Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sudija je bio baš, baš ekstremno loš.

    Žao mi je što ovo moram da kažem jer neke ljude veoma poštujem, ali ako neko nije video da način sinoćnjeg suđenja nema nikakvog osećaja za igru, taj je i definitivno promašio smisao fudbala kao igre.

    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Originally posted by Stojanče View Post
      A što je Savi kriv sudija?

      Korektno je odradio posao. Čak je i mog'o da dosudi penal za Molde zbog neopreznosti Vujaćića.
      Ma mogao je on da im dosudi sta hoces ali nama nije mogao nista. Secam se faula nad Zdjelarom posle rvackog zahvata na ivici njihovog 16...nije ni pomislio da svira, a bio je tu na 2 metra i posmatrao...i tako neke sitne stvari koje vecina ljudi ne vidi ali drasticno uticu na igru....taman krenes u jaci presing on ti izmisli neki faul, a njima dopusta da budu grublji i eto kako gubis inicijativu tokom meca tim neujednacenim kriterijumom (plus imas Sadika koji igra njihovog stopera ). Npr Urosevic i neki njihov se sudare glavom o glavu i on svira faul za njih, a jos Strajnic vice ovo je verovatno zuti za igraca Partizana Mada nije Savo mislio samo na sudjenje vec i na odnos medija prema Partizanu i uopste tu atmosferu ali verovatno nije zeleo da govori preciznije o tome....cim je on poceo da prica o tome znaci da ga nesto zestoko pogadja i da je pocleo da utice na ekipu inace on retko govori o takvim stvarima.
      Last edited by tamonajugu; 23-08-19, 10:27.

      Comment


      • Bilo je grešaka kao što ih ima u gotovo svakoj utakmici.

        Ipak, napisati da je sudija bio esktremno loš i žaliti se da je oštetio neku od ekipa je preterivanje.

        Sasvim dobro je odradio posao.

        Comment


        • Pa ako "ne ostetiti ekipu" znaci ne svirati penal ili nepostojeci ofsajd onda nije ostetio nikog ali kriterijum sudjenja je bio kriminalan. Ja jos od meca Zvezde sa Kopenhagenom govorim da postoji nekakva vrste urote odredjenih zemalja protiv nas kao sto su svajcarci i skandinavci jer ozbiljno pretimo da udjemo u prvih 15 liga i da ih eliminisemo u sirotinjski deo za narednih nekoliko godina. Juce su bili neki povoljni rezultati po nas (pisacu o tome u superligi) tako da u revansu moramo da budemo spremni i mi i Zvezda na sve bez obzira sto Zvezda ima video tehnologiju na utakmici jer lako jednim "zatvaranjem ociju:" pre kamerama moze da se promeni tok citavog dvomeca.

          Comment


          • Sećam se da si posle utakmice sa Kopenhagenom pisao da zahvaljujući jugoslovenskom (komunistickom) nasledju ljudi pričaju samo o sudijama i žestoko si nas kritikovao zbog pisanja o istim.

            I ovo si napisao - Termin "domacinsko sudjenje" ne postoji u Evropi. Tamo postoje greske sudija i to je to.

            Ponavljam, kad se sve skupi i sabere meni suđenje sinoć nije bilo loše. I u razgovoru danas sa ljudima gotovo da niko i ne priča o suđenju.
            Last edited by Karamazov; 23-08-19, 10:45.

            Comment


            • Dok ne dodje novi špic, Sumu staviti na lažnu 9-ku, Asano levo, Bambi/Fića desno, Izraelac na AM, Zdjelar-Šćekić DM i pozadi ista ekipa od sinoć plus Ostoja ako se oporavi.

              Igrati blok 90min i juriti kontre.
              Molde je ekipa koja nije vična sa loptom i postižu golove iz kontre.
              Tako su i Čuki, tako su i nama.
              Partizan sa blokom seče u startu da nam onaj njihov bočni igrač pretrčava ćelavog svaku polu-kontru, daje im loptu u noge i otvaramo sebi prostor za kontre.
              A Partizan jeste ekipa koja lepo igra kontre.
              Treba taktizirati.
              Znam da Savo neće igrati to ni u ludilu ali eto da napišem.

              Inače Molde igra tamo na veštačkoj travi, brz teren.
              Last edited by Chiwwi; 23-08-19, 10:58.

              Comment


              • Uveren sam da cemo odigrati mnogo bolje revans. Ova ekipa je najbolja kad zagusti....cim stvari postanu "lakse" odmah se opuste...dobro je sto ce biti tenzije u revansu.
                Ocekujem ovaj sastav:



                Natko bi verovatno izasao oko 60-70 minuta, a usao Scekic u slucaju povoljnog rezultata. Mislim da nam vestacka podloga nece smetati vec naprotiv....ono juce nije teren nego kliziste, igraci se stalno klizaju valjda se ta nova trava jos nije dobro ucvrstila. Mislim da ce po vestaku jos vise doci do izrazaja nasa fizicka sprema, to je bolja podloga za trcanje, manja amortizacija veca sila u pokretu. Mnogi kritikuju vestacku travu ali nista joj ne fali cak se bolje moze igrati fudbal na njoj (naravno ako je vrhunski kvalitet podloge u pitanju)


                Suma: Partizan ima sjajan tim
                http://volimpartizan.rs/suma-partiza...jan-tim-63503/
                Izgleda da je malo dosao k sebi, sasvim korektna izjava nakon one nervoze na terenu i pogotovo me raduje sto je Tosica pohvalio za asistenciju to znaci da postoji postovanje i zahvalnost izmedju njih.

                Naravno radi se o Sumi, a ne o onom migrantu
                Last edited by tamonajugu; 23-08-19, 14:38.

                Comment


                • Sadik se izvinio navijačima Partizana

                  Fudbaler Partizana Umar Sadik izvinio se navijačim svoje ekipe zbog ponašanja tokom utakmice.

                  Sadik je bio deo crno-belih u pobedi od 2:1 nad Moldeom u prvom meču plej-ofa kvalifikacija za Ligu Evrope.

                  On je odigrao prvo poluvreme, tokom kojeg je bio daleko ispod očekivanog nivoa, a onda je zamenjen za Ognjena Ožegovića.

                  Sredinom nastavka kamere su uhvatile bivšeg napadača Rome kako stoji na ogradi praznih tribina stadiona Partizana i sa nekim telefonira.

                  Takav potez Sadika poprilično je "zapalio" društvene mreže, a 22-godišnji Nigerijac se našao na meti kritičara koji nisu odobravali njegovo neprofesionalno ponašanje.

                  "Želim da se izvinim svima koji su povezani sa ovim velikim klubom zbog jučerašnjeg poteza. Nadam se da ćete razumeti da ja dolazim iz drugačije kulture. Za mene je Partizan ispred svega i nastaviću da se borim za njega do kraja. Napred Partizan", napisao je Sadik.

                  Revanš Partizana i Moldea igra se u Norveškoj sledećeg četvrtka.


                  https://www.b92.net/sport/fudbal/ves...nav_id=1581624

                  Comment


                  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                    Sudija je bio baš, baš ekstremno loš.

                    Žao mi je što ovo moram da kažem jer neke ljude veoma poštujem, ali ako neko nije video da način sinoćnjeg suđenja nema nikakvog osećaja za igru, taj je i definitivno promašio smisao fudbala kao igre.

                    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                    Što mi jako čudno jel Viktor Kasai važi za odličnog i dugogodišnjeg suca. Tendencija kojom je svirao sitne prekršaje za stamene Norvežane išlo svima na ganglije.

                    Comment


                    • Strahinja Pavlović pao na medicinskim testovima pred potpis za Lacio.
                      Vest prenosi rimski Mesađero.
                      U ponedeljak ide novi pregled. Veruje se da je razlog loših rezultata stanja tela uticalo što je Kalaba dan ranije imao težak meč pa mu se telo dodatno izmrcvarilo.

                      Comment


                      • Meni je ostao u sećanju onaj nedosudjeni faul nad Zdjelarom na 18 kad je pao na loptu gurnut s ledja i to pred očima sudije.
                        I onaj faul dosudjen Norvežanu kad se Ožegović zagradio na potencijalni kontru telom bez ruku a Norvežanin rukama "obrnuo" Ožegovića.
                        Sudija je tu dosudio faul za Molde a Savo popizdeo jer je to sve bilo ispred njega i dobio žuti.

                        Nije toliko strašno ali kad se uzme u obzir da smo mi bili domaćini a ne Norvežani onda je kritika vredna pomena.

                        Comment


                        • Meni su i jedna i druga odluka ispravne.

                          Vi bre komšije samo o nekim zaverama, sudijama, Vučiću...

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Strahinja Pavlović pao na medicinskim testovima pred potpis za Lacio.
                            Vest prenosi rimski Mesađero.
                            U ponedeljak ide novi pregled. Veruje se da je razlog loših rezultata stanja tela uticalo što je Kalaba dan ranije imao težak meč pa mu se telo dodatno izmrcvarilo.
                            Gde li će Fiću prodati i za koliko.
                            Tipujem da će Olimpijakos i Anderleht da ponude po 5.5milki i onda će Fiorentina da utrči iznenada sa astronomskom ponudom od 6 miliona i ode nam dete u beli svet.

                            Nego jel' tačno da ne mogu da ga prodaju pre 18?
                            Last edited by Chiwwi; 24-08-19, 09:44.

                            Comment


                            • To su nesvirani faulovi koji su se jasno videli pogotovo je taj nad Zdjelarom mogao da bude opasan po njihov gol ali bilo je dosta nasih sitnih prekrsaja nad norvezanima koji se sa druge strane nisu svirali kad iste takve prekrsaje norvezani naprave....to se zove neujednacen kriterijum i ocigledno na jedan lukav i perfidan nacin davanje prednosti gostujucoj ekipi. U redu je da ti nekad pogresis ali da konstantno cele utakmice drzis takav kriterijum to je vec osnov za ozbiljne sumnje. U norveskoj nas verovatno ceka jos gore sudjenje tako da ipak moramo da skupimo mooda kao prekjuce i da se izdignemo iznad toga, dzabe kukamo tokom utakmice treba energiju i fokus usmeriti na igru, a kad pobedis i prodjes dalje onda lepo uperis prstom ka govedu i kazes sta ti je na srcu, ne smemo da dozvolimo da nas sudijske odluke izbace iz takta. Svajcarci i skandinavci (danci pre svih) sve ovo kuvaju jer im strepi guzzca za 15 mesto, nikad nismo imali ovako lose sudjenje u Evropi....desi se po nekad lose odsudjen mec ali ovakva konstantnost u losem sudjenju i to najvise kod kuce nije slucajna.

                              Comment


                              • Originally posted by Stojanče View Post
                                Meni su i jedna i druga odluka ispravne.

                                Vi bre komšije samo o nekim zaverama, sudijama, Vučiću...
                                Nešto pametno naučili od vas

                                Comment

                                Working...
                                X