Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oba gola smo primili na istu foru. Duga lopta u kontri u zonu izmedju Ostojića i Miletića. Kod prvog je Asano najveći krivac jer je izgubio loptu u situaciji gde imamo višak u napadu po levoj strani, i onda Ostojić naravno da ne može da isprati bilo koga u sprintu na 40 metara. Kod drugog je Miletić ostavio rupu, a Ostoja tragikomično odreagovao. Tu je definitivno naša crvena zona.

    Maltene sve što smo napravili večeras došlo je od Natka. Čovek je dao 2 gola, i namestio 4/5 100% šansi. Baš doktorska partija. Uz njega Sadik zaslužuje pohvale.
    Last edited by mark !t zer0; 20-09-19, 06:44.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Ako nas Zvezda ne dobije sada jedno 0:3, nece nikad. Zato ce Sadik da im spakuje u 90. minutu za 1:0.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Chiwwi View Post
        Duhoviti ste kao Zvezdini penali..
        Nama sude duhovite peale u ovoj vulkanizer ligi a vama u LE...

        Vaša zadnja linija je horor (kao i naša bez Degeneka)
        Last edited by nebitan; 20-09-19, 06:25.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • U julu se znalo da Ostojić ne može da igra u LE, ali eto opet dodjosmo do toga da danas pričamo kako Ostojić ne može da igra u Evropi.

          Onakav sebičluk Asana ne bi smeo da se dešava, pogotovu jer je pre toga kriv za gol, plus omašen zicer. Savo danas priča kako nije na 100%, ali opet ga drži ceo meč u situaciji gde posle onog promašaja njega nema na terenu do kraja meča. Nestao lik. Markec totalno van ritma, onu šansu ozbiljni igrači žmureći rešavaju.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • U 20 marke da nas dobijate u nedelju

            Comment


            • Katastrofa od utakmice, totalni amateri bi bolje odigrali. To je sve samo naravno posledica, a nekompetentna uprava je uzrok svakog pojedinačnog problema na terenu i na sinoćnoj utakmici.

              Sva ova aktuelna problematika oko Ostojića (koji prosto i jednostavno nije dovoljno dobar da bi igrao ovakve utakmice), ne bi ni postojala da je u klubu jedan Nikola Milenković.

              Da su u klubu normalni ljudi, oni bi rezonovali na sledeći način:
              "Ovaj Nikola Milenković nam je dar od boga, takav igrač rešava poziciju u odbrani u narednoj deceniji i svakim danom postaje sve bolji i bolji.
              Mi koji smo na odgovornim pozicijama u klubu imamo ogromnu odgovornost prema našim navijačima i ljubiteljima Partizana i fudbala da iz godine u godinu stvaramo sve jači i jači tim.
              Što se finansija tiče, pa nismo mi u klub došli na lepe oči, mi smo garantovali da ćemo preko sponzorskih ugovora i održivih i zdravih izvora finansiranja, Partizan bez problema moći da zadrži svoje najbolje igrače.
              Mi kao odgovorna uprava smo za naše najbolje igrače spremili najbolje ugovore, takve da neće imati potrebe da razmišljaju o odlasku.

              Pa majka mu stara, nismo mi nekave kriminalne grupe koje u klub ulaze samo da bi krali novac od prodaje igrača i transfera?!
              Pa nećemo valjda da reketiramo i uništavamo naš voljeni klub?"
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Sad kad su se slegli utisci da kazem koju. Daleko je ovo od katastrofe, odlicno smo odigrali ali ostaje zal za nerealizovanim sansama kojih je bilo poprilicno i koje u ovakvim utakmicama jednostavno moras da realizujes. Imali smo toliko mnogo sansi da ih dokusurimo ali ne vredi......posle je naravno krivica kao i uvek pala na odbrani. Ne znam zasto je Savo postavio toliko visoko odbranu kad se zna da Ostojic i Miletic ne mogu nikoga da prestignu ali dobro sta je tu je..... 20 suteva na gol Az-a 7 u okvir gola, dobra pas igra....ni malo nije bilo lako to uraditi protiv ovakvog protivnika bez obzira na tog igraca vise. Az nam je glavni konkurent za drugo mesto to je ekipa koja ne vredi slucajno 74 miliona, a Astanu cemo da tucemo oba puta....zivi bili pa videli.

                Strahinja Pavlovic je strasan igrac. Kakav je to samo stepen agresije, odlucnosti i fokusa to je neverovatno. Steta sto nema boljeg stopera pored sebe ne bi niko mogao da nam pridje golu. O Nathu sta tek reci...velemajstor, vodja, genijalac. Markovicu malo treba da udje u sansu i dalje je brz kao vetar. Navalni deo je odradio vrlo dobar posao ali odbrana mora da stavi prst na celo i mora da se poradi na tome, ne smeju igraci pozadi da budu predaleko jedan od drugih i visoko na centru kad znas da protiv sebe imas veoma brze igrace.... Mnogo curi po strani gde igraju Miletic i Ostojic....mislim da smo skoro sve golove u Evropi primili na pozicijama gde se oni nalaze....iako naravno ne treba zaboraviti da je Miletic onim skokom doneo Partizanu grupnu fazu LE kad nasi napadaci nisu mogli da prdnu....

                Sve u svemu optimista sam posle vecerasnje utakmice, odlicno to izgleda, igramo fudbal, nadigravamo se, imamo plan za napad na gol, uvek trazimo sansu za gol.....taj napadacki Partizan koji igra na gol vise oduvek cekamo i Savo je poceo da ga gradi.

                U nedelju sudar ekipa dve razlicite fudbalske skole i filozofije pa cemo videti ko ce prevagnuti.....
                Last edited by tamonajugu; 20-09-19, 12:33.

                Comment


                • Ali naravno Natko, ipak je to utisak svih utisaka.
                  Kao da je Partizan doveo Luku Modrića, možda čak i bolji uticaj na igru i klub ima Bibras Natko!
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Kao i uvek mi moramo da primimo gol da bi poceli da igramo...vec trecu utakmicu zaredom se vracamo iz minusa. Sa jedne strane to zabrinjava, a sa jedne ohrabruje i govori o cvrstom karakteru koji ova ekipa ima. Upravo sam odgledao pregled sansi sa utakmice Mancester-Astana....pa oni su trebali 15 golova da prime, a ne jedan. Protiv Astane imamo obavezu da uzmemo minimum 4 boda, a ja verujem da mozemo obe da pobedimo. O prolazu ce verovatno da odlucuje ta poslednja utakmica kuci upravo sa Astanom.

                    Comment


                    • Bez obzira na brdo promasenih sansi mi smo dali dva gola,ali odbrana je katastrofa,da smo dali 10 primili bi 10 golova,tako to deluje,cim predju centar daju nam gol.

                      Comment


                      • Partizan boljeg igrača za derbi nije mogao da dovede. Da je Mesija doveo i to bi bilo lošije od Bibrasa Natka!
                        Biće fascinantno gledati duele Natka sa protivnicima, Milojević sigurno ima glavobolju tešku kako da zaustavi jednog kapitena reprezentacije Izraela i prekaljenog internacionalca, preiskusnog u UEFA takmičenjima u Ligi šampiona i Evrope.

                        Bilo koji drugi tip igrača je relativno lako neutralisati, ali je Partizan sa Bibrasom Natkom dobio supermoderan mozak tima, potpuno je nova struktura u timu, još kada proradi munjeviti Lazar Marković, eto veselja za sve Partizanovce.

                        Jeste AZ Alkmar bio za svaku kritiku i ispod svake kritike, ali se vidi da sve tutnji ispod površine u Partizanu od potencijala.
                        Pokazan je taj uragan na mah protiv Malatije, neko će ozbiljno da nastrada kada upadne u mašinu koju im zakuva Bibras Natko, a onda će da melju i Zoran Tošić i Saša Zdjelar i Takuma Asano i Umar Sadik i Lazar Marković.
                        Veliki je potencijal Lutovca i Gigića, a Savo je to veoma lepo prepoznao.

                        Naravno, niko i ništa nije bez mane, a mana Partizana je svakako Ostojić koji blago rečeno nije dovoljno dobar. Miletić je bio katastrofa protiv AZ-a, ogromno razočarenje, obrukao se propisno, kao da je zaboravio da hoda.
                        Ako se ne popravi pod hitno, čeka ga klupa, pa neka je malo greje ove zime.
                        Last edited by La Jugoslavia; 20-09-19, 14:00.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Bez obzira na brdo promasenih sansi mi smo dali dva gola,ali odbrana je katastrofa,da smo dali 10 primili bi 10 golova,tako to deluje,cim predju centar daju nam gol.
                          I to kompletna jer niko ne pokriva leđa malom Uroševiću a onaj mali što mu e transfer propao je utripovao nešto i umesto kada iznese loptu do 35-40 metara od gola da je preda veznom igraču on proba neki prodor do kraja i sva tri, četiri puta je izgubio loptu. Ostojić može samo u vulkanizer ligi da igra, čak je i ćelavi ispadao jer mu niko ne pokriva leđa (bekovi su žrtva taktike Save Miloševića).
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Ostojić može samo u vulkanizer ligi da igra, čak je i ćelavi ispadao
                            Ovo potpisujem.

                            Žander, Van La Para, Marko Marin i Tomane trebaju 1000% fokus da usmere na Ostojića i Miletića od kojih prvi ne zna pravilno da hoda, a drugi je zaboravio negde usput, izgleda da je pomislio da je nešto nakon hvalospeva prošle jeseni i poziva za reprezentaciju.

                            Ogromna je šansa Zvezde da jako i svim silama napadne po levom boku, tu je protivnik najtanji.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Savo jednostavno jos nije imao niti vremena niti mogucnost da sastavi ekipu kakvu zeli, sve je jos u izgradnji nista nije zavrseno. Ovoj Savinoj zamisli fale bekovi koji igraju u oba pravca, Urosevic je neplanirao iskocio iz pozadine i doneo ozbiljan kvalitet po levoj strani gde on i Pavlovic ne daju muva da prodje sve golove primamo preko desne, Brezancic kao jedan od glavnih pojacanja ceka sansu ko ozebli sunce jer Urosevic KIDA, a Miletic jednostavno nikad nije ni bio ofanzivan bek, nije ni bek bio vec stoper u stvari ali on moze da igra defanzinvog beka odlicno kad je odbrana plitko postavljena, a u svim drugim situacijama on ima zestoke mane. Ostojic takodje ima veliki problem kad je odbrana visoko dok sa druge strane odlicno zatvara kad smo nisko postavljeni. Pesukic po meni ima potencijala da zablista kao Urosevic ako uskoro dobije sansu. Jedva cekam derbi bice zanimljivo videti ishod sudara dve razlicite fudbalske filozofije. AKo postavimo nize odbranu nece se Zvezda naigrati, a ako nam odbrana bude visoko bice belaja.

                              Nemam pojma kakav sastav da ocekujem u nedelju, a nesto ne verujem da cemo izaci u istom sastavu kao juce.
                              Last edited by tamonajugu; 20-09-19, 15:00.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Nama sude duhovite peale u ovoj vulkanizer ligi a vama u LE...

                                Vaša zadnja linija je horor (kao i naša bez Degeneka)
                                Vaša zadnja linija je super.

                                Comment

                                Working...
                                X