Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad smo vec bili drugi u LS, da budemo isto i u LE.

    EDIT: nije
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Kad smo vec bili drugi u LS, da budemo isto i u LE. :

      EDIT: nije
      Prebačeno na : http://www.sportklub.info/forum/show...01#post2027001
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Comment


          • Originally posted by tamonajugu View Post
            Pa Astana i jeste za 4.mesto Mi bi ipak mogli u prva dva.
            Ljudi kidaju u Evropi poslednje tri sezone, ovo im je cetvrta godina za redom kako su u grupnoj fazi LE. Plus u sezoni 2015-2016 igrali grupnu fazu LS. Po meni ozbiljan kandidat za drugo mesto u grupi.

            Od AZa ne znam sta da ocekujem.

            Comment


            • Niko ne kaze da su slabi, neatraktivna ali ozbiljna ekipa u evropskim okvirima redovno igraju grupnu fazu ali nismo ni mi naivni. Podjednake sanse imamo mi, Astana i AZ za to drugo mesto i bice velika borba. Astana je narocito dobra kuci u Evropi. AZ uvek ima klimavu formu u Evropi pa se nadam da cemo da ih uhvatimo na krivoj nozi. Ipak ne deluje mi da je Astana jaca od Moldea ili Malatije, a i ako jeste u pitanju su nijanse.
              Vrlo je vazno da Mancester pobedi sve nase konkurente pa ako mi uspemo da izvucemo neki bod protiv Mancesta' bice to super-bonus za nas u toj borbi za evro-prolece.

              Comment


              • Necemo dovesti beka, Miletica ce da pretrcavaju ko ludi. Duva nam sa te strane.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Netacno. Problem je Tosic na toj strani koji je beskoristan u defanzivi...ima lose defanzivne kretnje, previse je daleko od igraca, od Miletica je uvek udaljen pola terena...

                  Izgleda da Pavlovicu ipak propao transfer u Lacio - https://www.mozzartsport.com/fudbal/...o-zalbe/336323

                  Navodno,neke probleme koje ima ne mogu da mu ugroze zdravlje,cak ni karijeru ali pouceni iskustvom Astorija ne žele da nista rizikuju. Sve u svemu ko im jb mtr hvala doktoru Lacijala
                  Posle grupne faze cena moze da mu bude samo veca nikako manja.
                  Last edited by tamonajugu; 31-08-19, 12:50.

                  Comment


                  • Nije to baš istina ako kiksne nešto katastrofa par puta, cena ode dole. Bila je ovo dobra šansa. Pogotovo što je Kežman medijator bio. Ali nema veze.

                    Comment


                    • Neka ga kod nas.
                      Mali je retki prototip štopera koji ume s loptom, koji zna da iznese i odigra na pritisak.

                      Problem nam je desni bek.
                      Ćelavi da predje na štopera a da se dovodi desni bek.
                      Kao Urošević, ništa manje, nište više.
                      Biće dovoljno.

                      Comment


                      • Cela je imao dosta kikseva na mestu stopera nije on za tu poziciju on je defanzivni desni bek i Savo ga nece mrdati odatle. Umesto Ostoje mora da se dovede neki stoper jer osim sto je u godinama on ima problema i sa povredama. Pominje se opet onaj crnac Banjak ali traze za njega 2.000.000 tako da nista od toga verovatno pogotovo jer smo popunili broj stranaca pa da bi on igrao neko mora da izvisi, a taj luksuz nemamo, a nemamo ni para da bi ga dovoodili da bi igrao samo 6 utakmica u Evropi plus to nije korektno prema ostalim igracima. Realnija opcija je onaj Simovic. Mozda Pejcinovic bude ta transfer bomba koja ce da uzdrma srpski fudbal

                        Originally posted by 7528. View Post
                        Nije to baš istina ako kiksne nešto katastrofa par puta, cena ode dole. Bila je ovo dobra šansa. Pogotovo što je Kežman medijator bio. Ali nema veze.
                        Pavlovic je tip igraca za koga znas da neces pogresiti ako ga ostavis do kraja karijere u klubu, a jos manje ces pogresiti ako sacekas malo duze da bi ga prodao...18 god ima i do 20-21 se racuna kao mlad igrac koji ima veliki prostor za napredak tako da je po meni ovo dar sa neba jer ako ga ne prodamo sad nudice za njega bar milion vise u narednim prelaznim rokovima. Na njemu moze samo uprava da izgubi. Partizan na njemu ne moze da izgubi vec samo da dobije.
                        Last edited by tamonajugu; 31-08-19, 15:07.

                        Comment


                        • Ožegović i Sadik su cirkus, Ostojić klovn. Partizan mora da se pojača.

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Ožegović ide u Rozenburg, tako da se dovodi špic, msm mora..

                            Comment


                            • Izgleda da su lacijali hteli iskoristiti našu novčanu injekciju povodom plasmana u grupe LE pa malo krenuli sa šabanskim ucenjivanjem i vrdanjem dogovora.
                              Dobra stvar što Kalaba ostaje i što Partizanu može doneti znatno veći profit od sadašnjih 5,5 miliona.
                              Ako sve bude kako treba, Bože zdravlja, očekujem ga negde oko 10 milki.

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Ožegović ide u Rozenburg, tako da se dovodi špic, msm mora..
                                Jel to sigurno? Daj Bože, slaviću, samo leđa mu videti...

                                Comment

                                Working...
                                X