Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Priznajem....do pre 2 god (do leta 2017) sam se primao donekle na prelazne rokove na pojacanja, gajio neku nadu....sada me apsolutno savrseno ne zanima sta rade jer znam da ne rade nista sto je u interesu Partizana. Ganjaju bivse igrace kao kreteni jer niti su sposobni da nadju nove niti imaju zelje da saradjuju sa drugim menadzerima vec samo sa proverenim prevarantima sa kojima ce lako da se dogovore kako da podele pare. Umoran sam vise i od teorije zavere i od prakse zavere ne mogu da se bavim nesportskim pricama samo dzabe sebi kidam zivce, a nista se ne menja.....pogledam utakmicu malo sebi napravim volju i to je to zabole me bre djoka i za trista frakcija i za lopove....ma i za igrace me zabole jer oni da stvarno zele da ostanu u Partizanu ostali bi...a sa druge strane zasto bi hteli da ostanu kad ih njihov klub ne postuje, kad im kasne plate po par meseci, kad im nikad ne isplate bonuse....tako da razumem i njih.
    Slusam onog izgubljenog Pantica kako se prima na to sto smo povlasceni tokom celih kvalifikacija za LE.....poceo je vise on da me nervira nego i oni najveci provokatori sa druge strane brda pa zato vise ni njegov kanal ne pratim.... Cekam samo da vidim koje cemo mucenike da izvucemo na zrebu pa da se pomolim Bogu i da ispratim to pogledom pa sta bude....jer jbg..volim Partizan !

    Comment


    • Партизан после Пешукића довео још једног Црногорца, у Хумску стиже Вујачић (ВИДЕО)

      http://www.zurnal.rs/fudbal/super-li...-vujacic-video

      Comment


      • Dobili ste još jednog novig igrača - Ivana Lakićevića.

        Dobar igrač.

        A izlgeda da ćete konačno rešiti i pitanje levog beka. Telegraf piše da ste pri kraju realizacije transfera sa Žuninjom iz Vardara.
        Last edited by Karamazov; 20-06-19, 10:00.

        Comment


        • Dolazi vam i Dinga na jednogodišnju pozajmicu.

          Vi baš navalili sa novim igračima.

          Comment


          • Ma sve je to trlja baba lan dok ne vidimo kako ce oni da lice na terenu kao ekipa. Da dovedu Nejmara i Mbapea (cujem nezadovoljni su u PSZ) ne bih smeo da se kladim da ce to da lici na nesto na terenu.

            Comment


            • Tim Partizana je sistematski osakaćen prodajama Nikole Milenkovića (odbrana), Evretona Luiza (sredina terena), i tandema Uroš Đurđević-Leonardo (navala).
              Više nego smešne zamene u odbrani (Valijente) i na sredini terena su doprinele lošim igrama.

              Savo Milošević je izuzetno verziran i poseduje nepogrešivu fudbalsku intuiciju i inteligenciju.
              Savo Milošević je nešto najbolje što je moglo da se desi Partizanu ovoga leta i nema nikakve sumnje da će u klasičnoj ulozi engleskog menadžera, direktno odgovoran za dolaske igrača, uspeti da na najbolji način postavi temelje tima za novu sezonu.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Vidim precrtao je Zakarica i Djerleka sto mi bas i nema neke logike s obzirom na to kako su ostali igraci igrali prosle sezone.Djerlek nije ni dobio sansu,malo igrao kod Djukica a onda nestao ko zna zasto,verovatno menadzer ne odgovara Vucelicu. Ne znam ni sto su dovodili Zakarica ako je precrtan posle jedne polusezone u kojoj je bilo mnogo gorih igraca od njega.

                Comment


                • Ovo su oni najgori sibicari u Partizanu,prodali Svetozara Markovica za 1,5 miliona Olimpijakosu,za plakanje sta rade Vucelic i Vazura u Partizanu.Jos malo pa nece imati sta da prodaju,od one transfer liste Milosevica ja ne verujem da mogu nekoga da uvale,mozda Zakarica i Djerleka,ovo ostalo nece moci ni dzabe da uvale. Za ovog klinca Markovica su mogli bar 5 miliona da uzmu kao za Pavlovica,ali opet neka trange frange prodaja nase talentovane dece.

                  Comment


                  • TRANSFER BOMBA U HUMSKOJ
                    Ovaj Argentinac će biti VELIKO pojačanje Partizana!

                    https://www.kurir.rs/sport/fudbal/32...jena%2bprometa

                    Stigao i Rajko Brežančić iz Hueske.
                    Last edited by goku; 22-06-19, 10:47.

                    Comment


                    • Pocele da padaju bombe i bez Ivice....blago nama. Dok ih ne vidim na konferenciji sa dresom ili salom Partizana nista ne verujem niti racunam kao gotovo. Svakih 6 meseci imamo nov tim.....
                      Last edited by tamonajugu; 24-06-19, 10:28.

                      Comment


                      • http://mondo.rs/a1200326/Sport/Fudba...sednik-FK.html

                        Ovo lobiraju za Ostoju lebe mekani.

                        Comment


                        • Vredela je Mijatova izjava bar zbog ovog.....

                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Hahah....koji izraz lica "Vučićevića" iz redova komšija.

                            Comment


                            • Comment


                              • Savo Milošević je izmislio trenerski posao za nedoraslog Mirkovića.
                                Ogroman je plus za Partizan što ima Sava Miloševića na čelu.

                                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X