Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo to, Milosevic je odlucio da prihvati doktrine koje iskacu iz koloseka bata djorine skole fudbala i to mu je najveci plus. Gledao je kako stvari funkcionisu u zdravim sistemima i to sad prenosi u Partizan, progresivan fudbal, brza tranzicijia iz odbrane u napad, brzi igraci, plus je oko sebe doveo veoma kvalitetne ljude koji su prilicno strucniji i iskusniji od njega samog pogotovo ovaj Marko Stojanovic koji prevazilazi ovdasnja vaspitanja po pitanju fizicke pripreme fudbalera i moze sa svojim metodama da stane rame uz rame sa najvecim autoritetima u fizickoj pripremi fudbalera u modernom fudbalu. To je po meni najveci kvalitet ovog novog Partizana jer kad imas takve ljude onda ceo sistem u radu sa igracima i selekciji funkcionise kako treba. Mene brine samo uprava jer ako budu nestrpljivi sa Savom mozemo izgubiti mnogo jer Savo je jedan od retkih trenera sa kojim dugorocno gledano nemas sanse da promasis tako da bez obzira na rezultate ove sezone treba mu dati sansu da formira Partizan prema viziji koju ima, a koja je po meni fantasticna. Samo covek koji je siguran u sebe i svoju viziju moze da ubaci maloletne klince u vatru i da kaze da ih tretira isto kao sve igrace u timu. To je jedno optimisticno ophodjenje prema toj deci za kakvim vapimo decenijama, klincima treba sansa da pokazu ono za sta su obucavani godinama u mladjim selekcijama, a samo hrabra osoba moze da ih promovise u svet fudbala.
    Last edited by tamonajugu; 14-08-19, 21:47.

    Comment


    • Ne vrede sve vizije ovoga sveta, hrabrost niti znanje kada iza leđa imaš orlušine koje kidišu ne bi li oslabili klub. Sve da je i harizmatični Žoze Murinjo ili Jirgen Klop na čelu MI ne bi videli uspeh jer nas vode totalno nestručne fudbalske persone.
      Nama treba jedan Peđa Mijatović koji oseća fudbal, oseća klub, i sa mnoštvo veza i vezica širom sveta koje će usmeriti na stranu pomoći i uulaganja u Partizan.
      Sadašnje jajare ne mogu završiti transfer veznjaka ili beka...i oni da nam vode klub...

      Comment


      • Slažem se, Predrag Mijatović bi bio mnogo bolji predsednik od Vučelića.

        Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Ne vrede sve vizije ovoga sveta, hrabrost niti znanje kada iza leđa imaš orlušine koje kidišu ne bi li oslabili klub. Sve da je i harizmatični Žoze Murinjo ili Jirgen Klop na čelu MI ne bi videli uspeh jer nas vode totalno nestručne fudbalske persone.
          Nama treba jedan Peđa Mijatović koji oseća fudbal, oseća klub, i sa mnoštvo veza i vezica širom sveta koje će usmeriti na stranu pomoći i uulaganja u Partizan.
          Sadašnje jajare ne mogu završiti transfer veznjaka ili beka...i oni da nam vode klub...
          Tako je od osnivanja....uvek smo imali lose kadrove u upravi, nelojalne klubu. Stadion se jos nije ni izgradio, a vec je pocela frka oko toga gde ce onda oficirima da se kupe stanovi da smeste guz'ce i onda je nadjeno "kompromisno" resenje da se kapacitet stadiona prepolovi, znaci tribine bi bile duplo vece i danas sa stolicama kapacitet bi bio 60.000 i ko zna kako bi se istorija odvijala kad bi stadion umesto 55.000 u doba stajanja mogao da primi i 120.000 navijaca Partizana....Nije mala stvar kad ti u to pocetno fudbalsko i navijacko vreme imas takvu masu na jednom mestu, to se kasnije odrazava na generacije koje dolaze. Pa onda ono kad su rasprodali partizanove bebe pre samog finala i bukvalno posvadjali ceo tim, napravili grupe i primorali igrace da sami sopstvenom rezijom i prevozom dolaze u Belgiju na finale (ej bre pa gde to ima)....i jos mali milion primera....uprave su rak ovog kluba i tek kad se tu upostavi neka pozitivna tendencija kad su u pitanje kadrovi u upravi mozemo da racunamo na neko dugorocno planiranje i jacanje Partizana, a do tada su igraci i strucni stab primorani da se bore prvo sa losim odlukama uprave pa tek onda sa svima ostalima.

          Comment


          • Ajmo braćo, samo jako!
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Zakasnio sam na pocetak. Jel opet "kapiten" zasrao?

              Zivim za dan da imamo stabilnog golmana. Znaci nista posebno, samo da nije kratkovid, dalekovid, retardiran itd...

              Comment


              • Ne bi bilo lose i jednog normalnog stopera da imamo.

                Comment


                • Svaki pas i potez Bambija je sa zakašnjenjem.

                  Comment


                  • Na startu sam video da se Bambi usrao kad je krenuo panicno da se dodaje s Mileticem kod naseg sesnaesterca,ne sme da udje u duel.

                    Comment


                    • Ako ostanemo gol do ispadanja u zadnjih 15-20 min očekujem totalni bunker.
                      Ukoliko mislimo ići na Molde odbrana Malatije mora biti nadmudrena.

                      Comment


                      • Mi bez gola ovde nemamo sta da trazimo,ovo nazad je gomila tempiranih bombi,svako moze da kiksne kao Stojkovic.

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Na startu sam video da se Bambi usrao kad je krenuo panicno da se dodaje s Mileticem kod naseg sesnaesterca,ne sme da udje u duel.
                          Ma nije se usrao, nego nije vise za profi fudbal nazalost

                          Ali ja vec godinama pricam da smo uklet klub (a nismo, nego je tako to kad imas ovakvu upravu koja nece samo malo da krade i da napravi dobar tim). Evo lopta se nekako dogegala do linije i onda je bila iz fazona... Ne, ne! Necu ja u mrezu...

                          Do kraja dobijamo crveni i gol u 93.

                          Comment


                          • Nisu ovde krivi ni igrači ni stručni štab , prst krivnju ide na račun očajne uprave, katastrofalne transfer politike i celokupnog ambijenta oko našeg kluba.
                            Dok god ne oteramo govna, postavimo kvalitetni kadar nama će ovakve tekme postati svakodnevica.

                            Comment


                            • Šteta za ovo na kraju. Najiskrenije se nadam da nam Ostojić neće igrati cele sezone. Očajan je.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • A ko ce?
                                Pavlovica ce da prodaju. Igrace Dinga i Vujacic

                                Jedino da nekim cudom udjemo u grupe, onda valjda nece stoka besramna kao oni prosli da dovede samo Srdju Knezevica ili koga vec su doveli za 30k

                                Comment

                                Working...
                                X