Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E pa to je ono sto sam prizeljkivao i tokom zreba - da nam iz prvog sesira padne ekpa koja ce da bude "cistac" i da pobedi sve utakmice (pa makar i nas) a da cemo mi u direktnim duelima sa ostala dva kluba izboriti evropsko prolece.

    Comment


    • AZ-u da vratimo tamo 2-2 kako znamo i umemo.
      Astana tamo nerešeno u Beogradu pobeda i Mančester da izdominiramo obe..

      Comment


      • Sto se mene tice od pocetka sam sebi govorimo da cu biti prezadovoljan ovom polusezonom ako pobedimo derbi i izborimo evropsko prolece makar bili 2 pa i 3 na tabeli. Jedno smo uradili i ostaje ovaj drugi posao da se zavrsi. Pokazali smo da mozemo da se nadigravamo sa Alkmarom, Astana je nivo Moldea, kako vreme prolazi bicemo u sve boljoj formi, Mancester bi mogao da kiksne na JeNeA ali tu mi je najvaznije da vidim Partizan koji zeli da se nadigrava sa takvim timom....optimista sam.

        Comment


        • AZ mi se uopšte ne svidja.
          Nije to ona divlja ekipa koju smo tukli u Holandiji i nesrećno primili gol u Beogradu u zadnjem minutu.

          Trče za medalju, opaka kondicija i brzina.
          Samo da ih Mančester dobije dva puta i slomi im duh i da mi remiziramo tamo i prolazimo grupu 100% ..

          Comment


          • Mala statisticka paralela izmedju ove utakmice i sa Alkmarom:



            Steta sto ovakve izmene nisu pale na pamet Milosevicu u cetvrtak ko zna kako bi se sve zavrsilo. Napad mnogo sansi stvara, odbrana malo toga dozvoljava, a posed lopte uz sve to dodje kao neka potvrda da sve sanse stvaramo iz dominacije. Jos imam tu koscicu u grlu zbog Alkmara morali smo da ih dobijemo i bila bi ovo jos lepsa nedelja, savrsena. Mora Savo cesce da kombinuje Sumu i Asana napred jer Sadik lose saradjuje sa svim saigracima u toj samoj zavrsnici akcija i on mi je najveca briga za sad, uzasan je finiser ma koliko dobrog posla da odradi pre toga.
            Last edited by tamonajugu; 22-09-19, 20:49.

            Comment


            • Ok,pobedili smo,napio sam se ali neka neko kaze onom Sadiku da se ne sutira spoljnom u 1 na 1 sa golmanom,,sad mogu da spavam.

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Kakav je gospodin Savo Pobeda, nereseno, poraz...nebitno je...covek drzi isti stav i uvek gleda daleko napred

                  Comment


                  • Savo Milošević je ubedljivo najjači fudbalski mozak u istoriji našeg naroda!
                    Aristokratija po pitanju inteligencije, mentalno dominira!

                    To je razlog broj jedan zašto intelektualni liliputanci poput Milojevića metaforički ostaju bez zuba u sudaru sa Sokratom taktike i strategije!
                    Solskjer će imati ogromnih problema čak i do boda da dođe kada se susretne sa dominantnim Savom Miloševićem!

                    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Ako Mancester izadje sa nekim kombinovanim sastavom odlicne su nam sanse da dodjemo do bodova kuci protiv njih. Mada bi ja licno voleo da dodju sa najjacim sastavom pa da lepo vidimo sta mozemo i gde smo u odnosu na takvu masineriju, svi u napad i pomoz' Bog.

                      Inace, nisam znao da je ona odlozena utakmica sa Javorom ubacena sad u sredu. Mozda je i najbolje tako jer bolje da imamo laksi raspored pred kraj polusezone nego sad. Onu utakmicu u kupu moze (i treba) da igra nas treci sastav.

                      Comment


                      • Tošić: Konačno sam dao gol na derbiju

                        https://www.b92.net/sport/fudbal/ves...nav_id=1594618

                        Bravo za Bambija..

                        Kad košuta na ledu Sadik neće onda hoće Bambi..

                        Comment


                        • Od utorka u prodaji ulaznice za utakmice Partizana u Ligi Evropa

                          Cene ulaznica za dve utakmice koje crno-beli igraju na svom stadionu, protiv Astane i Mančester junajteda su 4.000 dinara za južnu i severnu tribinu, 6.000 za bočne delove istoka i zapada, a 8.000 dinara za centralne delove tih tribina.

                          https://www.b92.net/sport/fudbal/ves...nav_id=1594631

                          Comment


                          • Trijumf struke i ljudi iz senke
                            http://volimpartizan.rs/trijumf-stru...z-senke-66162/

                            Comment


                            • FK Partizan

                              Da je pameti u Partizanu, a čisto sumnjam da je ima, Savo Milošević bi bio postavljen na klasičnu poziciju menadžera, identičnu Aleksu Fergusonu nekada u Mančesteru, čak najbliže tome kod nas je bio Dragan Džajić u Crvenoj zvezdi (svi dobro pamtimo da je u Bariju sedeo na klupi).

                              Znači, Savo Milošević mora da bude u poziciji da za Partizan znači boga i batinu što se tiče izbora igrača i odluke o uslovima i dužini ugovora svakoga od njih.
                              Stručni štab svakako treba maksimalno pojačati, Đuričić izgleda veoma dobro rešenje, a ako Savo tako odluči, dovesti još neko jako trenersko ime, kao asistenta.

                              U svakom slučaju neverovatan preokret je napravio Savo, svi se sećamo da je prethodnik pobegao glavom bez obzira.


                              Katastrofalno loše za Partizan bi bilo da se Savu nametne neko iznad njega ko će da se pita o igračkom kadru.
                              Last edited by La Jugoslavia; 24-09-19, 12:04.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Partizan: Stojković - Miletić, Vujačić, Ostojić, Brežančić - Šćekić, Zdjelar - F. Stevanović, Suma, Marković - Sadik. Klupa: N. Stevanović, Dinga, Šehović, Lakčević, L. Pavlović, Lutovac, Gigić.
                                Markec prvi put u 11, to bi valjalo ispratiti. On i Fića po krilima. Odmaraju Pavlovic, Urosevic, Natko, Tošić i Asano.

                                Zabrinjavajuće je što Zdjelar i Šćekić igraju svaku. Danas je možda mogao odmoriti Zdjelara, da izbaci malo ofanzivniju postavku, samo onda mora Natko da igra. Nadam se da će drugi Pavlović dobiti koji minut
                                Last edited by mark !t zer0; 25-09-19, 15:37.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X