Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Jel toliko tesko ne biti najveci smarac na forumu i komentarisati igru i igrace, takticke zamisli itd? Ili jebeno ne komentarisati nista.

    Moderatori spavaju.
    Sve tačno, to su marionete jednog čoveka koji bi da kontroliše sve u ovoj državi. On povlači konce, vrši posleponoćne prevrate i postavlja uprave ne samo u fudbalu. I tim našim marionetama važnije su želje i očekivanja tog čoveka nego kluba koji vode. I naravno da će dug biti duplo veći od Đurinog da bi posle ovaj mirne duše mogao da kaže - eto vidite, svi su isti...
    Zato je u našem fudbalskom prvenstvu manje neizvesno ko će pobediti nego u američkom rvanju.

    Zato ćemo mi da se bavimo ovim našim smotancima koji će igrati onoliko koliko im je dozvoljeno, jedino poneka pobeda u Evropi, novi dresovi, transferi... sve dok su ovakve okolnosti.


    Super sto ti ovakvi upisi ne smetaju, i nisu smaracki, samo dosledno, uzivaj.
    Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 12-07-18, 21:04.

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Mene nije žuljalo odakle Zvezdi novac. Svaka vlast ima svoga miljenik, tako i ova. Bili smo mi privilegovani pod Mirkom Marjanovićem. Što da se krije. Mene samo interesovalo kako se ta fuzija vaša izvršila jer totalno sve bilo mimo svih pravila. Pa jbt brojni stručnjaci iz te sfere i advokati rekli kako je bilo pregršt propusta.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      Da ne skrecemo na kosarku mada je to moja krivica , slazem se da je bilo mimo pravila i to nikad nisam krio.

      Comment


      • Ajmo onda pravo sportsko rivalstvo. Manimo ono što nije do nas [emoji6]

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Ne mogu.

          Nadam se da ce ovaj iz Stitara da menja vezni red u revansu, odbrana i napad neka se uigravaju.

          Sehovic najsvetlija tacka na utakmici. Bravo mali!

          Comment


          • Kolarov može posle EP u penziju, konačno domaći vrhunski levi bek

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Ajmo onda pravo sportsko rivalstvo. Manimo ono što nije do nas [emoji6]

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
              To podrzavam uvek, sport, Partizanovci, Zvezdasi, Srbi, Hrvati, van politike i slicnih stvari, ja ti samo kazem svi znamo kako ovde stvari funkcionisu i onda mi smetaju price ovog dvojca npr koji to ne smeju vise na B92 a dosadno im pa prelivaju ovde, samo obrati paznju sve isto aparhejd, ne daju nam da budemo prvi, igraci igraju za stipendije , budzet 300 hilljada u fudbalu, kao kad bih ja rekao da Ebisilio igra za markice i menzu.

              Comment


              • Stvar koja me najviše nervira kod Djukića je što forsira ovu 4-4-2 formaciju iako nema igrače za istu. Kao da je to jedina postavka za koju je čuo. Obzirom da se to neće menjati gotovo sigurno, krila su nam prekopotrebna ako mislimo da uradimo bilo šta ove godine. Ovaj Rudar je rang sredina tabele JSL, tako da nije nikakav reper, ali bilo je sigurno pozitivnih stvari. Šehoviću kapa dole za meč
                Last edited by mark !t zer0; 12-07-18, 21:11.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  To podrzavam uvek, sport, Partizanovci, Zvezdasi, Srbi, Hrvati, van politike i slicnih stvari, ja ti samo kazem svi znamo kako ovde stvari funkcionisu i onda mi smetaju price ovog dvojca npr koji to ne smeju vise na B92 a dosadno im pa prelivaju ovde, samo obrati paznju sve isto aparhejd, ne daju nam da budemo prvi, igraci igraju za stipendije , budzet 300 hilljada u fudbalu, kao kad bih ja rekao da Ebisilio igra za markice i menzu.
                  A ne citaj ih brate mili ako ti smetaju. Ko jos cita sve forumase i svaki post na forumu.

                  Samo da se nekako resimo Jevtovica. Cini mi se da mora da igra sto je jezivo. Daj nekog Evertona tu.

                  Nemamo mi dobro krilo u ekipi, osim Enakea

                  Tosic propo, Jankovic prevara...
                  Nek igra romb.
                  Last edited by Ljuba90; 12-07-18, 21:14.

                  Comment


                  • Golovi

                    https://youtu.be/9O7fqNcnNZc
                    https://www.youtube.com/c/krkipfc

                    Comment


                    • Može Bambi itekako pomoći i biti od koristi. Nije skurco toliko da ne može biti lider Partizana.
                      Konačno da vidim bekovski dvojac koji uliva samopouzdanje. I Šehović pogotovo Enake poseduju izvrstan nabačaj za očekivati žetvu golova glavom pre svega Gomeša.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Sehovic je prosle sezone dao dva gola za Teleoptik tako da mu golovi nisu strani, vrlo talentovan samo da se pametno sa njim radi .

                        Comment


                        • Večeras se videlo nekoliko loših i par dobrih stvari.
                          Loše je što se igrači iz srednjeg reda slabo ubacuju u napad i naročito u poslednju trećinu terena, nema dobrih završnih pasova, stvaramo malo šansi, uopšte malo šutiramo na gol, ne koristimo brzinu Rikija, ne koristimo dovoljno ofanzivne kvalitete bekova jer nemaju s kim da odigraju...
                          Dobro je što klinci fino napreduju, imamo potencijal i vidi se da možemo bolje, Enače dobar, Šehović sjajan, povremeni njihovi dobri prodori i centaršutevi, Suma pokazuje znake života.


                          Marković, Đerlek, Šehović, Kokir... sve dečaci od 17-18 godina. Cucin, Vakulko, Pantić, Marko Janković, Đorđe Ivanović, Kosović, Zdjelar... nijedan nema više od 23 godine. Prodali su dosta ovih starijih, rasteretili budžet, tako da je ovo izuzetno mlad i jeftin tim, verovatno najmlađi tim u Kokisuperligi.

                          Đukić ima dosta mana, ali ovo što ubacuje klince od 17 godina i što ima u njih poverenje mu je veliki plus. Napraviti neki miks od ovih klinaca + Suma, Riki, Valiente, Enače + Stojke na golu... Videćemo koliko nam je dozvoljeno, šta i kako, može ovo biti gledljivo bez obzira na sve okolnosti u kojima klub funkcioniše.

                          Comment


                          • Zar je više moguće kako svaki igrač koji završi misiju u klubu oprašta svoje zarađene novce. Otkud sada takva politika ako klub stoji na nikada čvršćim nogama , više puta poručeno od glavno komandujućih struktura.
                            Izgleda si čovek i klupska legenda, koja zaslužuje uramljen dres sa brojem odigranih tekmi, samo i isključivo samo kada zaboraviš na dug prema tebi.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • To je dokaz koliko je trulo.

                              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Spoiler
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X