Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro bre, nema potrebe i na ovoj temi o tome.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • ovo je najbolji klip u istoriji interneta

      - imas devojku?
      - imam
      - jel nasa?
      - jeste, jeste, nasa je




      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
        E ovo je prava slika Partizana i Zvezde kada ne namestaju utakmice,Partizan je verovatno odustao od namestanja jer im je jasno da ne mogu toliko da nameste koliko Zvezda moze dok radi linija Vucic-Terzic,slicno bi i Zvezda prolazila da ne namesta utakmice u ling long ligi.
        Ima tu istine sa tom razlikom sto ovakva bezocnost u kradji koju sprovodi jedan klub nije vidjena ni u doba Arkana i Obilica, Steaue i Causeskua.... jer vise nisu samo sudije u ekipi zvezde vec i protivnicki golmani...level up u odnosu na sve ranije

        Comment


        • Kakve veze ima namestanje Zvezde u prici da mi ne mozemo da dobijemo Vozdovac kuci, Mladost i Cukarcki u gostima? Jel nas neko pokrao u tim mecevima? Ili sa tim da i najveci laici vide da jebeni Ostojic i Miletic ne mogu da drze desnu stranu dalje od JSL (cesto je i tu kriticno)? Zbog tog tandema po desnoj strani cemo ispasti iz Evrope. To se videlo jos na leto, pisano je i ovde.



          Manite se spinovanja.

          Rano mi je da komentarisem da li je Savo pravi ili nije, svakako da mu treba dati vremena. Sa druge strane, ponovicu da je 0 od coveka, i da ne ume da podnese poraz nego kuka posle svakog, pokusavajuci da skrene paznju sa igara svoje ekipe.
          Last edited by mark !t zer0; 31-10-19, 13:47.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Ima veze i tek kako. Sećam se Zvezda pod Prosinečkim. Dobije Partizan u 3 utakmice 5-0 ali ne možeš ti kad grizu svaku protiv tebe a protiv Partizana 3. tim i zezanje. Šef Metalca u upravi Partizana, a Džomba i ekipica otvoreno se smeju nama u facu.

            A sad, kad se kita više ne diže, sad ajmo malo o poštenju. Neka momci, ako je neko zaslužio vi ste. Trojke iz auta, gepekovanja, ofsajd Milijaša(a čovek bio van metar), i tako.

            Jovanetić i ekipa. Znam za Jovanetića jer je živi na 10 minuta od mene pa je posle derbija dobio natpis na kući..."stići će te pravda koju deliš". http://www.pressonline.rs/sport/osta...ete-smrcu.html

            Sećam se ovoga a i svih dešavanja. Svako veče sam legao sa zamišlju i željom da ovo dočekate. I sudibina je tako htela da vam se za sva zla sveti najostrašćeniji medju ostrašćenima.

            Baš mi vas nije žao i uživam u svakom očiglednom fejk penalu za Zvezdu i svaki put kada neko grize protiv vas.

            Pali ste posle Voždovca, ovo je kraj sezone. A Ostojić i njegovi komentari po čaršiji da je stiglo sa državnog vrha da Zvezda mora biti prva, Vojvodina druga a Partizan treći, pa lako je to pričati za Vošu kad su oni stvarno bolji. Kao stiglo... Pa odlučite se, je l namešta Voša ili Radnički ili je Lalat jednostavno el maestro.

            Sad malo objektivno, ludi ste ako smenite Savu Miloševića. Ludi. Odličan je on. Jednostavno nema dubinu i igrački kadar za nešto više. Ali je on trenutno za vas najbolje moguće rešenje.
            Last edited by Cassius Clay; 31-10-19, 14:12.

            Comment


            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
              Trojke iz auta, gepekovanja,
              Znaci svaki random ciganin poteze ovo na keca (pritom nema veze sa onim sto sam ja napisao).


              Ali evo kladim se da nemas pojma za ovo prvo sta se desilo(trojke iz auta), a drugo se jednostavno nije desilo, medjutim potegnuces naravno. Cak i iz cista mira, pitam se da li si uopste procitao moj post.
              Last edited by mark !t zer0; 31-10-19, 15:27.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Opet ste poceli o toj temi, a Vazura pravi ekipu za buducnost...

                https://www.mozzartsport.com/fudbal/...ducnost/341203
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Sto se mene tice merilo kvaliteta nekog tima iz nase lige je samo Evropa,ali kako mi mislimo da podignemo kvalitet lige kad se krade na sve strane,nije bitno Zvezda ili Partizan,pa sve i da veliki vodja izgradi stadione od 50k gledalaca nekom magijom ko ce da dodje to da gleda,saka placenih huligana i niko vise, kao i sada. Meni niko nije kriv kad izgubimo od Vozdovca,Indjije,Backe...ljudi su igrali bolji fudbal,bili srecniji i dobili utakmicu,krive su mi sudije kad ocigledno namestaju u korist Zvezde i Partizana,kriv mi je Kokeza,FSS i onaj nad njima. I u Evropi bi igrali mnogo bolji fudbal da se ovde ne igraju namestene utakmice.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Opet ste poceli o toj temi, a Vazura pravi ekipu za buducnost...

                    https://www.mozzartsport.com/fudbal/...ducnost/341203
                    Ne vidimo mi neznalice to.

                    Ali PRAVIMO EKIPU ZA BUDUCNOST = hteli da uvaljaju jedinog pismenog stopera sa 18 godina na prvu ponudu.

                    To me podsetilo na ono kad smo "prvi put u istoriji sacuvali jezgro sampionske ekipe" = prodali Blekija, Leonarda i Djurdjevica.
                    Last edited by mark !t zer0; 31-10-19, 15:41.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Bojan Ostojić je protiv Mančestera odigrao za čistu i apsolutnu desetku.
                      Miletić je kriv za poraz.

                      Neverovatno je napredovao Bojan Ostojić ove sezone, savršen centarhalf u svakom smislu i svakako zaslužuje da bude u kadru reprezentacije, kao podrška za Nikolu Milenkovića i Strahinju Pavlovića.

                      Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment




                      • A kudio si ga pre nekog vremena. Lepo ja napisah, isti si Mile Kontraš iz Vrućeg vetra.

                        Comment


                        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                          Bojan Ostojić je protiv Mančestera odigrao za čistu i apsolutnu desetku.
                          Miletić je kriv za poraz.

                          Neverovatno je napredovao Bojan Ostojić ove sezone, savršen centarhalf u svakom smislu i svakako zaslužuje da bude u kadru reprezentacije, kao podrška za Nikolu Milenkovića i Strahinju Pavlovića.

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          Tako je! I protiv Alkmara je bio odlican, mozda ne za 10, ali 9+! Savo je buduci Ser Alex, a Miloje Murinjo!
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Zaista nema nikakve dileme da je Bojan Ostojić, u ovom trenutku, elitni evropski centarhalf.
                            Njegova partija protiv Mančester junajteda je bila ekstremno blizu savršenstvu.

                            Agresivnost, brzina, pozicioniranje, nepobedivost u duelu, nepobedivost u vazduhu, definicija modernog, iskusnog i prekaljenog ratnika, spiritualni lider odbrane Partizana.

                            Bojan Ostojić je bio veoma impresivan na najjačoj utakmici u prethodnoj deceniji i po svemu zavređuje epitet top klase.

                            Partizan ove sezone ima veoma jak tim, sa iskusnom kičmom, sa sjajnim trenerom i ne bi bilo veliko iznenađenje kada bi ostvarili istorijski uspeh u Evropi.

                            Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Jos samo da ga prodamo Realu.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                                brzina
                                ..
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X