Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta da kazem za igru Partizana i za utisak sinoc. Odigrao kladionicu 6 parova gg. Pogadjate samo Partizan izdao. Ko izda pizda...
    Molde je laksi portivnik od Arisa. Ne znam kog igraca planirate da dovedete do Moldea, ali dobro je da prvu igrate u Beogradu. Ako igraci veruju mozda i udjete u LE. Meni je zanimljivo ponasanje Save. Sava podrhtava iznutra kao prut, treperi a u javnosti je miran. Mislim da je njemu najteze, iako bi mi zbog nekog bilo drago da Partizan igra LE ove godine to je srpski fudbal i pod dva Savo. Generalno mnogo je tu negativnog nasledja i dosta je prisutan negativan odnos prema stvarima. Sve to u koraku treba izhendlovati i na kraju biti uspesan rezultatski.

    Comment


    • Partizan ima problem sa neuigranoscu i kratkom klupom ali cak i takav u Beogradu je pokazao da moze da napuni mrezu i stvori mnogo sansi protiv ni malo naivne ekipe kao sto je Malatija koja dolazi iz zemlje koja je u top 10 liga Evrope. Neki igraci se jos privikavaju na pritisak Partizanovog dresa ali ocekujem vrlo brzo veliki pomak u tom pravcu i jos bolji Partizan. Ovaj dvomec je bio veliko i korisno iskustvo. Ne sumnjam da ce Savo odabrati odlican pristup protiv Moldea jer smo bolji od njih i inidivdualno i timski plus cemo tu timsku igru jos vise nadograditi do tog meca. Malatija je opasnija od Moldea pa osim nasih gresaka nista narocito nije uradila kod naseg gola. Sad cemo bolje stajati na terenu i ocekujem jos bolju realizaciju cak i pred praznim ribinama a ako ipak Uefa dozvoli ulaz trebamo dobar deo dileme otkloniti vec u Beogradu. Bice to lepa uvertira za LE gde nas tek ceka teska borba za evropsko prolece i samim tim za ulazak Srbije u top 15 liga Evrope (neverovatno ali istinito )
      Last edited by tamonajugu; 16-08-19, 15:52.

      Comment


      • Partizan nikad nije ispao protiv Skandinavaca

        1983: Viking (5:1, 0:0)
        2002: Hamarbi (4:0, 1:1)
        2003: Đurgarden (1:1, 2:2)
        2010: Helsinki (3:0, 2:1)
        2012: Tromzo (1:0, 2:3)
        2014: HB Toršavn (3:0, 3:1)
        2018: Nordsjeland (3:2, 2:1)

        Comment


        • Lepo je Savo jednom rekao "mi treneri i igraci ne smemo da se prisecamo i zivimo u proslosti". Statistika je jedno, a za realnost se treba spremiti maksimalno.....i ne sumnjam da cemo punom parom udariti na norvezane. Jedva cekam mec sa Radom,a jedva cekam i dvomec.....ovo su prelomni trenuci u sezoni...grupu cemo dosta rasterecenije igrati, a kontra-napadacka taktika ce nam doneti veliku prednost i to je bliska istorija pokazala da orijentacija na kontra-napade donosi dobre rezultate u Evropi.

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Ja ovog Sadika kad gledam imam utisak da će svakog trena noge da polomi od prostog trčanja, kao košuta na ledu.
            Kao da je sastavljan od tri različita čoveka.
            Inače sinoć se ne zna ko je bio gori dal' Partizan ili Malatija.
            Sva sreća pa smo prošli ali ono je bila katastrofa.

            Partizanu fali štoper, ako prodaju malog onda dva štopera, fali zadnji vezni ala Everton, fali desno krilo, fali napadač(Ne kažem da je Sadik loš ali ne kažem ni da je dobar) i fali polušpic (Suma je jednostavno neobjašnjiv)
            I kosuta se snadje na ledu ali ovaj na travi jos nikako da uspostavi ravnotezu.

            Comment


            • Mašinerija Molde je najteži i najveći protivnik koga je mogao da dobije Partizan u plej-ofu.
              Do tančina posložen mehanizam koji ne daje nikakvu šansu protivniku da uopšte dođe do lopte, do ekstrema komplikovan za razvijanje bilo kakve igre protiv njih.

              Kao da to nije dovoljno, još se na JNA igra bez prisustva gledalaca.
              Pred Savom Miloševićem je ispit trenerske karijere, samo nekoliko meseci nakon što je preuzeo Partizan.

              Mašinerija Molde, neprikosnoveni lider u Norveškoj, je došao na žrebu u najgorem mogućem trenutku po Partizan, a u najboljem mogućem trenutku po njih.
              Po svemu su ovo najzvezdaniji i najbolji trenuci u istoriji Moldea, trenuci kada umesto tima imaju sklopljenu nepobedivu mašineriju protiv koje Partizan nema ama baš nikakvu šansu, nažalost.

              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Mi smo neverovatan narod, sklon preteranoj euforiji isto tako i omalovažavanju gde mu i kada nije mesto. Kada drugi dobijaju nekakve fudbalske ale iz fudbalskih velesila tipa Kopenhagen ili Helsinki onda se na sva usta hvali učinjeno i taj tim predstavlja "krem de la krem" svetskog pikanja lopte.
                Ali kada Partizan izbaci Malatiju, predstavnika turske, ozbiljne evropske lige pune svetskih zvezda, onda je ili plod slučajnosti ili je Partizan bio manje lošiji.
                Ne možemo klub koji je stojao odma na tabeli iza dva od tri najveća turska imena - Galate i Bešiktaša a daleko ispred Fenera - nazivati slabim i prosečnim protivnikom.
                Treba skinuti kapu Savi što je sa ograničenim rosterom ne samo nadmudrio već i izbacio iz daljeg plasmana Malatiju.

                Comment


                • Ma ne radi se o tome,svaka cast za prolaz Malatije,ali taj fudbal iz revansa je opet vracanje na staro,nemamo sta da trazimo s tim fudbalom u Evropi,mozemo kao Djukic da nesto na oruk izvucemo protiv isto takvih protivnika kao sto smo mi ali za ozbiljniji fudbal nama trebaju utakmice kao prva u Beogradu i bolji igraci,posebno taj stoper,kreator igre i jedna zamena za zadnjeg veznog a ova gazela napred valjda ce proraditi i ako mi stvarno deluje smesno na terenu,posebno kad trci za loptom ili kad treba da je sutne,bas,bas,deluje smotano,kao da ga neko naterao da igra fudbal a on bi pre da se bavi atletikom,nekom trkom na 800 metara.

                  Comment


                  • Meni više liči na skakača uvis.
                    Kad se zatrči ka golu sve tripujem da će da skoči, izvije se na ledja i preskoči prečku.
                    Ali dobro, neka ga još malo, tek je došao.
                    Last edited by Chiwwi; 16-08-19, 18:00.

                    Comment


                    • Brzo će on da ispadne iz 11 ako nastavi sa ovakvim neubedljivim igrama. Ortak i ja već spremamo transparent "Fire's on fire".
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                        Mašinerija Molde je najteži i najveći protivnik koga je mogao da dobije Partizan u plej-ofu.
                        Do tančina posložen mehanizam koji ne daje nikakvu šansu protivniku da uopšte dođe do lopte, do ekstrema komplikovan za razvijanje bilo kakve igre protiv njih.

                        Kao da to nije dovoljno, još se na JNA igra bez prisustva gledalaca.
                        Pred Savom Miloševićem je ispit trenerske karijere, samo nekoliko meseci nakon što je preuzeo Partizan.

                        Mašinerija Molde, neprikosnoveni lider u Norveškoj, je došao na žrebu u najgorem mogućem trenutku po Partizan, a u najboljem mogućem trenutku po njih.
                        Po svemu su ovo najzvezdaniji i najbolji trenuci u istoriji Moldea, trenuci kada umesto tima imaju sklopljenu nepobedivu mašineriju protiv koje Partizan nema ama baš nikakvu šansu, nažalost.

                        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                        Spartak i Strasbur slabiji od Moldea ? Inace, svaki tim koji Partizan izvuce je mocan i nepobediv kao ova Malatija, a onda kad prodjemo uvek bude ona prica "ma oni su prosek, Partizan odigrao lose, morao je bolje bla bla"......a Molde nije masinerija ni za Cukaricki i oni su mogli da ih izbace da su bili malcice takticki pametniji....koja bre masinerija ubio ih Aris kao zvecku, a dosli sa tri gola prednosti...Kopenhagen je najjaci skandinavski klub pa je daleko od nekakve masinerije, a kamo li Molde....masinerijom mogu da se nazovu pojedini klubovi iz liga petice, a ostali ne. To je nadimak koji se pretesko zasluzuje. Mi se pitamo, a oni imaju pravo da se nadaju.

                        To za utakmicu bez publike protiv Moldea jos nije definitivna odluka.
                        Last edited by tamonajugu; 16-08-19, 18:25.

                        Comment


                        • Prodadose Pavlovica Laciju za 5 miliona
                          https://www.srbijadanas.com/sport/fu...sku-2019-08-17

                          Jeidno pozitivno je to sto ipak ostaje do kraja sezone na pozajmicu ali nema nigde podataka o tome da li su dogovoreni neki procenti od naredne prodaje..mada znajuci nasu upravu verovatno nisu.

                          Comment


                          • Savo je i pred nastavak Ping Pong Superlige na KZN pred Rad izneo očekivanja od uprave da mu završe 2-3 pojačanja do isteka prelaznog roka. Jasno svima, ptice na grani već naučile taktove šta fali Partizanu da se ravnopravno upustimo u trku za trofeje. Svi osim prasca Gmazure i matorog pedofila Vučelića.

                            Comment


                            • Pa ta pojacanja se 99% odnose na dva nova igraca u veznom redu u konkurenciji sa Scekicem i Zdjelarom jer je Smiljanic izgleda otpisan, a taj treci bi mozda mogao da bude desni bek ako nisu zadovoljni Pesukicem (ili ako prodaju Miletica).

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X