Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 5-1 moglo biti na poluvremenu za Čarapane.
    Totalno poniženi, pretrčani i nadigrani u svim linijama.
    Pozadi duva ko na vetrometini. Vujačić dokazao da nije kalibar za naslednika Kalabe.
    Savo šamaraj u drugom ne bi li se otreznili i shvatili da je vrag odneo šalu.

    Comment


    • Jebi se Savo za ovo. Gubitak 2 boda koji isključivo tebi i šarolikom sastavu ide na dušu. Previše mešanja karata i malo potcenjivanja Napretka došlo ti glave. Ako zaziremo od neubedljivog Napretka i tamo traćimo bodove šta očekivati od gostovanja na Čairu i Karađorđu.
      Pogubno su bile ovih dana hvalospevi na račun tima, pojedinaca. Danas iz startnih 11 niko ne zaslužuje prelaznu ocenu.
      Škripi u svim linijama kada ne igraju najbolji. Laici vide ko "smeta" i ko nipošto ne sme imati mesta u FKP pa ni na onim "malim" tekmama.
      Vujačić definitivno nije pojačanje niti kalibar koji može zamenski uskočiti umesto Kalabe ili Ostoje. Šta vam je sa Dingom koga ste jurili ko da je Nesta lično? Jel slomio kičmu kada ga nema od starta u protokolu.
      Splavar Lola ne sme biti ozbiljno razmatran za dalje. Ovo što on igra i kako deli pasove, markira prostor to komotno ja amater bez problema mogu. Verujem da bi produktivniji bio.
      Ofanzivna trojka u manevru Tošić-Stevanović-Ivanović ne sme biti triling ni u prijateljskim. Ne zna se ko više ne zna. Ajde, malom Filipu kada oduzmem godine i nezrelost mogu progledati kroz prste ali za drugu dvojicu nemam nikakvo razumevanje ni opravdanje. Bambi je ubedljivo najveće razočarenje. Čovek totalno fudbalski propao. Bio bi suvišan i za igru u terminu.
      Odluka da ti Sadik bude van protokola je klasično Savino samoubistvo. Em ti igra Ožegović koji je neviđeno limitiran napadač i za srpske uslove em nemaš alternativu ni jednu ako rezultat krene po zlu.
      Na vreme smo videli da FKP bez Ostojića, Šćekića, Sume, Asana i Sadika nije tim kadar da pobedi i "tvrđavu" poput Napretka.
      Ne znači ovo smak sveta. Niti je sada kraj svim nadanjima i ambicijama. Ali boli kada sami sebe topimo a vrlo dobro znamo da ovakve luksuze ne smemo priuštiti. Jednostavno nemamo logistiku i ostala sredstva da s lakoćom nadomestimo sve ovo.
      Itekako razloga za strah ima pred četvrtak. Očekuje nas znatno drugačija, motivisanija i poletnija Malatija koja kod kuće igra za 30-40% bolje em efikasnije.
      Ajde da verujem da kompletiranje igračkog sastava znači i bolje izdanje tima.
      Biće pakleno teško sačuvati +2 sa JNA.

      Comment


      • Nema mesta panici. Tacno je da ovaj kiks ide Savi na dusu ali znas ono "ako me jednom zajjebes ti si kriv, a ako me zajebes drugi put onda sam ja kriv". Dao je sansu nekim igracima koji to nisu iskoristili pre svega Smiljanic i Ivanovic koji su bili beskorisni na terenu cak korisniji za Napredak nego za nas i na sredini smo bili katastrofalni zbog njih i tu lezi cela prica oko ovog kiksa. Vujacic je dobar stoper ali rekoh vec problem je najveci ta rotacija i to sam pricao od pocetka sezone jendostavno osim Scekica i Zdjelara imas samo veselog Lolu, a on ne da ne moze da im bude dostojna zamena nego ne moze ni na klupi da sedi. To sa Natchom se oduzilo i ako pod hitno ne nadjemo igraca koji ce da donese kvalitet u rotaciji na sredini bice problem za nas jer ne mogu Scekic i Zdjelar da izguraju sve utakmice. Sadik vuce blazu povrede ahilove tetive posle Malatije....svi su ga prozivali da je smotan i los za Partizan, a veceras verujem da su mnogi u sebi govorili "Joj sto Sadik ne igra bre idi Savo u k**ac". Verujem da Smiljanic i Ivanovic nece skoro da vide teren, a ocekujem hitan dolazak igraca sredine terena (mozda cak i dvojicu do kraja avgusta) i to vec za naredno kolo u ligi protiv Rada jer ako Zdjelar opet odigra celu u cetvrtak (a morace) jednostavno rizikujemo nove propuste na sredini terena jer ovo jeste paklen ritam kad ti odmah nakon priprema krenes da igras 2 utakmice nedeljno i to sa tankom rotacijom. Osim toga ova ekipa se teze snalazi sa bunkerom tako da sam i dalje optimista za cetvrtak jer cemo imati prostora koliko volis. Ovo sinoc sto je Milosevic takticki smislio protiv bunkera je dobro medjutim neki igraci nisu ispostovali svoje zadatke (Smiljanic i Ivanovic) i zavrsilo se kako se zavrsilo. Igraci Napretka su imali prostora na sredini u kontrama koliko god su hteli..... U drugom se totalno promenila prica na sredini ali kasno. Mladi Lazar Pavlovic je pokazao prilicnu dozu sebicnosti i trebalo bi obaviti jedan ozbiljan vaspitni razgovor sa njim decko je poceo da stvara sebi neki odvojeni svet u glavi.... Ipak mislim da cemo izaci zreliji iz svega ovoga i mnogo fokusiraniji za Malatiju nego sto bi mozda bili da smo pobedili veceras.
        Last edited by tamonajugu; 11-08-19, 21:57.

        Comment


        • Napredak je ekstremno nezgodan, pogotovo kao domaćin i ovaj bod je osvojen bod, nula na strani se savršeno uklapa u šampionski plan.

          Malo ko će slaviti na izuzetno vrućem terenu u Kruševcu.

          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
          Last edited by Karamazov; 11-08-19, 22:35.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Barem je Savo priznao grešku ako ništa drugo...
            Želeo je da odmori neke igrače, ali je preterao sa odmaranjem obzirom da je tek početak sezone.
            Kad je već odlučio da odmara trebao je odmarati ćelavog Miletića koji kuburi sa povredom+ 2/3 igrača, a ne skoro celu ekipu.
            Po mom mišljenju je trebao pokušati ostvariti dobar rezultat do poluvremena, pa onda odmarati igrače i praviti izmene oko 55-60min.
            Smiljanić na sredini nije ništa korisno uradio ni u ofanzivnom ni u defanzivnom smislu. Toške zakazao totalno u ovoj utakmici. Ivanović na krilu očajan, pitam se šta radi na treninzima?
            Štoperu Pavloviću treba reći da igra štopera a ne da on gradi napade i deli lopte...
            Mislim ok je i normalno je da ode u 16m kad je korner ili slobodnjak, ali ne na svoju ruku da gradi napade i da šalje neke duge lopte.
            Jedino što je dobro je to da smo celu utakmicu napadali i tražili pogodak, što je plus za razliku od prošle sezone pod sistemom Batice i Đukića kad je svaka utakmica bila bez ideje u ofanzivi.
            Moramo da dovedemo još 2-3 zrela pojačanja ako želimo u isto vreme da se borimo u ligi, kupu i Evropi, a Loli i Ivanoviću da se zahvalimo na saradnji...

            Comment


            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
              Napredak je ekstremno nezgodan, pogotovo kao domaćin i ovaj bod je osvojen bod, nula na strani se savršeno uklapa u šampionski plan.

              Malo ko će slaviti na izuzetno vrućem terenu u Kruševcu.

              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
              Voša slavila bez problema.
              Aj u opkladu Zvezda i Radnički će se prošetati kroz Bagdalu.
              I nznm šta je vruće u tom Kruševcu? Niti Jakuze niti tim Napretka uliva toliku strepnju i bojazan
              Ekipa koja u tri kola čestito nije sutnula u protivnički okvir protiv Partizana je na poluvremenu trebala imati par razlike.
              Last edited by Karamazov; 11-08-19, 22:35.

              Comment


              • Novinari kao da su znali kad treba da nas oraspoloze....

                :Ne znam za vas ali imam osecaj da je Ivica jos uvek tu negde
                Last edited by tamonajugu; 11-08-19, 22:39.

                Comment


                • Honda možda dođe ali tek ako Partizan izbori grupnu fazu LE.

                  Comment


                  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                    Napredak je ekstremno nezgodan, pogotovo kao domaćin i ovaj bod je osvojen bod, nula na strani se savršeno uklapa u šampionski plan.

                    Malo ko će slaviti na izuzetno vrućem terenu u Kruševcu.

                    Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                    Kako da ne, kad uzmeš bod protiv ekipe koja je najlošije otvorila prvenstvo, svakako da ti je bod kao kuća. Plus si primio 2 gola i izvlačio i bod.

                    Pre samo dva kola ih Lalat uzeo u Kruševcu, gledao sam meč, Napredak priliku nije stvorio.

                    Možda bod kao bod i toliko ne treba da brine navijače Partizana koliko treba da ih brine bleda igra nakon one partije sa Turcima.

                    Što se Honde tiče, igračina, parnjak Marku Marinu po kvalitetu.

                    Comment


                    • Slab je Savo... Koga je on treniro pre Partizana i kakvi su mu uspesi?
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                        Slab je Savo... Koga je on treniro pre Partizana i kakvi su mu uspesi?
                        Savo je na početku trenerske karijere.
                        A svako mora da krene od 0.
                        Zar ne?

                        Comment


                        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                          Slab je Savo... Koga je on treniro pre Partizana i kakvi su mu uspesi?
                          Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Savo je na početku trenerske karijere.
                          A svako mora da krene od 0.
                          Zar ne?
                          Dobar je Savo, promenila se dosta igra Partizana od kad je on došao.
                          Vreme će pokazati.

                          Comment


                          • Uefa drastično kaznila Partizan, dva meča bez publike

                            http://www.rts.rs/page/sport/sr/stor...z-publike.html

                            Comment


                            • Ne znam šta će fudbalu navijači i "propratni materijal" kada se kažnjava i igra bez publike malo po malo.
                              Sklon sam kaznjavanju ako je tekma rizična i ima primese neregularne ali šiljenje one stvari kako ti se ćefne stvarno nije normalno.
                              Da smo normalan klub pa da trajnim izbacivanjem sa tribine galamdžija-rasista ka Donaldu pokažemo reakciju i sprečimo neke sledeće pokušaje istog.
                              UEFA je jedna mafijaška organizacija koja je najjmanje merodavna prosipati svu mudrost sveta.
                              Nek im je na čast...
                              Gadovi.

                              Comment


                              • UEFA jeste fašistička organizacija, nema grama dileme, ali te argumente možemo da potegnemo samo kada oteramo hulje sa naših utakmica.

                                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X