Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad smo vec kod bivsih saigraca Tosica i Natka nije zgoreg pomenuti ni Atanasiadisa- https://www.transfermarkt.com/stefan.../spieler/45970 Ozbiljno....fali nam taj napadac koji ce da se zagradi, primi loptu i odlozi, ostavljajuci prostor iza sebe za krilne igrace....pogotovo protiv bunkera u nasoj ligi. Da dodju i on i Dumbia i bas nas briga..neka se rotiraju, Atanasiadis iako nije vec zvezda od Dumbie moze on cesce i klupu da guli.
    Last edited by tamonajugu; 24-08-19, 23:23.

    Comment


    • Nešto manje od 96 sati pred Molde stvara se slika u grobarskoj javnosti kako igramo biti ili ne biti duel. Da od rezultata dvomeča zavisi bitisanje i život celog kluba i budućih generacija.
      Ne volim takva poređenja koja će pre škoditi, postaviti teret, nego pomoći pred uzvrat na severu.
      Mnogo grupne faza donosi novca, tu su tv prava i šansa da svakom novom pobedom obogatiš klupsku kasu. Da ne govorim šta znači za imidž kluba i sama tržišna vrednost igrača na Transmarketu.
      Ali jebem ti klupsku aktuelnu vlast koja ovim mečom figurira ko da je gladijatorska borba na život i smrt. Igraće se fudbal i posle Moldea. Niti će eventualni prolaz zakrpiti sve loše što se klubu dešava poslednjih godina. Stoji zakrpiće brojne rupe u finansijskom smislu ali opet nedovoljno da bi se moglo reći kako je klub na stabilnim nogama.
      Kroz istoriju ne plivamo najbolje kada imamo teško breme moranja pobede tako da me nervira što se od Moldea pravi ovo šta se pravi.

      Comment


      • Ova ekipa je pokazala da bolje igra pod pritiskom nego kad ima naizgled lak posao tako da je po meni dobro sto ce igraci bolje shvatiti vaznost ovog dvomeca nego na startu prve utakmice. Partizan je kroz istoriju u stvari padao pred naizgled lakim i vec gotovim izazovima...cim je nesto doziveo kao biti ili ne biti izlazio je kao pobednik. Finale sa Realom, revans sa Videotonom, Petrzalka..primera koliko hoces.... Odlicno je sto se igracima namece pritisak, ovaj mentalitet vapi za takvom vrstom pritiska jer ga to jedino i pokrece.
        Last edited by tamonajugu; 26-08-19, 00:03.

        Comment


        • Jel' navija neko za Partizan?

          Idemo večeras jako..

          Stojke
          Ćela-Pavlović-Ostoja-Urošević
          Zdjelar-Šćepan mali
          Bambi-Natko-Asano
          Suma

          Na klupi
          Suma-Ožegol
          Fića-Bambi

          Na tribini: Sadik..
          Last edited by Chiwwi; 29-08-19, 12:27.

          Comment


          • Uros je uz nas veceras, nema cega da se plasimo.

            Rutinskih 1-1
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Koliko je Natko spreman, od toga dosta zavisi. I da li će centarfor biti "Meme" Sadik ili Oganj vatreni [emoji16]

              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Originally posted by Chiwwi View Post
                Jel' navija neko za Partizan?

                Idemo večeras jako..

                Stojke
                Ćela-Pavlović-Ostoja-Urošević
                Zdjelar-Šćepan mali
                Bambi-Natko-Asano
                Suma

                Na klupi
                Suma-Ožegol
                Fića-Bambi

                Na tribini: Sadik..
                Prognozira se sledeci sastav:

                Stojkovic
                Miletic-Ostojic-Pavlovic-Urosevic
                Zdjelar-Scekic
                Tosic-Suma-Asano
                Sadik (nazalost)

                Ocekujem da ih dotuku Natko i Stevanovic u drugom poluvremenu. Nadam se da ce Sadik ovoga puta mnogo vise njima smetati...ne mora da da gol ali neka pritiska stopere Moldea i sto manje ucestvuje u nasim napadima.....nek se vrti oko polukruga na 16 metara i ni slucajno da bezi na stranu i zauzima prostor bocnim igracima...mozda ga moldezani potcene zbog prvog meca pa uspe i da uvalja neki gol.
                Last edited by tamonajugu; 29-08-19, 13:37.

                Comment


                • Ovo moje gore je bila želja ali znam da to neće izaći na teren.

                  Slažem se za prognozu s tim što mislim da će umesto Sadika Ožegol jer je dobar za borbu i da im smara tamo štopere dok se dodaju a i da hvata bunarke.

                  Treba čekati kontre.
                  Molde nije vičan sa loptom ali kontre igraju kao kompjuter.

                  Comment


                  • Originally posted by tamonajugu View Post
                    Prognozira se sledeci sastav:

                    Stojkovic
                    Miletic-Ostojic-Pavlovic-Urosevic
                    Zdjelar-Scekic
                    Tosic-Suma-Asano
                    Sadik (nazalost)

                    Ocekujem da ih dotuku Natko i Stevanovic u drugom poluvremenu. Nadam se da ce Sadik ovoga puta mnogo vise njima smetati...ne mora da da gol ali neka pritiska stopere Moldea i sto manje ucestvuje u nasim napadima.....nek se vrti oko polukruga na 16 metara i ni slucajno da bezi na stranu i zauzima prostor bocnim igracima...mozda ga moldezani potcene zbog prvog meca pa uspe i da uvalja neki gol.
                    Sadik se dobro gradi, prosleđuje loptu ali kada šutira to izgleda kao da 'leba nije jeo tri dana. Meni je neverovatno da onako profi fudbaler šutira.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Bez Natka je to dosta tanko. Tošić može da povuče, i naravno ako Ostojić krene biće to ozbiljna rupa za Molde da iskoristi.

                      Sve u svemu, sa ovakvim najavljenim sastavom mrka kapa, čak može neki rekord da padne po visini poraza, ako baš sve klikne Moldeu.
                      Ozbiljni su i preozbiljni, mora najjači tim Partizan da izvede, sa Natkom na čelu.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Zdjelar odma dobio žuti, bravo momak, tako se to radi u prvom minutu

                        Comment


                        • Ćelavog opet pretrčavaju

                          Comment


                          • Daleko bolje se Partizan ovde brani nego u Beogradu.

                            Molde skromna ekipa. Aris bi bio opasniji, ove samo čudo može da odvede u LE.

                            Očekujem uskoro gol Partizana.

                            Comment


                            • Pre nekoliko sedmica neko je na forumu Molde nazvao mašinerijom ili tako nekako.
                              u ovih pola sata samo je Manitou spasao Molde da ne prime bar jedan gol.

                              Iskreno se nadam da će ih Partizan ovde nabiti,
                              jer su svakako kvalitetnija ekipa.
                              To se vidi iz aviona.

                              Comment


                              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                                Pre nekoliko sedmica neko je na forumu Molde nazvao mašinerijom ili tako nekako.
                                Jugosloven je bio u elementu, cesto on to.

                                Comment

                                Working...
                                X