo da nas Estonci izbace.em nam ne lezi SSSR fudbal.em imamo gomilu kiksera i sporaca u odbrani.

                Comment


                • Natko nije fudbaler koji će se kidati, trčati kilometre već je igrač koji jednim pasom, lucidnim proigravanjem preokreće tok utakmice. Takav kalibar i kad igra slabije mora se sačekati pošto takvu igračku klasu ne posedujemo.
                  Suvišno je da protiv Javora na našem bunjištu počinjemo sa dva "kvarnjaka". U redu na večitom derbiju, evro ogledu ali protiv skromnog i simpatičnog tima iz Ivanjice igrati u takvom sistemu za mene je nepojmljivo.
                  Natko se od Radnika mora vratiti u maanevar crno-belih.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Ili Natho ili Suma,ne mogu obojica da startuju,ne moze Zdjelar to da pokrpi nikako kad su obojica u igri. Zao mi sto Lazar Pavlovic propada na klupi,nisam ja siguran da su ovi bolji od njega, samo nema sansu da pokaze sta zna od silnih stranaca koji se redjaju u Partizanu. Taj Suma da vredi nesto vec bi ga neko kupio,svi vide da je mali,da ne moze defanzivu uopste da igra. Ko je ovaj mali sto je usao,kaze komentator da je bio nada Celzija i Juventusa,sta igra,prvi put cujem za njega.

                    Comment


                    • To dal prvi put čuješ za nekog ne znači da nije bio na radaru pomenutih giganata. A samo da te neko od njih utefteri je sam posao po sebi.

                      Mani me poređenja Sume i Lazara Pavlovića koji je izvikan talenat. Ne kažem da nema potencijal u nogama, ali, sve što je dobijao priliku da igra trapavo je koristio.

                      Comment


                      • Suma takav kakav je ne moze da igra ozbiljan fudbal,igra iskljucivo u jednom pravcu i to ako mu ne stave flastera i ostave mu prostor da se igra,izuzetno sebican igrac,dobar na malom prostoru,duel u zivotu ne moze da dobije. Za razliku od njega Pavlovic moze mnogo da napreduje,ima osecaj za igru,mlad je,bolje da se oslonimo na nase mlade igrace koji znaju sta je Partizan nego na ove zonglere iz Afrike. Ne moze niko da me ubedi da je Sadik bolji od recimo Saponjica koga smo dali ko zna za kakvu crkavicu,samo da funkcioneri imaju da prezive. Nemamo stopera,pustili smo Bosnjaka,sad je on potpisao za Hetafe,isto tako nemamo desnog beka,dali smo Cucina ovde negde u nasoj ligi,mislim na pozajmicu. Colic,Stevanovic,Pavlovic,njih treba da forsiramo posebno u nasoj ligi,mladima treba da se da sansa pa i po cenu rezultata,posto ni sa ovim Sumom,Nathom,Sadikom nemamo nikakve rezultate.

                        Comment


                        • https://www.retropartizan.in.rs/2020...evropskim.html

                          Deset najbolji strelaca Partizana u evropi, u istoriji!
                          https://www.youtube.com/c/krkipfc

                          Comment


                          • Mislio sam da je Sadik najveće drvo koje kročilo na srpsko tlo al sam se zajebo u startu. Onako šeprtljav, pomisliš da će da se saplete o busen trave ili linije ali ima toliki uticaj na našu igru da je Partizan bez Sadika jedan sasvim drugi tim.

                            Smešno je stavljati Šaponju u istu ravan sa Nigerijcem jer je odnos ko nebo i zemlja. Jeste Šaponja naše dete, Srbin, ali izuzetno jednodimenzionalan igrač koji ni u jednom kolektivu ne može praviti nekakvu razliku.

                            A nemamo nikakve rezultate jer nemamo čelnike koji se razumeju u loptanje. Imamo tvrdoglavog trenera koga je sujeta dovela do odlaska Đumija, alfa i omege sadašnjeg Partizana. Da imamo iole pametnije ljude na ove dve krucijalne pozicije drugu priču bi ovde vodili i likovali na rezultate koje ovakav jedan sastav zaslužuje.

                            Comment


                            • Moj je utisak da ovi igraci nisu za Partizan,posebno odbrana,tu je neka gomila igraca koja i ne igra,dodju,odu,ko to placa,koliko,ko se u te transfere ugradi iz kluba,sve transferi na stetu kluba,Dinga,Pesukic,Vujacic,pa sad neki Lalatovic od dva metra cini mi se da je dosao,ima ih verovatno jos,dodju,ne dobiju 5 minuta u igri i odu.
                              Ja nisam protiv smene Milosevica,ali glavni krivci za stanje u Partizanu su taj trio VVV i oni prvi treba da lete. Sto se tice trenera ne vidim normalnog trenera koji bi dosao u Partizan,verovatno planiraju ovog nesrecnika Curcica,jedino resenje je mozda Stanojevic mada me ni on nije odusevio u Partizanu,nije tu bilo neke igre,vise smo na srecu prolazili. Poslednji trener s kojim smo imali neku igru i rezultat u Evropi je Mateus. Saponjic nije ni dobio sansu da pravi neku razliku u nekom timu,on je omladinski svetski prvak,tehnicki,takticki obucen,prosao skolu Partizana,dobro igra glavom,dobro se gradi,mlad,nase dete,Dinamo Zagreb ga ispod 20 miliona ne bi prodao a ovi nasi sumnjam da su uzeli i tri miliona za njega. Umesto njega da gledam ja gledam ovog Sadika koji stalno pada,ne zna da trci.
                              Last edited by Mihajlo10; 10-08-20, 20:48.

                              Comment


                              • Čim odbranu nisam pominjao znaš šta mislim o istoj.

                                Uz aktuelnu upravu naša najveća rak-rana.

                                Comment

                                Working...
                                X