Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne može Sadik nikada biti bolji od pomenute dvojice.
    Pogotovo je Tavamba kategorija za sebe i igrač zbog čije konstitucije i igre su zazirale mnogobrojne odbrane.
    Ehhh menjao bi tri Sadika za jednog Tavu.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Meni je bolji jbg. Voleo bih da je kod nas. Ima sve u igri. Krakat, ima tehniku bolju od onog panja Tavambe, mnogo veći krov od njega. Rikardo isto gotov produkt, ovaj nije sigurno. Imaće najbolji karijeru od pomenutih sigurno.

      Comment


      • Niko ne može reći da Tavamba sa svojom jakom konstitucijom i snagom nije bio odličan na lopti. Onako kada se zagradi okrenut leđima znao nositi po dva-tri defanzivca na svojim jakim leđima. Bio pravi sidraš.


        Gledajući Sadika imam utisak da ne zna trčati. Stalno se sapliće o busen trave. Kordinacija trčanja mu baš i nije najjača strana.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Jeste ali Tavamba je 1989. Rikardo 1991. a Sadik 1997. Neće on biti svetska klasa ali će u godinama ove dvojice biti 4 puta bolji od njih. Najbolje mu je da sluša Savu Miloševića i da radi na realizaciji konstantno. Mnogi imaju predrasude prema njemu posle onog pentranja na šipku i stvorilo se nešto u narodu kao da je panij, ne znam gledaju li ljudi utakmice.

          Drugo, Suma je opasan igrač. U rangu Kange. Ume da zasrlia, ali da je čist u glavi igrao bi neku od top 5 liga.

          Comment


          • Toliko sam se puta hvatao i bolela me tiba zbog Sadika da još mora mnogo kopati ne bi li se iskupio za sve moje duševne boli i patnje.
            Realizacija mu je baš sranje i tu će morati raditi na koncentraciji ne bi li doterao završnicu na pristojan nivo.
            Suma je pokazao da zna fudbala ali i dalje pokazuje znanje u malim količinama. Suviše je plaćen i uz velike fanfare i pompu doveden da bi igrao svaku drugu-treću kvalitetno. Od njega se očekuju stalna ponavljanja kvaliteta. Ima veliku dozu sujete i kada nisu svetla pozornice uprta samo u njega etooo problema.
            Natko je čovek koji pleni i oduševljava sa svakim druženjem sa loptom. Odma se videlo ko zna znanje...

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Odbrana od starta bušna ko sir. Moraće na zimu ozbiljna dopuna pre svega bekova jer olako puštamo protivnike da nas namagarče.
              Stojke se baca samo da bi se reklo da ima života u njemu.

              Comment


              • Slažem se za Sadika, klon mladog Sava Miloševića, ali bukvalno.
                Isto kao da Savo ima mladog Sava u timu.

                Kao da je današnji Savo Milošević doveo Sava Miloševića koji je igrao u Premijer ligi za Aston Vilu, eto to je značaj transfera Umara Sadika u Partizan.

                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Jbt jel ste ozbiljni.
                  Od Sadika se pravi Van Basten i slične aždaje.
                  Dečko je solidan i ništa posebno.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Pa znaš ti Ružni da Jugoslavija ima poseban stil pisanja.

                    Mogao je Sadik i večeras da tutne 2 gola.

                    Comment


                    • Nikada nisam načisto sa Jugoslavijom kada je sarkastičan kada ozbiljan.
                      Mogao je Sadik tutnuti, al nije. I to mu je glavni kamen spoticanja, očajna realizacija, što je, pun kritika i pljuvačina. Ono što Afrikanac maši i kako se snalazi kada treba poentirati je nešto bolno i teško za gledati.

                      Comment


                      • Peta šansa za Sadika i opet ništa.

                        Pogodio dve stative.

                        Comment


                        • Sadiku dati trista puta "oči u oči" sa golmanom ne bi znao kako kazniti loše postavljenu odbranu.
                          Meni nimalo nije smešno niti lepo gledati ovakvu neznalicu u Partizanu.
                          Nikada on kategoriju davanja sigurnih golova neće savladati.

                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Suminjo ostaje crno-beli naredne tri sezone.

                              Savin neki plan je oko čudnovatog Gvinejca i Natka praviti ozbiljnu priču na sredini terena. Samo za tako nešto potrebno je odstraniti škart i dovesti prava pravcata pojačanja.

                              Ne smemo ovaj put pogrešiti u izboru domaćih pojačanja pošto evidentno stranci na zimu ne dolaze u obzir.

                              Comment


                              • Bravo za trenutno najbolji srpski tim.

                                Tako se igra, časno do kraja, zbog navijača, kluba...

                                Comment

                                Working...
                                X